Vážení čtenáři tadesco.cz, v návaznosti na některé komentáře, u kterých jde poznat, že je psal nějaký méně duševně zámožný jedinec, bych vám rád vzkázal následující…..

15:40

Představte si prosím tuto situaci.

Přijde k vám návštěva. Jste k ní milí a rádi jí ukážete svůj dům. Provedete ji s láskou a úsměvem, ukážete jí obrazy, krb, obyváček s polštářky a čekáte, že když daný člověk přišel sám dobrovolně a vy jste ho přijali s otevřenou náručí, že se bude chovat slušně.

Najednou však zjistíte, že jste si do domu nevpustili lidskou bytost, ale spíše nějakého asociála skříženého s opičákem. U vchodu se nepřezuje, nanosí vám na čisté koberce blato, pohaní obrazy v chodbě, pár jich strhne, na všechno napluje jak to máte blbě, jak jste si to zařídili nevkusně, jak jste neschopní, jak je váš dům hnusný a nakonec, aby korunoval svoji úroveň, vám natočí čokoládový bochník rovnou doprostřed obyváku….. Tím nemyslím zmrzlinu, ale exkrement.

Co byste s takovou návštěvou, milí čtenáři tadesco.cz, udělali?

No určitě byste ji nepochválili, určitě byste ji nenechali dál řádit a už vůbec byste neměli zájem, aby taková návštěva přišla ještě jednou. Že ano. I kdyby vám nadávala, že nejste demokrat a berete jí svobodu slova a rozhodnutí, chytnete ji za flígr a vyrazíte z domu, protože uklízet po někom svinčík, fakt nemáte zapotřebí, ať si ho jde dělat někam jinam.

A teď si představte, že takové podobenství s domem má návaznost na to, když píšete nějaký web. Nedivte se potom, že mažeme sprosté komentáře, když o takové lidi nestojíme. Nakonec, jste tu všichni zcela dobrovolně ze své vlastní vůle, nikdo vás nenutí tadesco číst, pokud s ním nesouhlasíte a nesouzníte, můžete jít kdykoliv jinam, můžete třeba číst hovínky.cz, nebo si můžete v prohlížeči zahrát hada, pokud vás náročná témata nebaví.

Prosím vás tedy touto formou, abyste opravdu přemýšleli nad věcmi které píšete do diskuzí, protože lidem kteří to po vás čtou, občas vstávají vlasy hrůzou na hlavě při představě, co to k nim přišlo za návštěvu. Pamatujte, že vaše komentáře jsou vaše vizitka a že to po vás čtou lidé, kteří si na vás podle toho udělají názor a také vám podle toho budou oplácet stejnou mincí.

 

….. s láskou a úsměvem tm ….

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.