…..chcípající kobyla je velmi nebezpečná a hodně kope. Vyschla studna na peníze skoro po celém světě, vojáci z armády odcházejí, protože nechtějí stát na straně teroru a podporovat teroristy, ale chránit svoje rodiny.  Pohled na bývalou velmoc je hodně triskní. Určitě se bude snažit ještě na poslední chvíli strhnou barbarské vítězství na svoji stranu, zahájit WWIII a způsobit další hrůzy po celém evropském a asijském kontinentě…..

09:54

Naštěstí se jim to ale nepovede a konec bude pro zúčastněné smutný. I pro ty, kteří jim do poslední chvíle věřili. Politici z celé EU jako jejich dokonalé loutky v hororovém divadélku s královskými platy, které si nebudou moci stejně užít, protože konec bude pro ně devastující. Zatím tomu ale nevěří.

[wp_ad_camp_1]

Podíváme se na některá fakta:

Vojaci v armáde USA protestujú. Obama, nebudeme bojovať za Vašich bojovníkov v Sýrii
Stále viac predstaviteľov americkej armády si uvedomujú, že namiesto boja s teroristami v Sýrii, vedenie USA podporuje bojovníkov Al-Kájdy (v Sýrii pod vlajkou Al-Nusrat) . „Americkí vojaci hovoria nie vojne v Sýrii. Podporujte a šírte toto video „- s takýmito poznámkami sa šíria na sieťach videá, na ktorých vojaci protestujú proti tomu, aby sa stali spoluvinníkmi teroristov. napr. Mali by sme sa držať ďalej od Sýrie, vyhlásiť impeachment Obamovi a žiť tak, ako Američania majú žiť…Stal som vojakom, aby som ochránil svoju rodinu od teroristov, a nie, aby som sa sám stal teroristom…
http://rusvesna.su/english/1475144274

americký voják se vzkazem

Amerika tlačí tvrdě na Rusko a chce vyprovokovat WWIII

píší i v německých novinách.

lavrov a KERRY

Další podlý tah zkomírající velmoci je likvidace Deutche bank a tím vyprovokování občanské války (po pádu bank na celém světě)

deutche bank

Ze symboliky obrázku je vidět, že černá postava stojící v popředí rozhoduje o všem a klanící se šéf Deutche Bank John Cryan udělá to, co mu bude přikázáno. Vzpomeňte si na symboliku kdysi s Klausem. Bylo to to stejné…..

Další banky v itálii se dostávají do velkých otřesů.

Eskalace. Spojené státy se snaží vyvolat třetí světovou válku

 

http://leva-net.webnode.cz/products/eskalace-spojene-staty-se-snazi-vyvolat-treti-svetovou-valku/

Po dohodě Rusko-USA o spolupráci v Sýrii kterou vyjednali Lavrov-Kerry v Ženevě, zaútočily USA 19.9. na syrské jednotky a zabily 62-90 lidí a další stovku zranili. Kromě toho, že Rusko svolalo mimořádné zasedání RB OSN, kde selhaly nervy zástupkyni USA Samantě Power, na sebe odpověď nenechala dlouho čekat: salvou raket Kalibr Rusko zasáhlo koordinační centrum v Aleppu, kde údajně bylo kolem třiceti operativců a vojenských poradců USA, Izraele, Saudské arábie a dalších, koordinujících An-Nusru a další. USA následně obvinily Rusko z „barbarství“.

Rusko dalo najevo: víme přesně kde jsou vaši poradci, jakákoliv provokace bude mít následky a budete potřebovat igelitové pytle.

Globalisté také přes své nástroje (Asociated Press a další) zveřejnili text dohody USA-Rusko, kterou chtěla „partie války“ (regionální „elity“ USA, jejichž koněm je Clinton) udržet v tajnosti.

