Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

10:10

Oba dva spolehlivé jak ruské, tak CIA kontakty řekli Společnosti Bílého Draka, že hlavní šéfové Chazarské mafie se snaží vyobchodovat útočiště v Rusku za zlato. To je jen poslední v celé sérii znamení, že chazarská mafiánská pravidla na planetě Zemi se hroutí. SBD a její spojenci budou nadále vyvíjet tlak a ofenzívu s cílem trvale ukončit jejich vládu již tento podzim.

[wp_ad_camp_1]

Dalším velkým znakem porážky Chazarian mafie bylo ponižující zacházení s mluvčím korporátní US vlády, Barackem Obamou v Asii a jinde. Obamovi byl doslova odepřen červený koberec a jiné protokolární zacházení při jeho příchodu na summit G20 v Číně minulý víkend. To bylo v ostrém kontrastu k super VIP zacházením s kanadským premiérem Justinem Trudeau, který byl doporučený Číně Splečností Bílého Draka jako lepší lídr pro Severní Ameriku, než Hillary Clintonová, nebo Donald Trump. Trudeau byl brán jako superstar v Číně během jednoho týdne návštěvě, která vyústila v Kanadě ve veřejném snížení podpory korporátní vlády USA tím, že oznámí svůj záměr připojit se k Číně vedl AIIB.

Japonsko se nyní očekává, že bude následovat, a zanechá korporátní americkou vládu totálně izolovanou od světové scény.

Obama byl také donucen zrušit plánované setkání s filipínským prezidentem Rodrigo Dutertme poté, co mu Duterte řekl, že je „zkurvysyn.“

https://www.theguardian.com/world/2016/sep/05/philippines-president-rodrigo-duterte-barack-obama-son-whore

Barack Obama zruší zasedání poté, co filipínský prezident …

http://www.theguardian.com

Rodrigo Duterte dále napíná diplomatické vztahy s Washingtonem tím, když varuje vůdce USA, že se ho ještě neptá na mimosoudní popravy.

To je důležité, protože posun, který zamýšlel dát korporátním USA směrem k Asii závisel do značné míry na znovuoživení územních sporů mezi Čínou, Filipínami a dalšími zeměmi ASEAN. Místo toho, země ASEAN souhlasili s Čínou, že si vypořádají své územní spory mírovou cestou a sami.

Pro korporátní vládu Spojených států je však přichystáno mnohem víc ponižování a doufejme, že zapomenuto ve skladu jak se přibližuje 31. září, což je konec fiskálního roku. Snahy o bankrot se nakonec soustředí na mezinárodní dumping amerických státních dluhopisů v kombinaci s nákupem zlata. K dispozici je také obrovská kampaň za odříznutí zdrojů financí z drog a z prodeje ropy Společnosti Federálních Reserv a její dceřiné společnosti, americké korporátní vlády, tak, aby již dál nemohli zabránit bankrotu.

Duterteho vražedná kampaň proti drogovým dealerům na Filipínách je jen jedním z aspektů tohoto obratu. Intenzifikuje se také velká kampaň odříznutí kokainových peněz z Jižní Ameriky.

Naše zdroje z Pentagonu nám říkají, že bílé klobouky dělají svou práci tím, že likvidují všechny drogové lety Bush / Clintonovy nacistické frakce CIA, které fungovaly prostřednictvím letecké základny Incirlik v Turecku, Ramstein v Německu, a letecké a základny Bondsteel v Kosovu.

Nedávné matoucí a rozporuplné zprávy o ISIL v Iráku a Sýrii se všechny vztahují především o odříznutí ropných příjmů Bush / Clintonovy kliky. Rusové a americké bílé klobouky nyní spolupracují s Turky, Íránci a Syřany, aby se tak stalo.

Situace dosáhla takového bodu obratu, že manipulátoři Hillary Clintonové kontaktovali SBD, aby řekli, že měli v plánu ukončit kandidaturu Hillary na prezidenta. Nebo, že buď bude použit její špatný zdravotní stav jako důvod pro to, aby skončila, jinak ji budou muset zavraždil v takovým způsobem, aby to vypadalo, že byl do akce zapojen Donald Trump. Nedávné americké titulky korporátních médií naznačují, že zvolí možnost zdraví.

