;

…..chcípající kobyla je velmi nebezpečná a hodně kope. Vyschla studna na peníze skoro po celém světě, vojáci z armády odcházejí, protože nechtějí stát na straně teroru a podporovat teroristy, ale chránit svoje rodiny.  Pohled na bývalou velmoc je hodně triskní. Určitě se bude snažit ještě na poslední chvíli strhnou barbarské vítězství na svoji stranu, zahájit WWIII a způsobit další hrůzy po celém evropském a asijském kontinentě…..

09:54

Naštěstí se jim to ale nepovede a konec bude pro zúčastněné smutný. I pro ty, kteří jim do poslední chvíle věřili. Politici z celé EU jako jejich dokonalé loutky v hororovém divadélku s královskými platy, které si nebudou moci stejně užít, protože konec bude pro ně devastující. Zatím tomu ale nevěří.

Podíváme se na některá fakta:

Vojaci v armáde USA protestujú. Obama, nebudeme bojovať za Vašich bojovníkov v Sýrii
Stále viac predstaviteľov americkej armády si uvedomujú, že namiesto boja s teroristami v Sýrii, vedenie USA podporuje bojovníkov Al-Kájdy (v Sýrii pod vlajkou Al-Nusrat) . „Americkí vojaci hovoria nie vojne v Sýrii. Podporujte a šírte toto video „- s takýmito poznámkami sa šíria na sieťach videá, na ktorých vojaci protestujú proti tomu, aby sa stali spoluvinníkmi teroristov. napr. Mali by sme sa držať ďalej od Sýrie, vyhlásiť impeachment Obamovi a žiť tak, ako Američania majú žiť…Stal som vojakom, aby som ochránil svoju rodinu od teroristov, a nie, aby som sa sám stal teroristom…
http://rusvesna.su/english/1475144274

americký voják se vzkazem

Amerika tlačí tvrdě na Rusko a chce vyprovokovat WWIII

píší i v německých novinách.

lavrov a KERRY

Další podlý tah zkomírající velmoci je likvidace Deutche bank a tím vyprovokování občanské války (po pádu bank na celém světě)

deutche bank

Ze symboliky obrázku je vidět, že černá postava stojící v popředí rozhoduje o všem a klanící se šéf Deutche Bank John Cryan udělá to, co mu bude přikázáno. Vzpomeňte si na symboliku kdysi s Klausem. Bylo to to stejné…..

Další banky v itálii se dostávají do velkých otřesů.

Eskalace. Spojené státy se snaží vyvolat třetí světovou válku

 

http://leva-net.webnode.cz/products/eskalace-spojene-staty-se-snazi-vyvolat-treti-svetovou-valku/

Po dohodě Rusko-USA o spolupráci v Sýrii kterou vyjednali Lavrov-Kerry v Ženevě, zaútočily USA 19.9. na syrské jednotky a zabily 62-90 lidí a další stovku zranili. Kromě toho, že Rusko svolalo mimořádné zasedání RB OSN, kde selhaly nervy zástupkyni USA Samantě Power, na sebe odpověď nenechala dlouho čekat: salvou raket Kalibr Rusko zasáhlo koordinační centrum v Aleppu, kde údajně bylo kolem třiceti operativců a vojenských poradců USA, Izraele, Saudské arábie a dalších, koordinujících An-Nusru a další. USA následně obvinily Rusko z „barbarství“.

Rusko dalo najevo: víme přesně kde jsou vaši poradci, jakákoliv provokace bude mít následky a budete potřebovat igelitové pytle.

Globalisté také přes své nástroje (Asociated Press a další) zveřejnili text dohody USA-Rusko, kterou chtěla „partie války“ (regionální „elity“ USA, jejichž koněm je Clinton) udržet v tajnosti.