Následně unikla do tisku informace o tom, že Spojené státy zvažují „nové vojenské možnosti“ v Sýrii, konkrétně letecký útok na syrské vojska u Aleppo, které dobývají město z rukou An-Nusry, a další informace o tom, že USA chtějí přerušit veškeré styky s Ruskem ohledně syrské otázky:

 

Americké tajné služby aktuálně nově vyhodnocují,jaké jsou možnosti k ukončení syrské občanské války, přičemž zvažují i dosud nepoužité alternativy. Ve čtvrtek to řekl druhý nejvyšší americký diplomat Antony Blinken, když odpovídal na dotaz člena senátního výboru pro zahraniční vztahy, zda mají USA plán B pro případ, že selže diplomacie.
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/416112-usa-pripravuji-plan-b-pro-syrii-zvazuji-i-vojensky-zasah.html
http://www.zerohedge.com/news/2016-09-29/us-suspend-syria-diplomacy-russia-prepares-military-options

http://true-news.info/the-media-learned-the-date-of-the-termination-of-the-cooperation-between-the-us-and-russia/

Včera 29.9.2016 došlo k podivné nehodě, vypadající jako varování vládě USA ze strany globalistů: vlak v Hobokenu poblíž New Yorku projel v plné rychlosti nádražní halou, zabil několik lidí a další stovku zranil.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/416087-vlak-v-new-jersey-projel-nadrazni-halou.html

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/169957-v-new-jersey-narazil-vlak-do-peronu-nejmene-jeden-mrtvy-sto-zranenych/

Ve stejný den Putin podepsal výnos o povolání 152.000 lidí do branné služby do konce roku 2016, a v ruském tisku vyšla zpráva, že „protiatomové kryty v Petrohradě a Moskvě mají kapacity na všechny obyvatele města“.

http://kremlin.ru/events/president/news/52991

http://politikus.ru/v-rossii/84687-mchs-polnostyu-podgotovilo-podzemnye-ukrytiya-dlya-evakuacii-zhiteley-moskvy.html

– Rusko defakto oznámilo: na válku jsme připraveni, jste vy?

29.9. pohrozil představitel MZ USA John Kirby Rusku teroristickými útoky na ruském území:

Neuvěřitelné: Ministerstvo zahraničí USA pohrozilo útoky teroristů na ruská města
Globalisté začali se zvýšenou intenzitou dusit regionální „elity“ USA (partii války) přes WikiLeaks:

WikiLeaks zveřejnil další dopis Clintonové: USA musí zničit Sýrii kvůli Izraeli

a ruské Ministerstvo obrany oficiálně oznámilo, že Spojené státy řídí teroristy v Sýrii:

Ruské ministerstvo obrany oficiálně na tiskovce vyhlásilo, že teroristy v Sýrii řídí poradci z USA.

Ministerstvo zahraničí RF zároveň vyzvalo občany kteří jsou v zahraničí, aby byli dne 30.9.2016 ostražití:

https://ria.ru/world/20160929/1478155997.html

V poslední době si také začala Evropa se Spojenými státy vyjasňovat, „kdo je v Evropě pánem“:

1) Irsko vyměřilo daň Applu 13 miliard euro, kterou musí americká korporace zaplatit (v) Evropě. Precedent v otázce, kdo má právo „sbírat desátek“ z amerických korporací, které obvykle normální daně nikde neplatí.

2) následně USA udělily Deutsche Bank pokutu 14 miliard dolarů „za špatné chování během krize 2008“;

3) následně dala Evropská komise pokutu 500 milionů dolarů McDonalds a oznámila, že „to je teprve začátek“;

4) 29.9. začal další útok na Deutsche Bank, organizovaný v USA.

Deutsche Bank je kolos, jehož pád by způsobil kolaps půlky finančního systému světa (a o to USA jde), proto na jeho pádu nemůže mít nikdo normální zájem.

To, že mezi Evropou a USA začala ostrá fáze vyjasňování, kdo je v Evropě pánem, je velmi dobrá zpráva.

Dřívější aféra dieselgate a miliardové pokuty japonským automobilkám na americkém trhu jsou ze stejné skupiny (hybridní válka), USA se pokouší dodatečně danit „vazaly“.

 

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.