K dispozici je také stále více důkazů, že většina veřejných vystoupení Hillary Clintonové je vyrobena v médiích s technologií tzv. modré obrazovky, což znamená, že se buď vyhýbá jakékoliv konfrontaci se skutečným publikem, nebo že již není přítomna. Zednářský zdroj vysoké úrovně z Lodge P2 říká, že to byly imitace nebo klony, které mohou být použity pouze na čtení předepsaných projevů nebo na sestříhání pásků, ale nejsou schopny provádět složité rozhovory. To může vysvětlovat, proč se Hillary téměř rok vyhýbala tiskové konferenci.

Vzhledem k tomu, že Hillary je podporována Evelynem de Rothschild, stejně jako Bush / Rockefeller / Clintonovou mafií, můžete si být jisti, že pokud použijí její osobnost na scénář, který si vsugerovali, a který se bude týkat pravděpodobně někoho jiného, než Donald Trumpa, který se stane dalším americkým prezidentem.

Ačkoli americká armáda podporuje Trumpa, nemusí to nutně znamenat, že Donald Trump se stane příštím americkým prezidentem, protože bankrot korporátní vlády USA může vést ke zcela odlišným scénářům. Možnost Trudeauho a severoamerické koalice států, jak je uvedeno výše, je jen jednou z nich.

Ve skutečnosti jsou jasným znakem, že se něco důležitého již změnilo zlaté lemy na vlajce US Republiky, které byly jasně viditelné v pozadí při Obamově projevu v Číně na konci jednání G20. Toto potvrzují prvních sekundách tohoto videa.

https://www.youtube.com/watch?v=WVAAgcroH2Q&feature=youtu.be

Až dosud Obama vždy hovořil s vlajkami US Corporation v pozadí s typicky zlatým lemem admirality. Tato změna může znamenat, že domácí otrok Obama změnil během G20 pána.

V každém případě je velmi nepravděpodobné, že by naši obvyklí podezřelí mohli manipulovat události v USA nebo jinde způsobem, jakým byli zvyklí. Odmítnutí fašistických smluv TTIP a TTP v USA a Evropě sjednaných mezi Chazary je toho jasnou známkou. Tyto smlouvy jsou odmítnuty hlavně proto, protože mají speciální tribunál, který je řízen Rockefellery apod… a výše uvedenými vládami.

Zátah ze strany Evropské unie na daňové podvodníky z amerických společností, jako je Apple, Google, Amazon a McDonalds je dalším jasným signálem evropského rozchodu s americkou frakcí Chazarské mafie. Všechny země G20 se shodli na tom, že využívání daňových rájů pro nadnárodní společnosti, které si tak krátí daně, skončí, a Evropané tak ukážou cestu.

Zdroje z Mossadu v Evropě potvrzují, že Evropané také systematicky přesunuli svá finanční aktiva do Číny. Nathaniel Rothschild a jeho náměstek (Jacob) z rodiny Rothschildů, například, v průběhu posledních 18 měsíců přesunuli většinu svých aktiv do Číny. Rockefeller, Bush, Clintonovi a „temná strana rodiny Rothschildů“ (Evelyn) jsou nyní v jednání s Číňany, říká zdroj.

To je to, proč ruské zdroje uvedené v horní části tohoto zpravodaje kontaktovali SBD.

V Asii zatím zuří obrovská tajný bitva vedená v Thajsku hlavně kolem zemí, ketré vlastní historický zlatý poklad. Zdroje v thajské královské rodině a zdroje CIA v Asii potvrzují, že je zde vážný zápas kvůli následnictví na trůnu.

Zde je syrové intel na toto téma:

„Na každý thaiský telefon byla zaslána tato zpráva z královského paláce: Králi není dobře, protože má tekutina v plicích a jeho játra nefungují správně. To přináší s sebou také toto: korunní princ (který umírá na AIDS, jezdí každý měsíc do Anglie a Německa na krevní transfúze) se stane králem. A teď šok! .. princ je financován Thaksinem Shinawatrou[] !! Takže, to je to způsob, jak přivést Thaksina zpět k moci. “

Thaksin byl za hnutím červených košil v Thajsku, takže mnozí (včetně tohoto autora) měli podezření, že byl součástí Chazarského spiknutí s cílem ukrást Thajské zlato. Více syrového zpravodajství níže:

„Zde je trochu pozadí vztahu Thaksina a korunního prince … Je známo, že korunní princ byl (je) těžký, kompulsívní gambler … .. Před několika lety, když byl ještě Thaksin PM Thajska, osobně dohlížel na to, aby byly urovnány hazardní dluhy korunního prince … Ty činily kolem více jak $ 300 milión. A od té doby, ‚a od té doby se dluh točí a čeká, až se zaplatí“…

Elity z královského paláce spustili v Thajsku operaci …. HM byl mimo obraz po mnoho let …. Pokud jde o královnu, ta opustila tento svět už v roce 2012 …. na jejím místě je od té doby dvojnice…. elity za scénou se snaží přijít na způsob, jak najít jinou alternativu a udržet korunního prince od převzetí trůnu; včetně změny ústavy, které dovolí, aby trůn převzala princezna. To je jeden z důvodů, proč je nyní armáda. Říkám po celá dlouhá léta, že nejlepší scénář pro Thajce by bylo oznámení královského paláce, že král a královna spolu zemřeli v objetí … Thajci by přijmuli tento pohádkový konec.

 

Elity budou muset učinit rozhodnutí velmi brzy … Nemohou ponechat krále v nemocnici (s více a více operacemi, horečkami, infekcemi, atd) o mnoho déle …. A mám tu ruský Intel z před několika lety, kteý podrobně vysvětluje s fotografiemi podvodu, který se hraje na lidech Thajska a na celý svět, pokud jde o krále a královnu.“

Je třeba, aby se Thajci e podívali na další historické příklady z jiných zemí s dlouhou historií, jako jsou imperiální Anglie a Japonsko, aby přišli s dobrým plánem pro jejich krizi nástupnictví takovým způsobem, který posílí Thajsko a jeho instituci. A konečně, tento týden jsou také nějaké zajímavé X-files věci, které by se měly zařadit do reportáže.

Za prvé byl široce probírán v médiích výbuch rakety SpaceX na Floridě minulý týden, který byl způsoben UFO, přičemž je spousta videa důkazy, které by toto podporují.

http: //www.veteranstoday.com/2016/09/02/ufo-destroys-israeli-weapon …

Vzhledem k tomu, ža byly tyto důkazy široce zahrnuty v jiných zpravodajstvích, dotkneme se pouze možného motivu. Izraelský Satellite, který měl být vypuštěn byl určen k transportu kontrolovaných Facebookových dat do Afriky. Protože Facebook je Rockefeller nástroj, jasně zde někdo mocný nechtěl, aby byla Afrika podrobena Rockefeller / Facebookkové mentální kontrole.

Mnohem méně projednávaná akce než Space-X exploze, ale pravděpodobně ještě důležitější, byla hlášena minulý týden jako zemětřesení na východním pobřeží USA. Zdroje CIA říkají, že toto nebylo obyčejné zemětřesení, ale spíše o útok na americké podzemní základny. Poslali fotografii epicentra (oranžová tečka na obrázku níže) a nachází se v těsné blízkosti některých poněkud záhadných staveb.

Vzhledem k sílící vesmírné válce, stále více a více zpravodajských položek spojovaných s typem událostí Akta X, lze očekávat ze zpráv z mainstreamových médií, podle zdrojů z extra-pozemních spojených frakcí vojenského indutrial komplexu.

Není žádných pochyb, že žijeme v historických časech. musíme zajistit, aby „dobří hoši“ vyhráli.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.