Následně unikla do tisku informace o tom, že Spojené státy zvažují „nové vojenské možnosti“ v Sýrii, konkrétně letecký útok na syrské vojska u Aleppo, které dobývají město z rukou An-Nusry, a další informace o tom, že USA chtějí přerušit veškeré styky s Ruskem ohledně syrské otázky:

 

Americké tajné služby aktuálně nově vyhodnocují,jaké jsou možnosti k ukončení syrské občanské války, přičemž zvažují i dosud nepoužité alternativy. Ve čtvrtek to řekl druhý nejvyšší americký diplomat Antony Blinken, když odpovídal na dotaz člena senátního výboru pro zahraniční vztahy, zda mají USA plán B pro případ, že selže diplomacie.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/416112-usa-pripravuji-plan-b-pro-syrii-zvazuji-i-vojensky-zasah.html
http://www.zerohedge.com/news/2016-09-29/us-suspend-syria-diplomacy-russia-prepares-military-options

http://true-news.info/the-media-learned-the-date-of-the-termination-of-the-cooperation-between-the-us-and-russia/

Včera 29.9.2016 došlo k podivné nehodě, vypadající jako varování vládě USA ze strany globalistů: vlak v Hobokenu poblíž New Yorku projel v plné rychlosti nádražní halou, zabil několik lidí a další stovku zranil.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/416087-vlak-v-new-jersey-projel-nadrazni-halou.html

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/169957-v-new-jersey-narazil-vlak-do-peronu-nejmene-jeden-mrtvy-sto-zranenych/

Ve stejný den Putin podepsal výnos o povolání 152.000 lidí do branné služby do konce roku 2016, a v ruském tisku vyšla zpráva, že „protiatomové kryty v Petrohradě a Moskvě mají kapacity na všechny obyvatele města“.

http://kremlin.ru/events/president/news/52991

http://politikus.ru/v-rossii/84687-mchs-polnostyu-podgotovilo-podzemnye-ukrytiya-dlya-evakuacii-zhiteley-moskvy.html

– Rusko defakto oznámilo: na válku jsme připraveni, jste vy?

29.9. pohrozil představitel MZ USA John Kirby Rusku teroristickými útoky na ruském území:

Neuvěřitelné: Ministerstvo zahraničí USA pohrozilo útoky teroristů na ruská města
Globalisté začali se zvýšenou intenzitou dusit regionální „elity“ USA (partii války) přes WikiLeaks:

WikiLeaks zveřejnil další dopis Clintonové: USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli

a ruské Ministerstvo obrany oficiálně oznámilo, že Spojené státy řídí teroristy v Sýrii:

Ruské ministerstvo obrany oficiálně na tiskovce vyhlásilo, že teroristy v Sýrii řídí poradci z USA.

Ministerstvo zahraničí RF zároveň vyzvalo občany kteří jsou v zahraničí, aby byli dne 30.9.2016 ostražití:

https://ria.ru/world/20160929/1478155997.html

V poslední době si také začala Evropa se Spojenými státy vyjasňovat, „kdo je v Evropě pánem“:

1) Irsko vyměřilo daň Applu 13 miliard euro, kterou musí americká korporace zaplatit (v) Evropě. Precedent v otázce, kdo má právo „sbírat desátek“ z amerických korporací, které obvykle normální daně nikde neplatí.

2) následně USA udělily Deutsche Bank pokutu 14 miliard dolarů „za špatné chování během krize 2008“;

3) následně dala Evropská komise pokutu 500 milionů dolarů McDonalds a oznámila, že „to je teprve začátek“;

4) 29.9. začal další útok na Deutsche Bank, organizovaný v USA.

Deutsche Bank je kolos, jehož pád by způsobil kolaps půlky finančního systému světa (a o to USA jde), proto na jeho pádu nemůže mít nikdo normální zájem.

To, že mezi Evropou a USA začala ostrá fáze vyjasňování, kdo je v Evropě pánem, je velmi dobrá zpráva.

Dřívější aféra dieselgate a miliardové pokuty japonským automobilkám na americkém trhu jsou ze stejné skupiny (hybridní válka), USA se pokouší dodatečně danit „vazaly“.

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.