Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Chazarští uctívači Satana jsou nyní vystaveni na oči všem.

…..jak jste mohli mnozí z Vás zjistit, snaží se Vás cizí myšlenky popřípadě cizí hlasy přemluvit na nějaká jednání, která nejsou v souladu s Vaším myšlením. Ano jsme v poslední fázi boje o planetu Zemi. Mnohé pravdy, které vyjdou najevo se budou zdát lidem přímo neuvěřitelné některé dokonce až šílené. Je to odhalení celého systému a padají masky za které se  schovávaly nejen vládnoucí organizace planety Země ale mnohé jiné pravdy a skutečnosti. Včetně duté Země. V blízké době Vám napíši článek, jak se může chránit proti těmto nebezpečným hlasům či ovlivněním zvenku….

11:54
[wp_ad_camp_1]

Chazarští uctívači Satana jsou nyní vystaveni na oči všem.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Bitva o planetu Zemi uz směřuje ke konečnému vítězství pro všechny lidi zatímco je chazarská mafie Satanových uctívačů odhalována takovými formami, které se vymykají jakémukoliv odmítání. Máme informace z New York Times, které nám hlásí, že brány připomínající Baala (jiný název pro Satana, obraz ma odkaz níže)

http://www.prvopodstata.com/wp-content/uploads/2016/04/stock-vector-baal-vintage-engraving-old-engraved-illustration-of-baal-the-phoenician-god-carrying-a-child-76243105-1.jpg

 

jsou jiz konstruovány v New Yorku i v Londýně.

http://www.nytimes.com/2016/03/20/opinion/sunday/life-among-the-ruins.html?_r=0

 

 

Pak máme uniklé e-maily od Hillary Clintonové, kde se píše o „obětování kuřat Molochovi“.

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/14333

 

Moloch, další jmenovec Satana, byl bůh, kterému byly za oběť v dávné Babylonia upalovány děti. Obraz lze vidět na níže uvedeném odkazu:

 

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/98/Moloch_the_god.gif

 

Dále tu máme fotografii německé kancléřky Angela Merkel, jak si pořídila selfie s jedním z teroristů zodpovědným za útoky z belgického letiště, která se konaly dne 22. března (322), den satanské oběti.

http://sputniknews.com/europe/20160326/1037012661/merkel-selfie-bomber.html

Zdroje Pentagonu nás uvědomily, že společnost ICTS, která funguje jako krytí Mossadu, byla zodpovědná za bezpečnost na letišti (Brusel) a útok nezabil žádné chazary. Je také třeba poznamenat, že číslo 322 je znakem němci založené společnosti „Skulls & Bones“ (lebky a kosti) na Universitě v Yale. Skull & Bones se, podle nedávných odhalení, věnují uctívání Satana.
Mimo to máme amerického prezidentského kandidáta Teda Cruze, jak říká v televizi, že: „Donald Trump může být krysa, ale nemám touhu pářit s ním.“ Jinými slovy, že říká, že „copuluje s krysama.“

V návaznosti na to máme japonského ministra financí, Taro Aso, který říká, že „Spojené státy v roce 1930, stejně jako v Japonsku dnes, trpěly deflací a byla to 2. světová válka, který je dostala z této situace.“ Pak dodává, že „hledáme spoušt‘.“ Takto můžeme vidět, jak podvodně zvolený Abeho režim nyní odhalil svou pravou fašistickou tvář.

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-26/japans-finance-minister-accidentally-reveals-how-it-all-ends-war

Uz začínáte vidět ten model? Buď se tito mocní představitelé skolektivně zbláznili nebo je již v plném proudu jedna systematická kampaň, která ukazuje na to, čím ve skutečnosti jsou. Domnívám se, že je to to druhé a NSA a jiné agentury včetně Bílých Klobouků jsou vystavení těmto lidem, aby je pomohli svrhnout.

Ve skutečnosti je jasným znamením, že Bílé Klobouky se daly do pohybu zpráva z amerických vojenských zpravodajských zdrojů, že americký nejvyšší generál Joseph Dunford povolal minulý týden šéfa Googlu, Erica Schmidta, do Pentagonu. Na tomto setkání Dunford řekl Schmidtovi, že Silicon Valley bylo dáno pod kontrolu Pentagonu. Jako by to chtělo zdůraznit, tak zakladatel Intelu, maďarský Žid a vysoce postavená osoba v Silicon Valley, Andrew Grove, zemřel na „nezveřejněné příčiny“ prave v době, kdy se tato schůzka konala. Zdroje na Oracle říkají, že Grove byl zodpovědný za vyvtoření tzv. zadních vrátek do všech počítačových čipů Intel, které pak umožňovaly plný přístup k tomu, co je v počítačích každého z nás. Pentagon ovládnutí Silicon Valley téměř jistě drasticky přerušíl tok informací, které chazarská mafie tak sbírá.

Toto převzetí může být důvodem, proč je internet náhle zaplněn odhalením satanských spojení špičkových chazarských mocipánů.

V jedné akci, která se s tím spojuje, byla FBI nucena ustoupit se svou snahou získat dveře zpět do „i-fonů“ kvůli masívnímu odporu proti invazi do soukromí telefonů zadními vrátky,“ říkají zdroje Pentagon.

S Pentagonem, který kontroluje Silicon Valley by měly být rovněž mnohem hůře elektronicky zmanipulovatelné prezidentské volby v USA. Nedávný řetěz ztrát Hillary Clintonové ve volbách může být důkazem, že volební podvody v hlasování jsou zastaveny.

