Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Čeští vědci varují před klíštětem, které přenáší alergii na maso. Může být i smrtelné
…..no tak to jsou nám novinky. Copak naši bratja za oceánom zasa vymýšlajů a čopak nám posielajů ako dárček v podobě klíšťat? Další článek biologické a bakteriologické války proti bílé rase????
00:05
Krásně se nám začíná všechno spojovat. Očkování, klíšťata jako přenašeči bakteriologických zbraní, chemtrails, jedy v p-otravinách, jedy v oblečení, ve vodě, farmacie, no prostě kam se podíváme jsou jedy a „biologické zbraně“. Sakra jako kdyby ti, kteří psali před 40 lety tajnou smlouvu měli skutečně pravdu a z údajného „hoaxu“ a „fake news“, jak se dnes odborně říká, je tvrdší realita než diamant…..
A kdopak nám ty klíšťata dovezl z jameriky? Že by vojáci při přesunu přes ČR nám rozhazovali dárčeky v podobě malých roztomilých tvorečků?????
No tak dobrý den soudruzi…..
Mnozí podceňují nebezpečí klíšťat. Alergie na maso nesenou klíšťaty zanesených do ČR z Ameriky se nemusí projevit ihned, ale až po několika letech od kousnutí. Infikovaný může dostat anafylaktický šok. Ten může skončit i smrtí. Uvádí portál Eurozprávy.
V České republice se před několika lety objevila klíšťata z Ameriky, která přenáší alergii na červené maso. Poslední studie ukázala, že taková alergie vzniká při imunitní reakci na sacharid alfa-gal. Vědci z Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích varují pracovníky v lesnictví před nebezpečnými přenašeči onemocnění.
„Tito lidé se velmi často pohybují v lesních porostech a jejich okolí, kde na ně číhají klíšťata. S rozvojem alfa-gal alergie v jejich případě těsně souvisí počet přisátí klíštěte a hladina protilátek IgE zacílených vůči sacharidu alfa-gal,“ uvedli na webu univerzity čeští vědci.Alergie se může objevit i po několika letech po kousnutí. Hlavní symptomy jsou bolest žaludku a zhoršení dýchání. Také se uvádí, že infikovaný může upadnout do mdlob a dostat anafylaktický šok. Ten může skončit i smrtí.
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_2]