ČERNÉ OČI – BLACK GOO
Záhada černookých dětí
Tajomstvo čiernookých detí preniklo na svetlo sveta v roku 1998, keď novinár Brain Bethel napísal o incidente s dvoma čiernookými deťmi. Raz, keď oddychoval na parkovisku, priblížili sa k jeho autu dvaja chlapci. Bethel uviedol, že boli otravní, opakovane žiadali, aby ich odviezol domov pre peniaze do kina. Bethel uviedol, že cítil akoby ním niečo preniklo a nútilo ho otvoriť dvere. Avšak, keď sa im pozrel do očí, ktoré boli čierne bez dúhovky a bielka, ostal ochromený strachom.
Vymyslená legenda alebo mystické tajomstvo?
Nie je to jediný príbeh o deťoch s čiernymi očami. Mnoho ľudí uviedlo, že sa pri ich dverách objavilo čiernooké dieťa a žiadalo, aby ho pustili dnu pod rôznou zámienkou. Spoločným zážitkom bolo to, že ľudia vždy cítili strach, keď s nimi tieto deti hovorili. Mali čierne oči bez dúhovky a bielka, ale boli oblečené v šatách zodpovedajúcich aktuálnej móde. Je to nevysvetliteľné tajomstvo alebo mestská legenda?

Deti s čiernymi kontaktnými šošovkami
Aj keď sa ľudia snažili racionalizovať tieto prípady, že deti mohli mať čierne kontaktné šošovky alebo, že niektorí ľudia majú iba bohatú predstavivosť, prípady vyvolávajú otázky. Ľudia, ktorí rozprávali svoje príbehy, intenzívne opäť prežívali strach, a preto sa pýtame, či to môže byť pravda. Naozaj existujú čiernooké deti a ak áno, čo alebo kto sú? Najdesivejší aspekt všetkého je, že tí, ktorí tvrdia, že sa stretli s týmito zlovestnými deťmi prisahajú, že museli aktívne odolať pokušeniu poslúchnuť ich príkazy, akoby ich hlasy dostávali do nejakého hypnotického stavu.

Možno sú to upíri
Existuje niekoľko teórií o tom, kým tieto monštruózne deti vlastne sú. Medzi svojské, ale existujúce teórie patrí tá, že ide o moderných upírov, ktorí nás prenasledujú v našich uliciach.
Nasvedčuje tomu aj fakt, že väčšinou ide o mladých chlapcov s uhrančivými čiernymi očami a hypnotickými hlasmi, ktorými doslova paralyzujú svoje „obete“ a nútia ich, aby poslúchali ich príkazy. Taktiež je evidentné, že tieto bytosti sú neschopné vstúpiť na niečí majetok bez predchádzajúceho pozvania podobne ako upír. A či sajú krv? Na to by museli odpovedať tí, ktorí ich pozvali dnu. A tých zatiaľ štatistika neeviduje.
Kríženci človeka a mimozemšťana
Takže za predpokladu, že nemáme dočinenia s upírmi, existuje rovnako exotická možnosť, že tieto subjekty môžu byť krížencami ľudí a ufónov. Niektoré ženy, ktoré vraj uniesli mimozemšťania totiž tvrdia, že im odobrali vajíčka a zvláštne deti sú výsledkom spojenia ľudskej a mimozemskej DNA. Dnes tieto ženy môžeme stretnúť skôr v lôžkových častiach amerických psychiatrických kliník.

CELÝ ČLÁNEK NA WWW.ALUSKA.ORG ZDE: 2. Black goo: Černooké děti

.
.
.
.
.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.