Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Chaos všude zatímco se současný světový řád hroutí a začíná úplně nová éra.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

07:54

Světová situace je čím dál chaotičtější díky rozvíjejícím se důležitým událostem, které se dějí v Turecku, Francii, Japonsku, Spojených státech, Číně a jinde. Tyto události jsou spojeny se současným zhroucením globální struktury, která se dostala k moci na konci II. světové války. Analytici z čínské vlády se domnívají, že všechny současné architektury na světě utrpí naprostý kolaps kolem roku 2018, po kterém bude současná struktura nahrazena novou, vylepšenou . Z tohoto důvodu očekávají, že se zesílí globální zmatek mezi teď a poté.

[wp_ad_camp_1]

Začněme pohledem na pokus o převrat v Turecku minulý týden. Zdroje z Mossadu se snažili obviňovat z tohoto pokusu Rusko dodali: „toto je jen první rvačka“ (první runda). Avšak zdroje Pentagonu nám potvrdili, že letadla, která shodila nízkovýkonné jaderné zbraně, nicméně ne až tak škodlivé, před budovou tureckého parlamentu v v průběhu pokusu o svržení vády prezidenta Recepa Erdogana byla řízena piloty ze Saúdské Arábie, kteří byli vyškoleni Izraelci a vzlétli z letecké základny NATO v Incirliku.

http://www.veteranstoday.com/2016/07/15/turkish-parliament-nuked-during-coup-attempt/

Zdroje z Pentagonu mají podezření, že Erdogan používá toto představení a světelnou show jako součást pokusu o převrat sama proti sobě, aby měl záminku udělat čistku v armádě a soupeřících tureckých donucovacích orgánech (p.př.: policii)..

Jeden zdroj z Pentagonu uvedl, že „protože Erdogan obnovil styky s Mossadem a může ukrást jaderné zbraně USA z Incirliku a dodat je ISIL, převrat není zdaleka u konce.“

Nicméně čínské vládní zdroje, měl velmi odlišný výklad událostí, které se udály v Turecku. Říká se, že turecká vláda byla napadena, protože se odklání od NATO a přibližuje se Šanghajské organizaci pro spolupráci. Turecká vláda také vyjednává s íránskou vládou o vytvoření sunnitsko/šíitské aliance a obnovení chalífátu. Vlajková organizace Chazarských mafiánů ISIL (izraelské tajná služba) se to snaží zastavit tím, že vytváří falešný kalifát a jednat tak odpornými způsoby, které byly navrženy tak, aby všichni nenáviděli muslimy.

V sázce jsou 2 bilióny $ v ropě a plynu pocházejících z Blízkého východu každý rok.

S takovými vysokými sázkami ve hře je Erdogan nyní zralý na atentát, jako cíl s vysokou prioritou a můžeme očekávat, že předtím, než se prach usadí, přijde na Středním Východě ještě řada dalších problémů. Nicméně, pokud Turecko pracuje s Íránem a Ruskem a podání dolů ostré hrany rovněž s Egyptem, přece mají nejlepší kombinaci ve hře.

Nyní se pojďme podívat na to, co se právě děje ve Francii. Zde je velmi nepopulární falešný vládní komplot s teroristickými útoky s cílem rozšířit stanné právo. Vláda to dělá proto, že italský bankovní systém se hroutí a francouzskou bankovní systém se tak svrhne s ním. Proto, aby odvrátili francouzský lid od jasného pohledu na finanční problémy, je třeba vytvořit falešného vnějšího nepřítele, který by sjednotil zemi.

Videa z následků útoku v Nice, kde kamion údajně zabil 84 lidí a zranil 200 ostatní, se zdá, že ukazují stopy reálných těl (to je vytáhli snad ze všech nemocnic po celé zemi?). Nicméně přítel, který pracuje v tiskovém oddělení japonského národního vysílání NHK řekl, že NHK hlásila po dobu asi 4 hodin, že nákladní automobil v Nice byl plný zbraní a ručních granátů. Nicméně, CNN reportér na místě uvedíl že zbraně byly falešné, po čemž CNN, NHK a jiní vzali mem (video) „plné zbraní“ z jejich pokrytí. Pak je tu skutečnost, že údajný zchudlý vrah poslal před incidentem své rodině $ 100,000.

Také korporátní média rozhodla z nějakého důvodu, že budo úplně ignorovat to, co vypadá jako velkolepý pokus vyhodit do povětří Eiffelovu věž v ten samý den. Možná, že tam bylo příliš mnoho falešných svědků tak se rozhodli jen předstírat, že se to nikdy nestalo malý trik. Video incidentu bylo vymazáno ze sítě, ale fotografie si můžete prohlédnout zde:

http://www.whatdoesitmean.com/index2072.htm

Nicméně, bez ohledu na to, co dělají, tak tyto francouzské fašistické operace Gladio už nejsou schopny zastavit právě se rozvíjející revoluci v této zemi.

V každém případě jak nám ukazují scény s kouřem a zrcadly ve Francii a Turecku nás rozptýlili od daleko důležitějších událostí odehrávajících se právě nyní v Asii. Můžeme potvrdit z vlastních CIA, ale i čínských zdrojů to, o čem informoval Neil Keenan generálního tajemníka OSN, Ban Ki Moona a Davida Rockefellera: že můžou sice žebrat, ale nezískají vůbec nic.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-china-shoves-keenan-pushes-to-put-an-end-to-un-nwo-ban-ki-moons-foolishness/

Můžeme také přidat nové informace o oznámení abdikace japonského císaře. Pan Ki-mun byl v Koreji a Číně, kde se snažil dohodnout zlato pro udržení OSN Rockefellerovy Korporace v chodu a zároveń žádal práci jao jihokorejský prezident. Bylo mu řečeno, ať se radši vypaří. Poté, David Rockefeller požádal o zlato svého „starého rodiného přítele,“ císaře Akihita. Akihito řekl Rockefellerovi, že mu není dovoleno, aby tak učinil. Okamžitě po tomto telefonátu, ve zprávách sítě NHK vláda oznámila, že císař má být prvním, který abdikoval ze zdravotních důvodů za posledních 200 let. Japonský vládní úředník, který se nedávno zúčastnil obřadu předsedaném císařem potvrdil, že došlo k hrubým pochybením během obřadu a, že císař už vykazoval známky senility. Zdroj dodal, že císař byl vyčerpán probíhajícími jednáními s cílem vytvoření světové vlády a chtěl předat svou práci jeho synovi a dědici, Naruhitovi.

Po neúspěchu v Číně, Koreji a Japonsku, se teď bude Rockefeller / Bush / Clinton frakce Chazar mafie velmi snažit, aby ukradla zlato z Indonésie. Zdroje CIA v Indonésii říkají, že výsledk em je země, která je nyní na své nejvyšší úrovni vojenské pohotovosti. Zdroj dodává, že chazaři se snaží zavraždit prezidenta Widodo a nabídli klanu Suhartů (přátelé Henry Kissingera) moc a bohatství v případě, že jim pomůžou svrhnout Sukarno+Widodo a klan, který ji podporuje. Suhartům bylo řečeno, aby ustoupili nebo zemřeli.

Byl rovněž zaznamenán chazarský pokus o použití napětí v Jihočínském moři a vyvolat třetí světovou válku, a s ní by zůstali u svého starého podnikání. Rozsudek proti čínským pohledávkám v Jihočínském moři tribunálem OSN se používá, aby se pomocí něj pokusili vyprovokovat válku mezi USA a Čínou. Admirál Dennis C. Blair, bývalý šéf US centrrálního velení v Pacifiku, řekl v americkém Kongresu dne 13. července, že USA by měli použít sílu k zastavení Číny v Jihočínském moři. Blair nyní pracuje pro National Bureau of asijského výzkumu, jehož sponzory patří Chevron, Conoco Phillips Company, Ernst & Young, Exxon Mobil Corporation, General Electric, Microsoft, atd.. Jinými slovy, že pracuje pro Rockefeller.

http://nbr.org/About/bod.aspx?id=d1ffb522-d222-48eb-913b-f83249c5fa63

V každém případě je přetahování lana mezi Čínou a vojensko-průmyslovým komplexem Spojených států a pokračující téma v Jihočínském moři jako jedny z nejlepších prvků v obchodování se Spojenými státy. V návaznosti na rozhodnutí proti Číně, odjel ministr zahraničí John Kerry do Ruska vyvíjet tlak na Vladimira Putina, aby spolupracoval s USA proti Číně v SCS. USA se také přiblížují k Indii, Vietnamu, Japonsku, atd., a s tímto rozhodnutím v ruce se pokouší hledat pomoc. Číňané jdou do protiútoku namlouváním si Evropanů a dalších.

