Rozhovor síce trochu starší no na tému nikdy nestarnúcu.

 

[wp_ad_camp_1]

 

V dnešnej záplave sci-fi postapokalyptických filmov sa stále častejšie objavujú výjavy duchovných entít, mocností, Pánov Dobra a Zla, všetkého alebo ničoho. Sú už súčasťou detských rozprávok a tínedžerských seriálov. Jeden z hrdinov X vyslovil vetu, ktorá mi utkvela v pamäti: „Vo svete sú len dve sily, ktoré ovládajú ľudí – bolesť a strach.“ Prenikáme stále novšími pravdami, prenikáme časopriestorom, učíme sa z prastarých múdrostí. Faktom však ostáva, že v tomto hologramatrixe sú tí, ktorí prenikajú rukou v zrkadlách aj tými, ktorí zjavujú pravdu. Iluzionisti, mágovia, ale aj zvestovatelia. Cítiť, že sme na pomedzí – akoby sa mal svet definitívne zblázniť v labyrinte virtuálnej reality, ktorá požiera nás a naše deti, v záplave odpadu civilizovanej planéty bez ducha, v miliarde pornografických obrazov na displejoch svietiacich ako kozmos Satana. Predierame sa stále zúfalejšou všednosťou bytia, v ktorom platí iba kto z koho, aby sme sa vplazili do tisícok iných možností, ako si do žíl vpustiť jedy všetkých možných druhov, aké ľudstvo miluje. Zbavili sme sa citov, ale čoraz dôraznejšie voláme po tolerancii, pozeráme sa na iných, v ktorých chceme vidieť seba strácajúc tak vlastný čas. Márnime životy uzavretí vnútri zlatej klietky netušiac, že je naším väzením. Túlame sa po svete stvorenom vďaka ilúzii. Keď sa niekomu v zlomovom bode podarí pomenovať skutočnosť, že sme iba pod hladinou a ozajstný svet je niekde celkom, celkom inde – sme zatratení a stratení. Stratení akoby ležiac na ulici v daždi. A kvapkami sa blížime k svetom vzdialeným na svetelné roky. Tie svety sú v skutočnosti naším vlastným svetom, z ktorého sme stvorení. Všetko môže byť inak. Nesmieme si len zabudnúť malé vrtielko v predizbe posledného spánku. Môže to byť Počiatok. Môže to byť koniec. Ilúzii vravieť realita si môže dovoliť iba ten, kto prešiel Portálom, pretože vie, že je to len hra slov, na ktorej nezáleží. A tak hľadíme na ilúzie slnka, vibrácií, kvetov, informačných polí, amuletov Saturna, Šalamúna, siedmich pečatí a zjavení. A strácať sa, zblázniť sa alebo prežiť. V programoch emócií v našom tele, vytvárajúc fantómové ja namiesto toho, aby sa dokázali rozliať ako najjasnejšie svetlo čistého ducha. Vo svete

sú len dve sily, ktoré skutočne ovládajú ľudí – bolesť a strach. Skutočne? Nie sú tieto sily projekciou, ktorou nás držia len kúsok od pravdy? A čo je potom touto pravdou? Je to tá slastná unášajúca skúsenosť, ktorú cítite kdesi hlboko v tom jedinom spoločnom srdci? Prechádzam sa daždivým mestom a mám pocit, že s tým človekom, s ktorým sa mám čochvíľa stretnúť, sa kdesi hlboko vnútri poznám. No zároveň si nemôžem poradiť aj s pocitom, že si vďaka nemu aj vďaka sebe môžem pripadať ešte viac cudzí. Nejaký program autopilota ma teleportoval až do azylu útulnej miestnosti, ktorá nás chránila pred sychravým nečasom. Sedíme oproti sebe. Ja a David Icke.

 

 

Dáte si kávu alebo čaj?

  Poprosím čaj.

David, tamten chlapík z našej redakcie je tu ako tlmočník, ak by bolo treba, ale myslím, že to zvládneme, hoci je to už dávnejšie, keď som rozprával plynule po anglicky.

Vaša angličtina sa mi zdá fajn.

 

  Ďakujem pekne.

Vaša angličtina sa počúva naozaj dobre. Mali by ste si vypočuť moju slovenčinu. Znie ako angličtina (smiech).

 

  Ešte raz vďaka. Je fajn počuť to od bývalého moderátora správ BBC, Davida Ickea.

Toto je môj prvý pohár čaju. Keď cestujem, pijem väčšinou kávu.

 

  Aký je váš najobľúbenejší čaj?

English breakfast tea.

 

  Môj je Assam CTC. Je najsilnejší, s veľkým obsahom kofeínu.

Už sa to nahráva?

 

  Áno.

OK, dám to sem, bol by som nerád, keby ste nič nenahrali. Keď som robil prvé interview pre BBC, tak som si potom tú audionahrávku pustil a nebolo tam nič. Nič! Poprosil som ho, aby sme to urobili znova. V časoch, keď som robil ten rozhovor, existovala taká strašná vec s názvom Uher, veľký ťažký kazetový rekordér, ktorý človeka prevážil nabok, keď šiel po ulici. A dnes to strčíte do vrecka.

 

 

  Ten technologický pokrok má aj svoje výhody.

Moja prvá otázka sa dotýka našej krajiny.

Podľa prieskumov drvivej väčšiny globalistických a proatlantických médií a inštitútov sa javí, že podpora Slovákov k vojenským štruktúram NATO, k tzv. vojenským misiám, euroatlantickým hodnotám je najnižšia spomedzi obyvateľov Čiech, Slovenska a Maďarska. Hodnotitelia z GLOBSEC, ktorí majú ešte stále veľký vplyv v médiách tento trend vnímajú ako vzrastajúci vplyv tzv. „konšpiračných médií“, na čele ktorých v rámci strednej Európy označujú aj mesačník Zem&Vek. Je podľa vás tento klamlivý orwellovský trend naďalej udržateľný?

