…..jak jsem povídal, Trump otočil na podpadku. Copak asi za tím stojí. PSI zbraně jsou dnes velice dokonalé a nejen ty. Zajímavé jak v minulosti na Trumpa nadávali a po útoku je opět ten nejlepší prezident. Lidé, pro konstruktivní sílu vesmíru, otevřete konečně oči….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Správa Benjamina Fulforda z 10.4.2017

Chazarská mafia uctievajúca Satana sa posledný týždeň dopustila závažnej chyby, keď vydierala prezidenta SŠA Donalda Trumpa a vytvorila z neho poslušnú zombiu, zhodne informovali zdroje z Pentagonu a ďalšie.

Satanisti zverejnili videá, na ktorých vidno malé deti otrávené ópiom, ktoré boli zavraždené lekármi a použité na to, aby Trumpa podnietili prikázať nelegálny raketový útok proti Sýrii (odkaz).

Skutočný dôvod, prečo Trump prikázal tento protiprávny útok, je však tento: satanisti ho vydierajú videom, na ktorom zavraždil 12-točné dievča menom Mary, uvádzajú zdroje z Pentagonu a CIA.

Zdroje z Pentagonu vysvetľujú, „pred útokom proti Sýrii ruské vojsko dostalo varovanie, aby mohli obmedziť škody, pričom útok vyvolal rozsiahle protesty po celej krajine s cieľom odstaviť Trumpovho chazarského (satanského) prisluhovača Jareda Kushnera a vykopnúť neokonov.“

Ak sa vám to bude zdať neuveriteľné, že Kushner je satanista, potom si položte otázku, prečo kúpil budovu s číslom domu 666 (číslo antikrista) na Piatej avenue, v ktorej sídlila spoločnosť s menom Lucent Technology, ktorá vyvíjala mikročipy na implantáciu do ľudí (odkaz).

Kushner sa teraz stal oficiálnym terčom a pravdepodobne už nebude dlho na tejto planéte, uvádzajú zdroje z CIA a agentúr.

Bol tu ešte jeden dôvod, prečo zúfalá chazarská „kabala rozbehla úder proti Sýrii, pretože Rusko vyhralo vojnu o energie, keď sa EÚ prestala brániť projektu plynovodu Nord Stream 2 vedúceho do Nemecka“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Ďalším dôvodom pre útok proti Sýrii bolo to, že mal pomôcť chazarskej žoldnierskej armáde Daeš dobyť späť Baalov chrám v Palmýre (Baal = Moloch, Seth, Satan). Tento pokus zlyhal.

Teraz, keď bol Trump premenený na satanskú zombiu, satanský generál David Petraeus prevzal Národnú bezpečnostnú radu, uvádzajú zdroje z Pentagonu. Jeho lokaj H. R. McMaster je teraz poradcom Trumpa pre národnú bezpečnosť a plánuje vyslať 150 000 vojakov pozemných síl s cieľom vpadnúť do Sýrie, tvrdia zdroje.

„To však generálny štáb SŠA neschváli, preto treba počítať s ďalším rozruchom“, informujú zdroje. Je zbytočné dodať, že vyslanie 150 000 vojakov pozemných síl na vpád do Sýrie by vyvolalo 3. svetovú vojnu a viedlo k zabitiu 90 % populácie ako aj k zničeniu severnej polgule, a preto sa to, ľudkovia, nestane.

Izraelčania si sami niečo navrávajú, ak si myslia, že americké letectvo postaví veľkú leteckú základňu v Sýrii, potom ako boli ukončené drogové lety satanistov pašujúcich heroín cez tureckú vojenskú základňu Incirlik (odkaz).

Čo teraz sledujeme, je zúfalá ofenzíva satanistov okupujúcich vládu Izraela.

„Rusi by mohli vyzbrojiť Hizballáh, Sýriu a Irán ťažkými zbraňami, aby títo dobyli Golanské výšiny, pretože odpálením tomahawkov a spáchaním bombových útokov v koptských kostoloch počas Kvetnej nedele boli prekročené červené čiary“, vysvetľujú zdroje z Pentagonu. Egypt, Jordánsko, Sýria, Turecko, Irán, Irak, a Libanon bojujú po boku Ruska a americkej armády, aby donútili Izraelčanov, Saudov a ich žoldnierske armády skončiť svoje nelegálne, nekonečné vojnové štvanie, vysvetľujú zhodne viaceré zdroje.

Napriek týmto ohňostrojom na Strednom východe sa rozhodujúce akcie v súčasnosti odohrávajú v Japonsku a Severnej Kórei, zhodne informujú zdroje z CIA, FSB, japonského vojenského spravodajstva a ďalšie.

Rozhodnutie Satanovho otroka Donalda Trumpa vyslať skupinu lietadlových lodí k Severnej Kórei súvisí s jeho rozkazmi uskutočniť 27. apríla jadrový útok proti Severnej Kórei, informujú japonské vojenské zdroje.

Keď Si Ťin-pching minulý týždeň navštívil SŠA, Trump sa ho opýtal, prečo Čína tvrdo nezakročí proti Severnej Kórei. Si mu vysvetlil, že Severná Kórea a severná časť Číny sú vraj ovládané vojenskou skupinou, ktorú on nemôže ovplyvniť, uvádzajú japonské zdroje.

pokračovanie

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.