!!!!!tm: důležitý a zajímavý komentář v diskuzích na prvopodstatě od nicku Referendus!!!! Děti proberte se!!!!! V cirkusu vedeným naší vládou už jsme, je nebezpečí, že nás nyní prodají, jak muže tak ženy….

Referendus napsal:

Prosím vás přátelé, občané České republiky, Češi ! To je všechno možný, ale hlavní důvod je koupit Evropu pro Araby jako kvalitní životní prostor za prachy z nafty !!!!!!!!!!
Proto jsou přepláceni poslanci a senátoři České republiky, aby nikdy na REFERENDUM o sebeurčení občanů nepřistoupili !!!!!!Proto se řeší podružnosti a na generálie „není čas“ . Proto komunisté národní majetek v roce 1988 zestátnili, aby ho Venda Klausů mohl zprivatizovat a následně prodat i cizákům !!! Proto také vláda důkladně hlídá, aby nebyl tento zestátněný národní majetek zablokován na všech katastrálních úřadech České republiky. Je to průhledné a trapné, ovšem naivita značné části občanů tomu žel napomáhá.

09:27

Po kolikáté už tzv. DEMOKRACIE skončia diktaturou ? Je to zneužitelný a proto ZASTARALÝ a VADNÝ systém. Pokud si občané trvalým tlakem nevytvoří místo demokracie – PARCIÁLNÍ PROGRAMII – v níž nebudou mít mandát osoby , ale dílčí programy se svými osobními garanty, NEHNEME SE Z MÍSTA !!!!!!!!!!!. Sestry a bratři Čechové—PROBERTE SE !!!! Český sokol a potomek československých legionářů

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.