Tam, odkiaľ pochádzam a kde žijem posledných 26 rokov, vidím globálny konštrukt manipulácie, vedúci ku globálnej spoločnosti založenej na centralizovanej kontrole všetkého, s celosvetovou vládou, celosvetovou centrálnou bankou, jednou armádou, jednou menou bez hotovosti a očipovanej transhumanistickej populácii, vo finále napojenej na umelú inteligenciu. Funguje to asi tak, že máte sieť, niečo ako pavučinu a v jej centre je vnútorná svätyňa Skrytej ruky. Okolo tohto pavúka sa nachádzajú najexkluzívnejšie tajné spoločnosti, o ktorých takmer nikto nevie, a tie majú úplnú vedomosť o tomto pláne centralizovanej kontroly ľudstva, globálneho fašistického štátu Veľkého brata, o ktorom písal Orwell.

Ako idete od stredu pavučiny smerom k jej okraju, nájdete tajné spoločnosti, o ktorých vieme: slobodomurári, Opus Dei, templárski rytieri, vnútorná svätyňa jezuitov a ďalší. Väčšina ich členov nemá absolútne žiadnu predstavu, čoho sú v skutočnosti súčasťou, vie to len ich vedenie. Za nimi sa nachádzajú ďalšie organizácie, kde sa skryté rozhodnutia zjavujú verejnosti, ako Bilderberg, CFR, Trilaterálna komisia, Rímsky klub a cez tieto organizácie smerujú do vládnych štruktúr, korporácií, bankového systému a masmédií. Zdá sa, že tieto rozhodnutia týkajúce sa verejnosti prichádzajú z týchto skupín, no v skutočnosti prichádzajú z toho skrytého centra pavučiny.

Každá krajina má teda vo svojom strede túto pavučinu. Je to ako nadnárodná korporácia, ako McDonald’s. Fungujú tak, že majú ústredie v Amerike a ich spôsob fungovania a dokonca aj imidž je diktovaný z tohto centra. Sú to len satelity tohto ústredia. V každej krajine je sieť tajných spoločnosti, sú to prominenti a väčšinou určité pokrvné línie, zvyčajne aristokratických alebo bývalých aristokratických rodín.

Ich prácou a prácou ich pobočiek (subsidiaries), je zavádzať v krajine agendu diktovanú z centra, z ústredia. Takže existujú krajiny, ktoré sú v zavádzaní tejto agendy popredu, ako USA a Veľká Británia a potom sú krajiny, ktoré tam ešte nie sú, ale plánujú ich tam dostať.

Takže hocijaká krajina, ktorá má nezávislé vedenie a médiá, sa stáva čím ďalej tým viac terčom, a to nielen na národnej úrovni, ale globálne. Keď chcete kontrolovať vnímanie ľudí pričom toto vnímanie pochádza z prijatej informácie, z osobnej skúsenosti, z médií, zo vzdelávacieho systému, tak hocičo, čo spochybňuje oficiálnu rétoriku a umožňuje pôsobiť iným zdrojom informácií, je pre program oklamania zmyslového vnímania nebezpečné. Preto sa čoraz viac sústreďujú na alternatívne médiá a na potlačenie ich schopnosti komunikovať. Súčasťou toho sú internetové monštrá Google, YouTube, Facebook atď., tieto transhumanistické organizácie, zahŕňajúce tiež Apple, ktoré systematicky získavajú čoraz väčšiu moc. Napríklad Google má pri vyhľadávaní obrovskú moc zdôrazniť alebo potlačiť to, čo chce. Podobne Facebook. A potom naraz povedia – OK, my rozhodneme čo uvidíte a čo nie, a preto je stále ťažšie komunikovať tieto informácie cez Facebook, pretože to odstavia.

Preto Youtube čoraz viac zhadzuje videá, ktoré o týchto veciach hovoria a systematicky tak znižuje alternatívnym médiám príjem, často už aj tak veľmi malý.

Keď počúvate Clintonovú v tých predvolebných debatách, skutočne sa chce zamerať na alternatívne médiá, keď sa dostane k moci. Tomuto musíme čeliť. Internet je pre systém globálnej kontroly, ktorý chcú zaviesť, kľúčový. Keď ho chceli predať a urobiť masovou záležitosťou, muselo to byť úžasné a jednou z tých skvelých vecí bol slobodný pohyb informácií. A potom, keď ho všetci používajú, a tam už sme, povedia, fajn, necháme, čo sa nám hodí a začneme mazať, čo sa nám nehodí. A preto stále viac napádajú alternatívne médiá.

Google používa svoje vyhľadávacie mechanizmy na potlačenie prístupu ľuďom, ktorí tieto informácie ani špeciálne nehľadajú. Takže keď sú alternatívne médiá na Slovensku silné, rozumiem, prečo sa na ne zamerali. Je to o kontrole zmyslového vnímania, kontrolou informácií získavajú kontrolu vnímania. Dáme vám túto informáciu a budete mať takéto vnímanie. Iného pohľadu sa potrebujeme zbaviť. Tam smerujeme. Alternatívne médiá by mali vytvoriť alternatívnu sieť, alternatívu YouTubu, atď., mimo korporácií, aby sme to obišli. Ak takéto štruktúry nevybudujeme, nič také nezostane, tieto korporácie to zničia. To, čo sa deje na Slovensku sa deje všade vo svete, a je treba tomu porozumieť.

[wp_ad_camp_1]

  Áno, to súhlasí, ale predsa – ako vnímate skutočnosť, že Slováci sú na poslednom mieste v tabuľke v podpore NATO – a podľa oficiálnej správy aj vďaka alternatívnym médiám ako Zem&Vek?

Nuž, že je to dobrý začiatok, pretože máte čo brániť. V mnohých krajinách názorovú opozíciu k NWO vôbec nemáte, nikto ani len nevie čo to znamená. Musíte tam ľuďom úplne od základu ukazovať, čo vlastne podporujú alebo k čomu ako námesační smerujú.

Ak je na Slovensku voči tomu nejaký odpor, je to fantastické. Je to niečo, čo musíte brániť a na čom môžete stavať. A ďalšia vec, ak si Slovensko dostatočne uvedomuje plány NWO a to, ako sa systém snaží pokračovať v zavádzaní tejto agendy, budú mať prehľad, o čo ide. Pointa je, že celú spoločnosť menia krok za krokom, akoby tie veci spolu nesúviseli. A ak ľudia nemajú akúsi cestovnú mapu alebo radar, ktorý ukazuje kam táto cesta pomocou rôznych foriem psychologickej manipulácie vedie, potom si môžu myslieť, že ide o náhodné udalosti. Teda na Slovensku máte dobrý základ a budú to mať ťažšie. Ak ľudia vedia o čo ide, o to viac alternatívne média bránia, viac než v krajinách, kde to netušia. Takže myslím, že je to fajn.

 

 

  Nedávno som sa stretol so Stanislavom Grofom, ktorého priateľ, svetový ekonóm Bernard Lietaer povedal, že svet sa pravdepodobne bude uberať smerom ku kolapsom, lokálnym deštrukciám, občianskym vojnám alebo k postapokalyptickým novým socioekonomickým štruktúram, ktorými sú malé komunity, sebestačné jednotky s približne 150 obyvateľmi, schopné spolu komunikovať. Ako vnímate tento model?

V prvom rade, je to opozičný prístup k tomu, čo chce dosiahnuť Skrytá ruka. Oni chcú globálne všetko centralizovať, pretože čím viac centralizujete moc, tým menej ľudí potrebujete na diktovanie ostatným. O tom to je. A to, čo opisujete, je prenášanie moci smerom preč z centra, s čím sa úplne stotožňujem. No aby sa to udialo, je potrebné, aby sa celá táto konštrukcia manipulácie a smerovania ľudskej spoločnosti dramaticky otočila. Pretože ich ideou je všetko centralizovať, vyľudniť krajinu a napchať nás do tzv. ľudských sídlisk, husto obývaných miest s mikroapartmánmi. Ako som cestoval po svete, videl som ich všade. Mikroapartmány s rozmermi 3 x 10 metrov a ľudia v nich majú bývať. Videl som ich v Austrálii, aj na Novom Zélande. V Austrálii, kde majú množstvo priestoru, chápete ten nezmysel? A keď prídete do New Yorku, Kalifornie či Veľkej Británie, vidíte to isté. Je to súčasť procesu a opak toho, čo vravíte. Veľké množstvo ľudí žijúcich vo vzájomnej blízkosti je jednoduché kontrolovať a dohliadať na nich.

Aj masová migrácia do Európy je systematická. Má rozbiť zmysel pre kultúru, históriu a príslušnosť k danej krajine, aby sa národy lepšie asimilovali do globálneho beztvarého systému. A túto migráciu chcú aj na vyvolanie občianskej vojny medzi migrantmi a časťou pôvodného obyvateľstva. Postupujú podľa hesla rozdeľuj a panuj, pretože čím viac znepriatelených skupín dostanete, tým viac máte výhovoriek, aby ste mohli zaviesť policajný štát. To sa už deje v Nemecku a v ďalších krajinách. Rockefellerov zamestnanec Dr. Richard Day už v roku 1969 uviedol množstvo informácií, ktoré sa v súčasnosti do detailu napĺňajú. Hovoril aj o masovej imigrácii s cieľom rozbitia zmyslu pre kultúru. Povedal, že bude ľahšie akceptovať transformáciu spoločnosti, keď bude plná ľudí, ktorí v nej nemajú korene. A to sa práve deje.

Niektorí kričia, že ste rasista, keď niečo také tvrdíte, ale tak to vôbec nie je. Pretože ja tvrdím, že migranti aj pôvodní obyvatelia sú poštvaní proti sebe tou istou rukou. Mali by sme si uvedomiť, že čím viac dovolíme, aby nás rozdelili a vládli nám, tým jednoduchšie bude pre malú skupinu všetkých kontrolovať. Prístup „rozdeľ a panuj“ je absolútne základnou nutnosťou, aby to mohli urobiť. V Amerike vidíme názorové trenice na objednávku, systematicky sa tam snažia vyvolať rasovú vojnu. Neviem nakoľko je Rothschildov agent George Soros aktívny na Slovensku, ale je aktívny takmer všade inde. Snaží sa vyvolať rasovú vojnu a je aj zásadným spôsobom zapojený do masovej migrácie do Európy…

 

  Soros je na Slovensku aktívny mimoriadne, najmä prostredníctvom svojich neziskových organizácií, ktoré financuje takisto ako vojnu na Ukrajine.

Áno, presne tak. Jedna americká televízia pred niekoľkými mesiacmi odhalila, že sa v USA snažil dosiahnuť to isté, čo v Európe pomocou organizácie s názvom Welcoming America a ďalších. Pokúšal sa dotiahnuť ľudí z Mexika kvôli transformácii komunít v niektorých južných častiach USA, rovnako ako to robí v Európe, pretože čím viac odkloníte moc od centra, tým menšiu šancu majú rôzne kliky diktovať všetkým ostatným. Preto ten prílev a snaha diktovať dianie v komunitách, aby to zvrátili. Takže absolútne súhlasím, že by sme mali smerovať ku komunitám, no je to proti prúdu toho, čo sa deje.

 

 

  Na Slovensku sa veľká časť obyvateľov začína rozhodovať pre samostatnosť. Požadujeme neutralitu, schopnosť rozhodovať sa o vode a pôde, rovnako ako o strategických podnikoch našej krajiny, práve preto, aby sme zabezpečili budúcnosť našim deťom. Vidíme, že je to vo veľkom rozpore s pohľadom globalistov, ktorí podporujú aj súčasného slovenského prezidenta. Ako znie váš povzbudzujúci odkaz pre toto hnutie?

Keď sa pozriete na Európu, v každej krajine máte politickú triedu. Väčšina z nich úplne ignoruje pavučinovú štruktúru, o ktorej som hovoril, hoci zasvätenci medzi nimi o nej vedia. A táto trieda tvorí celé politické spektrum. V Británii sme prešli referendom o brexite, ktoré sme našťastie vyhrali. Ja som hlasoval a robil kampaň za vystúpenie. No zaujímavé bolo, že prakticky celá politická trieda Británie, od ľavice až po takmer celú pravicu, tvrdila, že ak vystúpime, nastane katastrofa, a preto musíme v EÚ ostať. Šírili strach. Väčšina ľudí však bola natoľko znechutená z tejto politickej triedy, že hlasovala za vystúpenie z EÚ.

Ak majú niekoľkí ovládať všetkých, musíte tiež centralizovať rozhodovacie procesy, musíte ich nasmerovať do niekoľkých rúk. Ak chcete mať kontrolu nad obyvateľstvom, musíte tiež kontrolovať najzákladnejšie potreby, potrebné na prežitie. Takže čoraz viac môžeme vidieť korporácie ako Nestlé atď. sústreďovať sa na vodné zdroje. Vykupujú vodné zdroje vo vyprahnutých častiach Ameriky, aby mohli vodu predávať vo fľašiach. To je naozaj nezvyčajné. Nachádzame sa v situácii, keď výkonný riaditeľ Nestlé vo videu tvrdí, že voda nie je ľudským právom a mala by byť privatizovaná. OK, keď nie je ľudským právom, skúsili ste žiť bez nej? Aj o tomto vravel Richard Day, a rovnako aj o tom, že v pláne je tiež kontrolovať zdroje potravy. A potom je tu ďalšia vec, je to všetko prepojené. Existuje tajná spoločnosť sídliaca v Británii, operuje však aj v iných štátoch – tzv. Fabian Society. V podstate kontrolujú ľavicovú politiku, tak ako iné spoločnosti kontrolujú pravicovú politiku, pričom majú rovnakého pána. Je to vtip. Táto spoločnosť sa nazýva po rímskom generálovi menom Fabius,

ktorý je známy výrokom: „Nikdy nebojujte v bitkách, ktoré sa dajú vyhrať inými spôsobmi.“

Namiesto priameho boja natoľko oslabil protivníka, že potom jednoducho vošiel na jeho územie. Toto súvisí s odpadom nazývaným jedlo, s ničením pôdy a odsávaním živín z nej, so zameraním sa na nutričné doplnky potravy, aby si ľudia, ktorí to prekukli, nemohli živiny doplniť. O tomto je GMO, veci, čo pridávajú do vody, čo dýchame vo vzduchu, a tiež vakcíny.

Snažia sa oslabiť ľudský organizmus na každej úrovni. Aj obrovský nárast elektromagnetického žiarenia v atmosfére je súčasť tohto plánu. Ľudia hovoria, že potrebujeme riešenia, ale ja si to nemyslím. Myslím, že by sme mali odstrániť príčinu problému.

Môj otec sa narodil v roku 1907, bol účastníkom druhej svetovej vojny, ale nebojoval v nej. Bol medik, len vyhrabával z trosiek tých, ktorí bojovali. A keď bol v základnom výcviku pred vstupom do armády, na konci neho im seržant povedal poslednú vec, ktorú by si mali určite zapamätať: „Keď vám povedia, aby ste išli nejakým smerom a sami pôjdu opačným, choďte za nimi.“ To je skvelá rada. Ak to aplikujete na to, čo som vravel, keď chcú aby sme išli nejakým smerom, tak treba ísť opačným. Takže keď chcú centralizovať, treba diverzifikovať a decentralizovať, atď. Nehľadať riešenia, ale zvrátiť to, čo chcú zaviesť. Treba ich odhaliť a objasniť to všetkým. Korporácie, ktoré znehodnocujú pôdu, ničia a vykupujú vodné zdroje, vytvárajú radiáciu v atmosfére, internetové spoločnosti, tvorcovia transhumanistickej agendy, agentúry na manipuláciu terorizmu, armáda, Big Oil, Big Biotech, Big Pharma sa všetky zodpovedajú tým istým pánom. Sú to všetko masky na tej istej tvári. A vedie to k tomu istému koncu. Nie je to náhodné, ako sa nám snažia podsúvať, je to poctivo koordinované. A viem z vlastnej skúsenosti, že keď to ľudia pochopia, začnú svet vidieť inak. Celú túto globalizáciu a centralizáciu potrebujeme zvrátiť, inak budú ovládať všetko.

Dôvody, ktoré uvádzajú sú založené na lži. Hovoria jednu výhovorku na jednu vec a ďalšia výhovorka ju úplne zneguje, pretože to malo ospravedlniť túto agendu a toto zase tamtú. Šíria hoax o globálnom otepľovaní, s čím prišiel okrem iného Rímsky klub, vravia, ako máme odstaviť fosílne palivá atď. a pritom vytvárajú globálny systém, kde veci, ktoré nakupujeme, prejdú obrovskú vzdialenosť, pričom to vôbec nie je potrebné. Ak vyrábate a predávate lokálne, transport výrobkov tvorí len zlomok tejto vzdialenosti. Len čo centralizujete produkciu a distribúciu, čo sa deje všade na svete, musíte prepravovať veľkými kamiónmi na veľké vzdialenosti a doručovať všetko z centra. Okrem koordinácie a kooperácie pre centralizáciu neexistuje žiadna výhovorka. Nie je to len o slobode, je to aj proti základnej efektivite. Kúpite si radšej rajčinu, čo vyrástla vo vedľajšej ulici, alebo tú, čo prešla pol sveta na tankeri a potom cestovala nákladiakom? Ničia fungovanie komunít, lebo sú dobré pre ľudí, preto to robia.

