Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Celá Evropa vře 100°C

…..bod varu byl dosažen, politici nemají nic pod kontrolou, policie přestává 99% případů řešit, a začíná docházet k hromadné destrukci. K hromadné destrukci po celé Evropě. Přesně takový stav potřebují jamíci na rozpoutání občanských válek po Evropě pod taktovkou jů es ej. Celá situace má vyvrcholit ve WWIII. Pevně věřím že se jim to nepodaří, ale připravte se o to více na EMP.  Čas se asi naplnil…..

09:54

[wp_ad_camp_1]

Daily Telegraph: Britští vojáci se prý připravují na válku s Ruskem!

Daily Telegraph: Britští vojáci se prý připravují na válku s Ruskem!
Ilustrační foto
Velká Británie se chystá uspořádat největší cvičení od roku 2001. Přičemž, podle zástupců britských ozbrojených sil, dá cvičení jasně najevo, že nejde o boj proti IS, ale o přípravu na případnou ko…
 

Britští vojáci uskuteční největší vojenské cvičení od roku 2000. Podle publikace Daily Telegraph, bude se konat v Jordánsku za účasti 1,600 vojáků.

Účelem nadcházejících cvičení je zabezpečit schopnost britských sil rychlého nasazení vojska o síle až 30 tisíc lidí v zóně konfliktu kdekoli na světě. Podle novin se mimo jedná o cvičení přepravy vojáků do východní Evropy v případě možné konfrontace NATO s Ruskem. Ministerstvo obrany to však popírá.

„Toto není cvičení, zaměřené na boj proti IS. Pokud na to přijde, tak tady mluvíme o naší připravenosti připojit se ke Spojeným státům na Ukrajině než v Sýrii…Nikdo vstoupí v takovém počtu vojáků do Aleppa, aby jen porazil hrstku džihádistů,“ řekl zdroj v britské armádě Daily Telegraph.

Mluvčí britských ozbrojených sil uvedl, že cvičení v Jordánsku „zajistí bojeschopnost nasadit a zajistit přesun obrněných sil až do počtu 30.000 vojáků kamkoliv na světě“. Kromě toho se britští vojáci stanou „lépe připraveni odrazit ohrožení Velké Británie a jejích zájmů“.

V reakci mnisterstvo obrany Velké Británie popřelo, že by cvičení v Jordánku bylo zaměřeno proti Rusku. Navíc sdělilo, že se žádnými plány na napadení Ruska nezabývá.

DWN: Namísto pomoci Europě si NATO hraje na válku s Ruskem!
NATO obvinilo Rusko z modelování jaderného útoku na Švédsko

Minulý týden zveřejnilo NATO výroční zprávu generálního tajemníka Jense Stoltenberga v němž obviňuje Rusko z množství vojenských cvičení.

Šéf NATO tvrdí, že tato cvičení jsou také používány pro maskování hlavních přesunů ruské armády a zastrašování sousedů. Ve zprávě se uvádí, že tato opatření posilují nestabilitu a nepředvídatelnost v regionu. „NATO naopak ukazuje pevný závazek dodržovat zásady transparentnosti a předvídatelnosti,“ uvedl ve výroční zprávě Stoltenberg.

(kou, prvnizpravy.cz, telegraph.co.uk, foto: arch.)
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
26 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře