Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

České prostitutky nedaly na sebe dlouho čekat.

…..a podle německého vzoru, který jsem uvedl ve včerejším článku ZDE, mají zájem podobné služby založit i v České republice. Vůbec si neuvědomují, čím vším se určitě nakazí. Bylo by moudré, nepřijímat žádné migranty do ČR, protože si určitě na ulici vyberou někoho, kdo se jim líbí, nemusí ho platit a stejně se jim nic nestane, jako v Německu….

05:54

Revoluční odborové hnutí pražských prostitutek (ROH PP) vydalo následující prohlášení:

Všem lidem na světě je známo, že sex je lidská potřeba srovnatelná s hlavní lidskou potřebou, tj. potravou. Tyto dva nejhlavnější pudy – pud rozmnožovací a pud zachování života, by neměly být nikomu odepřeny. Mělo by to být uvedeno v listině lidských práv na prvním místě. Samozřejmě tomu tak není, spousta obyvatel světa umírá hladem a spoustě dalších je odepřeno uspokojování základního lidského pudu, tedy sexu.

Vzorem jsou nám USA, které každému třetímu obyvateli své země zajišťují potravinové lístky a tím pádem tam u nich demokraticky vyřešily problémy s hladověním svých občanů. Jsou světlým a zářným vzorem pro ostatní státy světa. Podobně my z ROH PP se snažíme vypořádat s druhou lidskou potřebou tak, aby byla dostupná všem a aby zmizelo ze světa sexuální strádání. Však i katolická církev, ale i protestantské církve, se zasazovaly po několik století na zavedení veřejných domů. Zřizovaly je už v době středověku, vždyť to bylo vždycky ziskové podnikání. Nazývaly je nikoliv realisticky slovem bordely, nýbrž, jak je jejich zvykem, byly to Domy lásky a něhy. Název bordel používal pouze plebs a nevzdělaná lůza.

Poslední dobou se v rámci stěhování národů, tedy s imigranty, situace se sexem vyostřila. Podle listu Die Welt obětí sexuálních útoků během jedné noci se stalo na 90 žen. Členové německé vlády odsoudili rozsáhlé sexuální útoky a nařídili posílit počty uniformovaných i neuniformovaných policistů a zvýšit počty hlídacích kamer na ulicích.

Samozřejmě takové řešení je stupidní. Ovšem co jiného také očekávat od vlád? Ty všude na světě jakékoliv problémy jinak než násilím řešit neumí. Kancléřka Merkelová místo aby přistavila autobusy pro nadržené mládence a rozdávala jim poukázky na sex do vykřičených uliček lásky v Hamburku a kdekoliv v jiných městech, kde je dostatek pracovnic poskytující útěchu, používá policii. Cožpak kancléřka nikdy neprožila strázně sexuálního hladovění? Vždyť to je naprosto srovnatelné s potravinovým hladověním, obojí navíc ovlivňuje zdravotní stav individua.

Je pravděpodobné, že imigranti nebudou míti finance na zaplacení půlhodinové (či jenom pouze čtvrthodinové?) útěchy a tak po vzoru USA bude vláda zdarma přidělovat místo potravinových poukázek, poukázky sexuální. Nebo poukázky útěšné? Název ponecháme na invenci ministrů, ti naše podniky často navštěvují, takže mají přehled. Všude na viditelných místech by měly být rozmístěny výrazné značky (něco jako dopravní značení) – Dům útěchy, červená šipka a 200 metrů.

V tomto případě by byla spokojenost po všech stránkách. Policie by neměla nic na práci, ministerstvo vnitra by ušetřilo za zbytečné šmírování a za nákup dalších pouličních kamer.

Nám, jako pracovnicím potěchy a úlevy, by poukázky proplácel stát, určitě se na to fondy na ministerstvu financí najdou, ostatně tam se většinou stejně finance vyhazují na úplné blbosti, přispět může i ministerstvo vnitra z ušetřených peněz.

Náš návrh, tedy návrh ROH PP je mnohem racionálnější než pitomé vládní nařízení na provádění sexuálních kurzů pro migranty. Zavedlo je Norsko již v roce 2011 a na podzim 2015 byly doporučeny i dánským parlamentem a jak to nyní vypadá, tak něco podobného bude čekat migranty i v Německu. Česká vláda se snad k takové hovadině nepřidá, nebo jo?

Podle nepotvrzených zpráv se proslýchá, že do naší akce by se chtěly zapojit i Jihočeské matky v čele Džamilou. Dobře, ať jihočeské matky vypomůžou, ale proč to chtějí mít jako neziskové organizace placené? Tuto jejich aktivitu odsuzujeme, neboť by nám kazily kšefty. Ovšem jako nezisková organizace, tedy zadarmo, tož to by nám nevadilo. Sexpoukázky jim stát stejně nemůže proplácet, to by byla přece nekalá konkurence! Protimonopolní úřad by musel stejně tak jak tak zasáhnout.

Imigrantští mládenci homosexuální orientace by se mohli hlásit u pana profesora Karlovy univerzity Putny, tam katolické buzny budou poskytovat útěchu v rámci katolické charity, tedy zadara. Vida, k čemu bude Karlova univerzita prospěšná.

Předpokládáme, že vlády zemí postižných stěhováním národů se naším návrhem budou seriózně zabývat a přijmou a zavedou to do svých legislativ.

Podepsány členky ROH PP

Celý článek je z následujících stránek.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře