…..vždyť oni se s tím ani netají. Zkuste říci někomu v Česku tuhle výhružku a hned Vás za to zavřou. Pravděpodobně zde existuje dvojí metr, jeden je velice dlouhý a ten druhý hóódně krátký….

07:27

Bývalý šéf společnosti Shell, který jako dobrovolník vyučuje v Holandsku migranty, promluvil o svých šokujících zkušenostech s nimi. I když si prý užil i spoustu legrace, myslí si, že integrace muslimů jde špatným směrem.

Dominic Boot (78) už migranty učí na předměstí Haagu holandsky 15 let. Nicméně musel skončit poté, co přestal být v oblasti vítán. Muslimské ženy prý nechtěly muže jako učitele.

Boot nyní dává soukromé lekce u sebe doma. A dává příklad, jak se čtvrť začala islamizovat a ženy začaly nosit černé šátky a mladí kluci se zradikalizovali.

Dva mladí muslimové mu prý jednou řekli: “Jestli tu budeme vládnout, vy všichni přijdete o hlavu.”

Nejprve byl ohledně integrace optimistický, ale nyní si myslí, že se integraci nedaří.

“Chceme být jednou zemí a jednou kulturou, ve které zpíváme společně národní hymnu a známe své námořní hrdiny. Ale místo toho je zavrhujeme.”

Zatímco Číňané a Indové se prý integrují, u muslimů se to podle něj nedaří.

Že jsou s tzv.integrací problémy se obecně ví. Ale chceme ji vůbec? Vždyť přece jen my můžeme být námi. Jak můžeme být tím stejným národem, pokud budeme nahrazeni někým jiným, kdo jen přijme naše zvyklosti, ale jeho vazby s námi budou pouze umělé?

Zdroj (1)

…..a ktomu by bylo dobré si uvědomit následující….

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.