 

[wp_ad_camp_1]

 

  Dnes globálna mafia prostredníctvom médií, ktoré vlastní, odvracia pozornosť verejnosti od tých najdôležitejších tém rétorikou scvrknutou na ruskú propagandu. Môže byť naozaj vaša a naša kritika tejto fašistickej kliky druhom ruskej propagandy?

Ide o to, že ak hocikto povie niečo, o čom skutoční konšpirátori nechcú hovoriť, zamerajú sa naňho. Očierňujú vás ako vedia, nazvú vás rasistom, pravicovým extrémistom a tak ďalej. Musíte sa s tým zmieriť. A nálepka ruskej propagandy je veľmi signifikantná. Keď som pred mnohými rokmi vravel o tom, že plánujú tretiu svetovú vojnu postavením Západu proti Rusku a Číne, neboli o tom na verejnosti žiadne dôkazy a všimnite si, ako je to dnes. To, o čo sa teraz snažia, je tak očividné a patetické, že až. Nedávno som bol v USA a protiruská propaganda je tam absolútne prehnaná. Snažia sa Putina vykresliť ako Stalina, Brežneva alebo Chruščova, ako lídra ZSSR. Vladimír Putin je pritom jediným človekom v politike, ktorý je reálne schopný zabrániť svetovej vojne, pretože je omnoho inteligentnejší ako všetci ostatní svetoví lídri dokopy. Dokáže vidieť do ich plánov. Oni sa ho snažia štuchať do hrude, aby dostali nejakú odpoveď. Čoraz viac to skúšajú v Sýrii. Napríklad ruskí spojenci Assada údajne zasiahli konvoj OSN, pričom však nemajú žiadne dôkazy.

Systematicky triafajú do sýrskych vojakov, aby ho vyprovokovali a snažia sa pomôcť Islamskému štátu, ktorý sami vytvorili. On to vníma a zatiaľ hrá veľmi múdro, ale dosahuje to už rozmery hystérie. Veď čo spravili s brexitom v Británii? Tak to prehnali so strašením, že ľudia sa z nich smiali. Pre každého, kto má štipku inteligencie, je to prehnané. Samozrejme, ľudia čo pozerajú Fox News, zožerú všetko. Putin je pre nich ázijský tyran. Nepozrú sa na to, čo reálne vykonal. Keď sa vám dnes pripáli toast, môžu za to Rusi. Meškám do školy, to Rusi! Emaily, ktoré odhalili manipuláciu v hlasovaní na úkor Sandersa a v prospech Clintonovej, hekli Rusi… V skutočnosti jediný, kto hovorí zmysluplne, vyvážene a inteligentne je Putin a nie títo hysterickí svetoví lídri, ktorí len spievajú zo svojho spevníka. Stvorili ISIS a ďalšie spojené teroristické skupiny – ako proxy armádu, pretože nemôžete neustále robiť invázie do rôznych štátov. Ľudia si pamätajú Irak…

 

 

  Nazýva sa to aj Gladio B.

Áno, a v tom je veľmi dobrá Sorosova sieť. Predávajú to ako ľudovú revolúciu, kým v skutočnosti to celé vytvorili. Chceli odstrániť Assada tak rýchlo ako Kaddáfiho a bolo by sa im to aj podarilo, nebyť Putina. Putin sa do toho zapojil z jednoduchého dôvodu. Uvedomil si, že ak Assada nepodrží, čoskoro ho zvrhnú. Rusi majú námorné základne na sýrskom pobreží a inde, o ktoré by prišli, takže intervenoval. Zároveň keď sa koalícia proti ISIS vedená Amerikou naoko pokúšala týchto teroristov zastaviť, hoci v skutočnosti robili opak, ukázal, že možno ISIS potlačiť. Preto sa ho teraz chcú zúfalo zbaviť. Hovoria o zavedení bezletovej zóny nad Sýriou, nejde im však o bezletovú zónu, ale o to, aby tam nemohol lietať nikto okrem americkej koalície. Pochybujem, že s tým Putin bude súhlasiť. Keď sa v kongrese pýtali veliteľa amerických ozbrojených síl (Chairman of the Joint Chiefs of Staff) Josepha Dunforda na jeho názor na bezletovú zónu nad Sýriou, odvetil „OK, môžeme ju zaviesť, ale bude to znamenať vojnu so Sýriou a Ruskom.“

A toto je len jedna časť konšpirácie, pretože je to veľmi rozčlenené. No keď si dokážete veci spojiť, je to úplne očividné. Existuje Projekt pre nové americké storočie a jeho správa zo septembra 2000 menujúca štáty, v ktorých chceli dosiahnuť zmenu režimu vďaka spusteniu 11. septembra, či už za vlády republikánov alebo demokratov, pretože je to v skutočnosti štát jednej strany. Dvaja spoluautori tohto projektu boli William Kristol a Robert Kagan. A potom máte prvý protiruský front na Ukrajine, spustený vďaka americkej kukučke, no opäť podaný ľudom, ktorí si to neoverovali, ako ľudová revolúcia. A ktože to organizoval? Kto zvolil Porošenka, ktorého komunikácia zverejnená WikiLeaks odhalila ako amerického agenta ešte pred zvolením? Osobou v zákulisí bola americká štátna tajomníčka pre eurázijské záležitosti Victoria Nulandová, manželka Roberta Kagana. Takže vidieť, o čo tu išlo. A keď nedávno v USA rozhodli o predaji zbraní Ukrajine, v skutočnosti to robili už dávno predtým. Teraz je to len oficiálne. Pomaly už začínajú démonizovať aj Čínu. Angažujú sa v Juhočínskom mori a snažia sa nainštalovať obranný raketový systém v Južnej Kórei, presne tak, ako postupovali v Poľsku voči Rusku. Verejnosť je presvedčená, že je to len obranný systém, ale nie je. Obranný systém vám dáva možnosť prvého úderu bez toho, aby ste sa museli obávať odvety. Ak sa na to pozriete komplexne, môžete vidieť manipuláciu vedúcu k 3. svetovej vojne. Sú však v stave narastajúceho zúfalstva, pretože im nevychádza, čo chceli dosiahnuť, vďaka prítomnosti Ruska v Sýrii.

Prečítajte si list vysokopostaveného slobodomurára Alberta Pikea Giuseppemu Mazzinimu z roku 1871, ktorý popisuje plán troch svetových vojen a s nimi spojenej transformácie spoločnosti. Prvé dve svetové vojny boli opísané presne, ale na tom nezáleží, pretože to odhalil bývalý dôstojník tajnej služby kanadského námorníctva William Guy Carr až v 50. rokoch minulého storočia. Takže jediná vec, kde môžete overiť pravdivosť týchto tvrdení je tretí konflikt, ktorý má vypuknúť medzi politickým sionizmom a moslimami. A čo je zaujímavé, Pike písal, že pri príprave tohto konfliktu využijú nihilizmus. A keď sa oboznámite s definíciou nihilizmu, je to presne ISIS a tieto teroristické skupiny na Blízkom východe.

A Clintonová už pomáha démonizovať Putina vo svojej predvolebnej kampani. Trump spraví to isté, no ona vehementnejšie a s väčším entuziazmom. A keď sa dostane do Bieleho domu, jedna z prvých vecí, ktoré spraví bude urýchlenie tohto procesu vedúceho k 3. svetovej vojne.* A jediná osoba, ktorá je inteligentná, aby to videla a vedela odpovedať tak, aby to zablokovala, je Putin. A preto ho démonizujú. Pred niekoľkými mesiacmi sa to pokúšal vysvetliť jednému americkému novinárovi a konštatoval, že už naozaj nevie, ako im to má povedať, aby to pochopili. Putin naozaj nie je ako ostatní.

*(pozn.: rozhovor sa uskutočnil pred prezidentskými voľbami v USA)

[wp_ad_camp_1]

  Ako je možné, že pri takom obrovskom prieniku informácií k toľkým ľuďom na svete sa im stále darí masírovať verejnú mienku?

OK, poviem to takto. Už o tom vie omnoho viac ľudí, ale veľká väčšina to stále nevie. Poviem vám moju skúsenosť a nie je to len skúsenosť z minulého mesiaca, ale z dlhého obdobia. No minulý mesiac to bolo veľmi očividné. V USA máte mainstreamové médiá ako CNN, MSNBC na strane demokratov a Fox News na strane republikánov, hoci obe strany sa zodpovedajú tým istým pánom. V súčasnosti tam vysielaniu dominujú voľby. Môžete prepnúť na ktorýkoľvek program a sú tam voľby. Diskutujú deň za dňom: „Čo si myslíte, že sa stane v prvej debate?“ Prečo si nepočkáte a nepozriete si to? Povedzte nám niečo iné. Zvyšok sveta akoby neexistoval. „Áno, zbombardovali sme sýrsku armádu, bola to nehoda.“ A dokonca aj keď tam nie sú voľby, každý z týchto spravodajských kanálov má 3-4 príbehy, no keď prepnete, iný moderátor vám povie tie isté historky. Anderson Cooper na CNN dokonca pracoval pre CIA.

Takže ak ste v USA a nepozriete si alternatívne správy, nemáte šajnu, čo sa deje. Dokonca aj v Británii bezdôvodne preberajú tieto cudzie historky. V Amerike nie, tam cudzie príbehy, ktoré sa netýkajú USA, nestoja za zmienku. Je to pre nich spam. Takže v USA máte populáciu, ktorá sa absolútne nezaujíma o svet. Nie preto, že sú hlúpi, ale preto, lebo nič iné im nevysielajú. Sledujú len sami seba a nič iné. Ak nemáte tento background znalostí o svete, hoci mnohí ho majú a sledujú alternatívne médiá, aký máte filter, aby ste si mohli klásť otázky o tom, čo vám predostrú, napr. že Putin je stalinistický tyran? To, čo počujete, je pre vás skutočnosť. Tak to funguje. Hoci stále viac ľudí to prezrie, veľká väčšina toho nie je schopná, lebo ich vnímanie je programované týmto úzkym výsekom informácie, za ktorý nikdy nedovidia.

 

 

 

  Ako to môže fungovať? Pred vojnou vo Vietname bolo v uliciach množstvo ľudí a kričali, že tú vojnu nechcú. Podobne pred vojnou v Iraku a Líbyi. Boli to milióny ľudí.

Myslím, že väčšina to stále nevie, ale funguje to takto. Žijete svoj život, potrebujete platiť nájomné, kúpiť si jedlo, starať sa o svoju rodinu. Väčšinu vášho života sa sústredíte na toto. Okrem toho sa môžete raz či dvakrát zúčastniť masového protestu. Tí, čo pretláčajú túto agendu, vlastnia vládnu administratívu. Pretláčajú to cez EÚ a cez národné vlády. Teda máte neustále daňovými poplatníkmi platenú vládnu a nadvládnu sieť civilných pracovníkov a administrátorov, ktorí to pretláčajú, kým ľudia, čo sa tomu snažia odporovať, to môžu robiť len raz za čas, pretože musia prežiť. Máte nepopulárnych politikov, ako je v súčasnosti Merkelová, ktorá pácha volebnú samovraždu, no ten, kto ju nahradí, bude v podstate slúžiť tomu istému plánu. Byrokratom v Bruseli absolútne nezáleží na tom, kto vyhrá voľby, pretože tú šou majú pod kontrolou. Chcete zmeniť svoje zákony? Nič takého, veď ste to podpísali. To čo my povieme je oveľa viac, než to, čo sa vy snažíte dosiahnuť. Takto sa to deje. Podľa mňa by sme mali prestať spolupracovať, pretože menšina môže riadiť väčšinu, len ak väčšina spolupracuje. Ľudí, ktorí vedia čo sa deje, je veľmi málo v porovnaní s celou populáciou.

