Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

10/04/2017

Jak zdroje z Pentagonu tak i další nás informovali, že Chazarská mafie uctívající Satana se v posledních týdnech dopustila závažné chyby, když začala vydírat prezidenta USA Donalda Trumpa, a vytvořila z něj poslušnou zombie.

Tito satanisté zveřejnili videa, na kterých jsou vidět malé děti otrávené opiem, které byly zavražděny lékaři a použity na to, aby Trumpa podnítily přikázat nelegální raketový útok proti Sýrii.

Http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/

Skutečný důvod, proč Trump přikázal tento protiprávní útok, je však tento: satanisté ho vydírají videem, na kterém zavraždil 12 letou dívku jménem Mary, jak uvádějí zdroje z Pentagonu i CIA.

Zdroje z Pentagonu vysvětlují, „před útokem proti Sýrii dostalo ruské vojsko varování, aby se mohly omezit škody, přičemž útok vyvolal rozsáhlé protesty po celé zemi s cílem odstavit Trumpova chazarského (satanistického) přisluhovače Jareda Kushnera a vykopnout neokony.“

Pokud se vám to bude zdát neuvěřitelné, že Kushner je satanista, pak si položte otázku, proč koupil budovu s číslem domu 666 (číslo antikrista) na Páté Avenue, ve které sídlila společnost se jménem Lucent Technology, která vyvíjela mikročipy, aby je implantovala do lidí, jinými slovy, „známka Šelmy.“

Https://www.youtube.com/watch? v=x8k9CMy8LXw&feature=youtu.be]

Kushner se nyní stal oficiálním terčem a pravděpodobně již nepobude dlouho na této planetě, uvádějí zdroje z CIA a agentur.

Byl tu ještě jeden důvod, proč zoufalá Chazarská kabala rozjela úder proti Sýrii. A to ten, že Rusko vyhrálo válku o energie, když se EU přestala bránit projektu plynovodu Nord Stream 2 vedoucího do Německa“, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Dalším důvodem pro útok proti Sýrii bylo to, že měl pomoci Chazarské žoldnéřské armádě DAESH dobýt zpět Baalův chrám v Palmýře (Baal = Moloch, Seth, Satan). Tento pokus však selhal.

Nyní, když byl Trump přeměněn na satanistickou zombie, satanistický generál David Petraeus převzal Radu národní bezpečnostní, uvádějí zdroje z Pentagonu. Jeho lokaj H. R. McMaster je nyní poradcem Trumpa pro národní bezpečnost a plánuje vyslat 150 000 vojáků pozemních sil s cílem vpadnout do Sýrie, tvrdí zdroje.

„Jenže přesně to vůbec nebude sedět do plánů náčelníků spojeného generálního štábu Pentagonu, který to neschválí, a proto je třeba počítat s dalším rozruchem“, informují zdroje. Je zbytečné dodávat, že vyslání 150.000 vojáků pozemních sil na vpád do Sýrie by vyvolalo 3. světovou válku a vedlo by k likvidaci 90% populace, jakož i ke zničení severní polokoule, a přesně proto se to, přátelé, nestane.

Izraelci si sami něco namlouvají, pokud si myslí, že americké letectvo postaví velkou leteckou základnu v Sýrii, poté co byly ukončeny drogové lety satanistů pašujících heroin přes tureckou vojenskou základnu Incirlik

Http://www.debka.com/article/26004/US-Air-Force-to-quit-Incirlik-move-to-Syria-base

Co teď sledujeme, je zoufalá ofenzíva satanistů okupujícíchcich vládu Izraele.

„Rusové by mohli vyzbrojit Hizballáh, Sýrii a Írán těžkými zbraněmi, aby tito dobyli Golanské výšiny, protože odpálením tomahawků a bombardováním koptských kostelů během neděle v Ramosu byly překročeny červené čáry,“ vysvětlily nám zdroje z Pentagonu. Egypt, Jordánsko, Sýrie, Turecko, Írán, Irák a Libanon bojují po boku Ruska a americké armády, aby donutily Izraelce, Saudy a jejich žoldnéřské armády skončit své nelegální, nekonečné válečné štvaní, jak nám vysvětlilo shodně více zdrojů.

Zdroje z CIA, FSB, japonského vojenského zpravodajství a další informují shodně, že navzdory všem těmto ohňostrojům na Středním východě se rozhodující akce v současnosti odehrávají v Japonsku a Severní Koreji.

Zdroje z japonské armády informují o rozhodnutí satanova otroka Donalda Trumpa vyslat skupinu letadlových lodí k Severní Koreji, což souvisí s jeho rozkazy uskutečnit 27. dubna jaderný útok proti Severní Koreji.

Když Xi Jin-ping minulý týden navštívil USA, Trump se ho zeptal, proč Čína tvrdě nezakročí proti Severní Koreji. Xi mu vysvětlil, že Severní Korea a severní část Číny jsou prý ovládané vojenskou skupinou, kterou on nemůže nijak ovlivnit, uvádějí japonské zdroje.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že Xi se vyhnul Bílému domu a nástrahám státní návštěvy, protože Trump vydírán Izraelem nemusí zůstat dlouho ve funkci.

To je důvod, proč Trump ztratil nervy a poslal k Severní Koreji letadlovou loď, což je poselství Číně a Severní Koreji. Bez ohledu na to, co si Trump myslí, nebude mu dovoleno vést válku, slibují nám zdroje z Pentagonu.

Skutečný důvod, proč chce Trump zaútočit na Severní Koreu, souvisí se skutečností, že Chazaři jsou již těsně před ztrátou kontroly nad Japonskem, jejich hlavní dojnou krávou, která jim vydělávala více než 2 biliony dolarů (krátký evr. počet) ročně. Nyní jim tyto příjmy z obchodování s drogami a energiemi vysychají, říkají zdroje ze Společnosti Bílého draka jakož i další.

