…..neustále vyplouvá na povrch čím dál tím více zvěrstev, které zde „vítaní bratři a sestry“ dělají. Domnívám se, že někteří sluníčkáři jsou tak tupí, že by je vítali i po vyvraždění celé jejich rodiny hodně pigmentovanými jedinci. Lidská blbost je nekonečná a posílená tím, že mnoho z nich má ještě k tomuto neštěstí amputovaný mozek. Jinak si to neumím vysvětlit. Stačí se podívat na fyziognomie obličejů přicházejících  „mírumilovných uprchlíků“ a je okamžitě vidět mnoho závažných rysů, od jejich inteligence, charakteru, „mírumilovnost“, divokost či jinak nezkrotitelnost jejich charakteru a mnoho dalšího. Neumím si to jinak vysvětlit než tím, že veškeří politici EU jsou hluchoněmí slepci….

05:55

[wp_ad_camp_1]

Zodpovědnost za všechny loupeže a vraždy, znásilnění týrání žen a prodej dětí a obchod s dětmi, by měli nést veškeří politici. Místo obrany obyvatel nám ještě hrají s falešnými „nacisty“ při natáčení pro televizi, na city. Podívejte za co vše jsou opět zodpovědni….

Záhada zabitej Američanky vo Viedni vyriešená: Uposlúchla výzvu organizácie Refugees Welcome a ubytovala u seba čakateľa na azyl

 

Viedeň/Paonia 8. februára

Zadržali 24-ročného Gambijčana, ktorého mladá Američanka ubytovala na základe výzvy Refugees Welcome

Po nedávnej medializovanej záhadnej smrti 25-ročnej americkej občianky Lauren Mannovej z Colorada, ktorá vo Viedni študovala a privyrábala si ako au-pairka, vyšli na povrch nové skutočnosti.

Na snímke Lauren Mannová
Na snímke Lauren Mannová

Polonahé telo Lauren Mannovej objavili v jej viedenskom byte v kaluži krvi po tom, čo políciu nakontaktoval jej zamestnávateľ s obavami, nakoľko nereagovala na telefonáty ani na správy.

Polícia následne identifikovala DNA aj odtlačky prstov páchateľa na mieste zločinu. Zistilo sa, že patria žiadateľovi o azyl, ktorého mali v databáze. Jedná sa o Abdoua I. z Gambie, u ktorého už mali z roku 2014 záznam o sexuálnom zneužití maloletých.

Podľa vyšetrovateľov Gambijčan mal oficiálne prechodný pobyt v ubytovacom zariadení Caritas v Erdbergu, a mal byť repatriovaný do svojej rodnej krajiny. Lauren sa však údajne inšpirovala zakladateľmi Refugees Welcome, Jonasom Kakoschkem a Mareike Geilingovou, ktorí vyzvali mladých ľudí, aby ponúkli pomoc utečencom a poskytli im ubytovanie, a ona sama mu poskytla útočisko vo svojom malom byte. V čase kedy Abdou I. Lauren vraždil, bola už jeho repatriácia nariadená a on bol na zozname hľadaných osôb, ktoré majú opustiť krajinu.

Abdoua I. zadržali policajti na úteku v azylovom centre vo Švajčiarsku. Ukrývali ho medzi sebou jeho komplici. Polícii pre jeho vypátranie stačilo použiť vyhľadávanie jeho GPS pozície podľa fotiek, ktoré Abdou zdieľal online na sociálnej sieti.

ZDROJ: http://www.hlavnespravy.sk/zahada-zabitej-americanky-vo-viedni-vyriesena-uposluchla-vyzvu-organizacie-refugees-welcome-a-ubytovala-u-seba-cakatela-na-azyl/741604

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.