…..probíhá v současné době na mnoha webech. Má to ještě vůbec smysl? Lidé vědí z alternativních webů, co by měli udělat. Cesta, kterou se „zaslíbená EU“ vydala, je SLEPÁ ULIČKA. Jestliže lidé dojdou na konečnou, cesta ven už nevede. Vážení, bylo by vynikající si to co nejrychleji uvědomit….

08:54

Cenzura na blog.Idnes.

Na tomto blogu mi bylo cenzurováno pět posledních článků a bylo mi zakázáno zveřejnovat pravdu, nepohodlnou tomuto režimu a adminům tohoto blogu.Začalo to od té doby, co jsem začal zveřejnovat velmi „nekorektní“ informace ze Svobodného radia.

Konkrétně šlo o tyto věty: „Do naší republiky mají přijít Erytrejci, kteří znásilňují nejvíc.“ Jak je možné, že admin ví, že se nejedná o pravdu, když informace pochází z ověřených zdrojů.

„Nejmladší z imigrantů Evropu nenávidí, přesto odmítají jít do Turecka či Arábie.“ Jde o veřejně známá fakta, ale psal jsem negativně o imigrantech. Redaktor Svobodného radia je aktivní v politice a má kontakty do nejvyšších kruhů, takže informace jsou pravdivé a ověřené.

Přesto podle amina blog.Idnes jde o nepravdu! V pravidlech blogerů je totiž nová změna: Je zakázáno psát negativně o imigrantech! To je ideální důkaz cenzury. Padesátá léta se vrací. Tento deník klesl na úroven České televize.

Admin dokonce nevěděl veřejné tajemství, že Havel byl iluminát! Nejsem si jistý, jestli Hus netvrdil něco o tom, že „Pravdu nelze umlčet navždy“. Je pro mne ctí, že mě admin ocenil mezi ty odvážné, kteří se nebojí psát pravdu.

Blog.Idnes vzorně dokazuje, že není nezávislý deník. Dnes dokonce i na jiném webu jiný bloger píše o cenzuře na tomto webu. Sluníčáři a pravdoláskaři prý mají dovoleno psát cokoli.

Který bloger bude další na řadě?

Článek převzat ze stránek CFP: http://czechfreepress.cz/blogy/cenzura-na-blog-idnes.html

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.