Musíme prestať spolupracovať s tými, ktorí nám berú našu slobodu. Moc ľudu je v tom, že povie „my s týmto nesúhlasíme“. Čo ak schvália zákon, že vám môžu zobrať deti? Poslúchnete alebo nie? Je určitý bod, keď poviete „nie, nie, zašli ste priďaleko, neuposlúchnem“. Čo ak by sme to urýchlili? Jednoducho prestaňte poslúchať.

Viete, existoval komik a travesty umelec menom Larry Grace. Príhodu, ktorú vám poviem, mi rozprával na jeho pohrebe, kde som sa zúčastnil, iný komik. Jedna taká šou končila tak, že sa všetci obliekli do námorníckych kostýmov, spievali Rule, Britannia! a vytvorili pyramídu, pričom Larryho mali zdvihnúť na jej vrchol v helme a mal predstavovať Britániu. A jedného dňa jeden z týchto „námorníkov“ ochorel, bol zoslabnutý a kašľal. Keď vytvorili pyramídu, neudržal sa, a tak celá stavba z ľudských tiel padla. Larry skončil kdesi v 2. rade divákov. Nie preto, že by on niečo spravil, ale kvôli zoslabnutému komparzistovi. A koľko takých komparzistov tvorí celú stavbu v porovnaní so skupinkou tých, čo im diktujú! Preto nás potrebujú rozdeliť na základe rasy, náboženstva, príjmu a potrebujú to tak udržať. V skutočnosti, keď si nevšímame tieto veci, sme v podstate rovnakí. Musíme zmeniť svoju identitu, dostať sa za toto vnímanie nálepiek, za stotožňovanie sa s náboženstvom, menom, platovou tabuľkou a rasou k poznaniu, že sme vedomie s určitými skúsenosťami. Ja som vyjadrením toho istého vedomia ako vy, len z inej perspektívy. Keď rozšírite vedomie za vnímanie nálepiek a celkovo za ľudské zmyslové vnímanie a identitu, uvidíte celkový obraz a prídete na to, že ľudstvo je zmanipulované. Naše zmysly nás klamú. Všetko, čo vnímame, sú rozdiely a oddelenosť vecí. Ak rozšírime naše vedomie, celý svet sa zmení. Už Einstein povedal, že nemôžete vyriešiť problém na tej istej úrovni vedomia, ktorá ho vytvorila. Malé ja nikdy nevyrieši problém vytvorený malým ja. Keď neposunieme svoje vnímanie od malého ja do nekonečna, nič sa nezmení. Je to teda napokon vecou vedomia. Z rozšíreného vedomia príde rozšírenie vnímania, pozornosti a tiež guráž na zistenie pravého stavu vecí, pretože keď vnímate z pohľadu, ktorý nazývam fantómové ja, žijete vo veľmi osamelom svete, kde nemáte žiadnu moc a ste vydaní na milosť iným silám.

Môžeme sa zhovárať o 11. septembri, ekonomických štruktúrach, vojne s Ruskom atď., ale celý základ systému kontroly je klam vnímania. Preto boli rôzni vizionári, jasnovidci a šamani, ktorí videli za takzvané fyzično, v skutočnosti neexistujúce, vnímaní ako nebezpeční a snažili sa ich zastaviť a umlčať. Zuluský šaman Credo Mutwa mi veľakrát vravel, že keď britské impérium prišlo do Afriky, prvé obete boli šamani. Chceli, aby sme prišli o vedomie, že je niečo za fyzickým svetom. To je samotný základ klamu vnímania. Obmedzte ľudské vnímanie do piatich zmyslov, odpojte ho od vplyvu väčšieho vedomia a hneď ako ste izolovali pozornosť do piatich zmyslov, môžete túto pozornosť programovať spôsobom, akým chcete. Cez vzdelávací systém, médiá, tlak vrstovníkov atď. O tom to je. Takže ktokoľvek v histórii expandoval von z tejto bubliny, z väzenia piatich zmyslov, na toho sa autority zamerali. Označili ho za šibnutého, zlého, nebezpečného, a robia to dodnes. A preto mainstreamová veda, okrem kvantovej fyziky, ktorá to našťastie nemôže ignorovať, hoci sa o to zúfalo pokúša, bola vlastne založená. Aby sme sa v princípe zaoberali len realitou piatich zmyslov. Vedci vravia – toto sa nemôže stať, tamto je smiešne, to je nemožné, a pritom je to úplne vysvetliteľné, ibaže nie vtedy, ak realitu vnímame ako fyzickú a pevnú, pretože taká nie je. Všetko je nastavené tak, aby sme boli udržiavaní vo väzení piatich zmyslov, v pocite neschopnosti a toho, že nemôžeme nič urobiť. Revolúcia nie je o boji proti nepriateľovi, ani o rozoznaní nepriateľa, ale o revolúcii percepcie. Musíme naše vedomie rozšíriť za obmedzenie piatich zmyslov. Potom si poviete: „Och, ako to, že

som to nevidel predtým? Je to také očividné.“ Pretože predtým si bol tam, preto. A preto sa autority tak boja tohto prebudenia. Nie je to nič iné, než šúpanie cibuľových vrstiev programovania.