Čínský vládní představitel řekl, že skutečným důvodem, proč má Čína tak tvrdohlavý přístup k záležitosti SCS, kde je oceán kolem základny ponorek, které mají na ostrově Hainan, příliš mělký na to, aby se v něm ponorky ukryly. To je důvod, proč se staví další podmořské základnyv Jihočínském moři hluboké 2000 metrů. Číňané argumentují tím, že je třeba tyto základny udržet neporušeny, pro jejich sílu jaderného odstrašení a zabránit tak někomu, aby se přepočítal v tom, že by mohl vyhrát jadernou válku proti Číně s preventivním úderem.

Tato rána do stolu na téma Jihočínského moře pravděpodobně skončí s čínským přijetím nové námořní základny na ostrovech Indonésie v Jihočínském moři, a s američany umožňující Číňanům budovat podmořskou základnu v hluboké vodě.

Číňané také říkají, že nemají zájem o využívání bankrotu USA a Evropy, aby se pokusili prosadit čínskou hegemonii. Jeden člen čínské Společnosti červeného a modrého (draka) a Modrého Vyššího popsal Čínu, USA a Evropu jako tři nohy stolu, které se navzájem potřebují, aby se zabránilo pádu stolu.

Armáda a agentury Spojených států a Číny mají v Chazarské mafii svého společného nepřítele. Na této frontě Rusové a Vatikán souhlasí rovněž. Na vynucení totální kapitulace Chazarské mafie se nyní plánuje raketový útok na komplex rodiny Rothschildů v Zug, ve Švýcarsku. V zájmu budoucích generací, Rothschildové dostali termín, že až do 25. července můžou evakuovat všechny drahocenné umělecké poklady, které tam přechovávají. Po té, pakliže se Rothschildové nevydají, bude na jejich rodinný Komplex veden útok, podle agentů Pentagonu.

Jiné zdroje nám také přišli říci, že Rothshildovi usilují o své oddělení od Rockefellerů / Bushů / Clintonů a nemělo by se jim důvěřovat, že dodrží jakoukoli dohodu, protože to udělají jen v případě, že nemají jinou možnost.

Kromě toho, zástupci Společnosti Bílého Draka se setkali s několika asijskými frakcemi, aby diskutovali o odměně 1 tuny ve zlatě, kterou vypsala (a ohlásila jako odměnu) Společnost Bílého Draka za hlavy členů Chazarské mafie. Zástupci SBD řekli, že Západ byl jako krásná žena infikované syfilisem, a že Asiaté se ujistí, že bere antibiotika, než se stanou příliš přátelskými. Asiaté souhlasili a potvrdili zpřístupnit své zlato a agenty. Pentagon a zdroje z agentur požadovali, aby bylo dáno na seznam více jmen, které by měly být přidány do odměn. Takže na žádost Pentagonu a agentur zde bude zde odměna jedné tuny zlata, který je vypsána na uvedené osoby:

Jacob Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Scooter Libby, soudce ze dne 11.-S Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michail Chodorkovskij, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin Sandy Weill (Citigroup) Lloyd Blank-Fein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) a Stanley Fischer.

Zničený klan Clinton / Bush / Rockefeller je nyní v takovém nebezpečí , že se zdá, že i Bůh je proti nim. Podle CNBC, Bill Clinton, George Bush Jr. a Tony Blair byli vyhnáni ze setkání v Arkansasu tornádem, což je jistě druh incidentu známý jako „zásah vyšší moci“.

http://www.msnbc.com/way-too-early/watch/severe-weather-forces-bush-clinton-to-flee-725728835965

Zločinci uvedení na seznamu by se měli vzdát !!!!

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře