…..velice turbulentní dění na území Francie a hlavně Německa bude stát hlavu loutky MADAMME MERKELOVÉ. Nedá se to jiným způsobem vyřešit. Příští týdny můžeme očekávat veliké změny….

18:54

Calais: Imigranti vtrhli na trajekt, dopravci žádají nasazení armády

LEA VOJTEKOVÁ 25|01|2016

Calais je ukázkový příklad západní degenerace a dekadence. 6 tisíc nelegálů si více než rok dělá, co chce v cizí zemi. Útočí na kamiony, na obyvatelé Calais, kteří se bojí vycházet ze svých domovů a nikdo s tím nic nedělá.

Kdyby se jednalo o vlastní občany, to by byla jiná… Nasazení armády a vodních děl by nastalo velice rychle. Nemůžu si pomoct, ale velice mi to připomíná invazi. Sice beze zbraní, ale v této překorektní a přehumanizované době jim stačí gangy, pěsti a drzost.

Calais je tedy území, dobité bez jediného výstřelu. Už mají Calais, právě obsadili Dover, blíží se k Londýnu … za chvíli si budeme zapichovat praporky s mešitami do mapy. Možná si někteří řeknou, že se nic neděje, že běženci zatím „jen“ ohrožují řidiče kamionů, zatím „jen“ znásilňují ženy, zatím se „jen“ někdy někde odpálí.

Jenže těch „jen“ je už trochu moc. Pomalu se nám z Evropy stává Blízký Východ a EU na to nereaguje. Představte si, že byste vy podávali v práci výkon jaký podávají politici EU. Tak máte okamžitě padáka.

Celý článek je převzat z následujících stránek

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.