[wp_ad_camp_1]

 

  K tomu by som podotkol, že dobrými nástrojmi na rozšírenie vedomia sú holotropné dýchanie, enteogény a rôzne šamanské techniky.

Správne.

anna: v žiadnom prípade nedoporučujem holotropné dýchanie a už vôbec nie enteogény (drogy sú proste drogy) viac tu a tu

 

 

  Na záver sa vráťme k 11. septembru. Kto a ako podľa vás spáchal tieto útoky a čo sa vlastne v skutočnosti stalo? Pretože podľa môjho názoru je práve toto kľúčovým momentom našich čias. Sionistické zoskupenie v skupine Projekt pre nové americké storočie už v roku 2000 prehlásilo, že potrebujeme katastrofickú udalosť, niečo ako nový Pearl Harbor…

Nuž, keď to rozmeníte na drobné, je to dosť jednoznačné. Projekt pre nové americké storočie vyprodukoval zoznam krajín, ktoré chceli napadnúť a vyvolať v nich zmenu režimu. Povedali, že bez nového Pearl Harboru to bude veľmi pomalý proces. Tí istí ľudia sa dostali k moci počas Bushovej administratívy len o niekoľko mesiacov neskôr, v januári 2001. O deväť mesiacov neskôr a rok po tom, ako publikovali ten dokument, nastal 11. september a jeho dôsledkom bolo, že štáty z toho zoznamu jeden za druhým postupne odfajkli a stále to pokračuje. Ten oficiálny príbeh je tak smiešny. Čo sa týka hlavného predpokladaného únoscu, Mohameda Attu, vôbec sa nesprával ako moslim. Aspoň podľa jeho americkej striptérskej priateľky. Často bol opitý, jeho najobľúbenejším jedlom bola bravčová sekaná a keď potrebovali kokaín, len šiel na floridské letisko Venice a vrátil sa s plnou hrsťou. Jej vyjadrenie presne zapadá do iných vecí, ktoré som čítal. Toto letisko, kde malo byť mnoho z týchto únoscov trénovaných na pilotovanie širokotrupých prúdových lietadiel a jednomotorovej Cessny, bolo notorickým prepraviskom drog do Ameriky v rámci operácií CIA, určených na generovanie obrovských balíkov peňazí, tzv. čiernych príjmov, z ktorých sa platili záležitosti ako 11. september. Bez akéhokoľvek dokladovania a papierovej stopy. Cez to letisko prichádzal kokaín z Južnej Ameriky, takže dáva zmysel, keď vravela, že sa stadiaľ vrátil s kokaínom. A aká je štatistická šanca, že práve taška Mohameda Attu sa nedostala na jedno z tých lietadiel, takže ju mohli nájsť aj s jeho písomnosťami? Pred niekoľkými týždňami som bol na Ground Zero a bol som aj na Vesey Street. Hneď po 11. septembri som pozeral BBC News Bulletin a hlásateľka tam vravela, bez toho aby sa zasmiala, že v FBI našli pas jedného z teroristov na Vesey Street, v blízkosti miesta, kde kedysi stáli Dvojičky. Mal sa nachádzať v jednom z lietadiel, ktoré trafili do budovy a vybuchli v nej. Samozrejme, bol to nezmysel, len chceli podporiť svoj naratív. Potom vznikla veľmi veľká organizácia pilotov, ktorí poukazovali na to, že oficiálna verzia letu týchto lietadiel je neuskutočniteľná, vznikla aj podobná organizácia architektov a inžinierov tvrdiaca, že oficiálna verzia pádu budov je nezmysel. Určite je, bola to len výhovorka, spúšťač, začiatok tohto procesu a zatiaľ to pokračuje. Keď sa rozprávate s Američanmi o Kennedyho vražde, veľká väčšina oficiálnu verziu neberie vážne. Napriek všetkej manipulácii v médiách, sústredeniu sa len na niektoré príbehy, napriek všetkému tomu neveria. A čím viac času ubehlo, tým tomu veria menej. No stále to robia, stále vytvárajú útoky a hádžu vinu na moslimských fanatikov, hoci dotyční často s islamom nemajú nič spoločné. Jeden utajený reportér prenikol do takej bunky a vo francúzskej televízii tvrdil, že to vôbec s islamom nesúvisí. Vôbec sa islamom nezaoberali, sú to len samovražedné stratené decká, biele kone, ktorým sľúbili veľké peniaze a celé je to podfuk. Viete, ja sa týmto zaoberám už 26 rokov a nikdy som nestretol toľko ľudí ako teraz, ktorí to tvrdia. Napredujeme, vôbec to nie je stratený prípad.

 

Keď sme sa lúčili, celkom mimovoľne sme sa objali vo dverách salónika jedného z malých hotelov v centre Prahy. Je toho skutočne málo, čo na ceste za vykúpením nemáme spoločné. Veľmi sa tešíme podpore a vyjadreniam spolupatričnosti. Tešíme sa z ľudí, ktorí to napriek všeobecnému odmietaniu, pohŕdaniu a nepochopeniu nevzdávajú. Keď sa húsenici zazdalo, že umiera, stala sa motýľom.

 

Na príprave rozhovoru sa spolupodieľal Milan Pullmann.

Srdečná vďaka za ústretový prístup patrí manželom Nicol a Jiří Saharin Vondrovým, usporiadateľom prednášky Davida Ickea v Prahe.

 

ZEM&VEK je hlavným mediálnym partnerom prednášky Davida Ickea v bratislavskej HANT Aréne (Športová hala Pasienky) dňa 28. 10. 2017. Všetci, ktorí si predplatia časopis ZEM&VEK do 31. 12. 2016, získavajú 10 % zľavu na vstupné a zároveň sa stávajú členmi Klubu ZEM&VEK.

Zdroj: (1)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.