Smrt Davida Rockefellera vytvořila velké mocenské vakuum na vrcholu japonské mocenské struktury. Společnost Bílého draka a její spojenci označili Japonsko za klíč k trvalému ukončení vlády Chazarské mafie na celém světě. Zatímco podle odhadů se v USA nachází milión árijských, chazarských satanistů, v Japonsku je jich méně než 1000.

Pokud by se obsadilo sídlo CSIS [Centrum pro mezinárodní a strategické studie] v Japonsku, které je v blízkosti Tokijské věže, Japonská centrální banka a Prudential Tower v Akasakace v Tokiu, způsobilo by to konec Chazarské kontroly nad Japonskem. Mělo by to za následek bankrot Japonska, a kabale by se sesypala a zanikla celá nosná kostrukce její planetární kontroly.

V každém případě můžeme potvrdit, že šedá eminence v Japonsku, Iciri Ozawa, se vzdal svých ambic, stát se novým šéfem, který má povolení od Henryho Kissingera sjednotit Severní a Jižní Koreu a Japonsko a Malajsii, a vytvořit tak nový, jím vedený státní útvar.

A už je tu i další uchazeč, který by se chtěl stát pánem Japonska, jménem Takao Našimoto, který zase

každému povídá, že je u moci právě on. V skutečnosti dostává příkazy od jedné japonské nadace, kterou provozuje Ryohei Sasagawa. Sasagawa dostává své rozkazy od CSIS a zednářské lóže P2.

Dva zdroje potvrdily, že Společnost Bílého Draka se v posledním týdnu pokusila kontaktovat nového velmistra zednářů a šéfa CSIS, Ralpha Cosse, nedostala však žádnou odpověď, takže možná tam budeme muset jít a zaklepat přímo na jeho dveře. Coss ví, že pokud dojde k boji, on a jeho kumpáni budou čelit přesile 1000 na 1, takže doufejme, že se vzdá bez boje.

Gnostičtí ilumináti prohlásili, že pokud to bude nutné, jsou ochotni zničit Řím, pokud je to to, co je potřebné k osvobození lidstva od kontroly satanistické Chazarské mafie.

V rámci dalšího sledu událostí byla Kissingerova chráněnka, Kathleen Troia McFarland minulý týden vyhozena z NSC [Národní bezpečnostní rada US] a vyslána do Singapuru jako americká velvyslankyně. V Singapuru se nachází regionální centrála CIA pro Asii, a proto se zde McFarlandová zřejmě pokusí připravit rabování zlata pro svého pána Kissingera.

V USA nyní pokračuje útok na Federální Rezervní Banku. Jeff Lacker, prezident FEDu v Richmondu byl „vykopnut, zatímco byly zabaveny počítače a kódy na generování nekrytých měn, aby se umožnil restart globální měny“, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Vojenské zpravodajské agentury Japonska nás informují, že fyzické zabavení amerických federálních centrálních bank, japonské centrální banky a centrální banky EU nemá smysl, dokud nebude zajat Henry Kissinger, a nebude donucen předat hlavní [master] kódy na generování dolarů, eur a jenů. Proto byl vydán celostátní zatykač na Henryho Kissingera. Jakmile bude chycen a donucen předat kódy, bude možné dát trilióny dolarů (v krátkém evr. počtu) na financování nového věku.

Členové japonské královské rodiny nás informují o tom, že když výbor královské rodiny dával tradičně na žádost o tvobu nových peněz svou pečeť, dělali to vždy na pokyn Kissingera, Rockefellerů nebo chazarské chátry. Stále mají příliš velký strach na to, aby podnikli samostatné úkony, a to do té doby, než jim bude potvrzeno, že Kissinger byl zajat, informují zdroje z královské rodiny. Vysvětlují, že je to prý proto, že Kissinger v poválečném období objednal vraždu mnoha japonských premiérů a politiků.

Poslední zprávy o Kissingerovi říkali, že se údajně skrývá na základně v Antarktidě. Z poznámky vyplývá, že speciální jednotky už jsou v jeho patách, aby ho dostali.

Na závěr bychom chtěli vysvětlit, co se stane poté, když Společnost Bílého Draka a její spojenci vyhrají bitvu o planetu Zemi.

Naše skupina plánuje:

  • Oznámení výročí nebo jednorázové odepsání všech veřejných a soukromých dluhů.

  • Vrácení všech majetkových hodnot, ilegálně získaných Chazarskou mafií měnovými podvody.

  • Amnestii všech nenásilných vězňů odsouzených pro trestné činy obchodování s drogami nebo jejich držení.

  • Znárodnění centrálních bank nacházejících se v soukromém vlastnictví, aby je mohl kontrolovat lid.

  • Vyhlásit světový mír a zrestaurovat mezinárodní architekturu tak, aby korektně reflektovala demografickou a ekonomickou realitu.

  • Zřízení agentury na plánování budoucnosti, aby mohly být lidstvu uvolněny triliónové finanční prostředky, které by byly použity zodpovědně, bez způsobování inflace tak, aby bylo možné přeměnit tuto planetu v ráj.

  • Uvolnění zakázaných technologií, jakož i spuštění velkého, mocně podporovaného projektu, který ukončí smrt a nemoci, a který nás udělá nesmrtelnými, pokud o to budeme stát.

  • Sestavení výboru pro pravdu a usmíření proto, aby všichni lidé mohli znát svou skutečnou historii, a aby každý člověk dostal možnost na čerstvý, čistý nový začátek.

  • Kolonizace jiných planet v galaxii a expanze do vesmíru.

  • Začátek Zlatého Věku.

Zdroj: 1

 

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.