Pokaždé, když si myslíme, že nás už nemůže nic překvapit, vždycky se najde něco, co překoná všechna naše očekávání.  Nedávno jsme psali o trendu, kdy si celebrity nechávají do obličeje vpichovat vlastní krev. Teď se na scéně objevilo zázračné sérum vyhlazující pleť a odstraňující nečistoty. A vyrobené je z dětských předkožek.

Propagátorkami nejnovějšího a asi na dlouho nejbláznivějšího trendu mezi celebritami jsou herečky Sandra Bullock a Cate Blanchett. Sérum známé pod zkratkou EGF prý provádí s pletí hotové zázraky. O vyhlazení pokožky se v něm starají kmenové buňky malých dětí. Výrobci séra je podle serveru DailyStar získávají z předkožek korejských novorozenců.

Herečky vyrazily na proceduru společně

Na použití kmenových buněk není nic špatného, navíc čím jsou mladší, tím lépe účinkují,“říká kosmetička Georgia Louise. „Mladé kmenové buňky nutí ty staré produkovat kolagen a zahlazovat vrásky.“ Získávání předkožek pro výrobu séra je navíc prý zcela etické, využívá se při něm to, co by se jinak zahodilo. Vlastně proč ne. Pro placentu se už vymyslelo tolik různých využití, že recyklace předkožek byla na spadnutí.

Samotná procedura začíná čištěním a TCA peelingem.  Pak přichází na řadu mikrojehličkování a elektrizující maska na zklidnění pokožky. Až nakonec přijde na řadu aplikace séra s kmenovými buňkami mikrojehličkami.

Tento proces umožňuje dostat kmenové buňky co nejšetrněji a zároveň nejhlouběji do těla. Léčba sérem EGF je šetrná a účinná. Zájemci by se neměli bát toho, z čeho se kmenové buňky získávají,“ ukončuje rozhovor kosmetička.

Zdroj: 1

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.