Také v americké prezidentské kampani zklamal Donald Trump mnoho lidí s tím, co se zdá být řečí, ve které se plazí před židovskou lobby – AIPACem. V tomto projevu Trump, jak mi dalo několik zdrojů se sídlem v USA na vědomí, který vždy jen mluví svoje myšlenky, četl předem prověřený projev z teleprompteru. Cílem Trump ustupuje židovské lobby, aby zabráni atentátu na sebe, a také na pomoc Židům, aby se osvobodili se od mentální kontroly chazarské mafie, jak říkají uvedené zdroje.

V každém případě bezprostředně po projevu Trump poskytl rozhovor, ve kterém říká, že USA by měly přestat poskytovat vojenskou ochranu pro ostatní země zdarma. Největšími příjemci této štědrost jsou NATO a Izrael.

Trumpovy komentáře k NATO, jehož součástí je Turecko, byly také zaměřeny na podtržení skutečnosti, že americká armáda nebude bojovat na ochranu Turecka před Ruskem. Bez americké podpory by NATO, a to i s Tureckem, stejně neměla proti ruské armádě žádnou šanci.

Trump se také mylně domnívá, že Japonci dostávají ochranu grátis, i když ve skutečnosti platí vojenské účty USA v Japonsku.

V dalším významném vývoji byl (Bushovy americké SS jedenotky) zakladatel Blackwateru, Eric Prince, donucen opustit USA, protože ministerstvo spravedlnosti na něj má velký seznam trestných činů, včetně praní špinavých peněz, vražd, pašování zbraní a dalších. Prince je nyní v tvrz Chazarské mafie, v Turecku. Nicméně, turecký prezident Recep Erdogan je stále paranoidní a izolovaný, a těžko zůstane u moci nebo bude mít možnost chránit jakkoliv Prince nějakou delší dobu. Prince se také pokusil prodat své služby číňanům, aby chránil své operace v Africe, ale Číňané jen předstírali, že projevují zájem, aby zjistili co nejvíce o jeho operacích, říkají Čínské vládní zdroje.

Když už mluvíme o Číně, Rockefellerův strašák Henry Kissinger tam jel 19. března, ale měl dovoleno jen aby se setkal jen se čtyrhvězdičkovým generálem Gen Fang Fenghui. Kissinger byl téměř jistě tam diskutovat o zlato a situaci v Indonésii. Kissinger může také se snaží blokovat 8000 tun zlata dohodu uvedenou v tomto bulletinu. Je to dobrý odhad se vrátil bez zlata, protože Indonéský prezident Joko Widodo (Jokowi) učinil pevné rozhodnutí přestat podporovat Khazarian kliku, podle zdrojů CIA v Asii. Toto rozhodnutí Jokowi rozzuřilo Khazarians, který okamžitě začal věnovat profesionální agenty provokatéry do fáze nepokoje v hlavním Jakartě, zdroje říkají.

 

Minulý týden se udál také incident, kdy indonéská pobřežní stráž zachytila čínské „rybářské plavidlo“ v indonéských vodách. „Rybářské plavidlo“ bylo nalozeno az po strechu elektronickým bezpecnostním zařízením, a ackoliv bylo taženo indonéským remorkérem, čínská loď Pobřežní stráže do ní narazila a potopila ji, říkají zdroje. A dodávají, že Indonésané se rozhodli k poskytování zlato, aby udrželi americkou armádu kolem úžin Malacca, aby se zajistilo, že nespadnou pod úplnou kontrolou číny,

Čínské vládní zdroje nám pouze sami za sebe říkají, že US vojenská přítomnost v regionu nebude vadit tak dlouho, dokud se bude udržovat mír a svoboda plavby. Říkají také, že kolonialismus je připravil z velké části o kontrolu svých tradičních ostrovů poblíž Číny, a že Čína chce prosadit její historická práva takže je tam jasně ještě hodně koňských handlů, které musí být provedeny ohledně vlastnictví ostrovů v Jihočínském moři.

Mezitím se chazarská lůza v Jižní Americe snaží zoufale získat kontrolu nad Brazílii, která je bývalým nacistickým útulkem. Za tímto účelem sabotovali meritokratického advokáta Rogera Agnelliho. Agnelli byl vedoucím Vale, největší světové společnosti na těžbu železné rudy. Zdroje z Pentagonu říkají, že byl také jedním z největších nepřátel chazarské lůzy v tomto regionu. Více zdrojů souhlasí v tom, že navzdory tomu, Brazílie se nenechá rozložit destabilizační chazarskou kampa proti jejich vládě, a tento pokus zcela jistě neuspěje. Také v Jižní Americe odtajnil americký prezident Barack Obama soubory o zapojení americké vlády do špinavé války v Argentině. Tato odhalení byla vyrobena v rámci „pomoci jezuitskému papezi [Francis] odejít, protože byl kamarádský s [Jorge] Videlou, který vedl v té době juntu,“ jak říkají zdroje CIA.

Takže tady máme CIA, která částečně potvrzuje to, co nám říkají ruské zdroje: a to, že František bude dělat nějaké velké oznámení a odejde brzy do důchodu.

Doufáme, že oznámení bude o jubileu (odpisu svě tových dluhů), přerozdělení majetku a masívní kampa k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Existuje také mnoho lidí, kteří chtějí slyšet zveřejnění informací o UFO a o životě mimo tuto planetu. Lidé z lóže P2, kteří jsou nad Vatikánem, tvrdí, že byli v pravidelném kontaktu s mimozemskými osobami po tisíce let. Pokud ano, pak ať máme všichni šanci je vidět, slyšet o nich a možná dokonce se s nimi setkat. Můžeme zde také odhalit, že Číňané prostřednictvím Rodiny Draka tvrdí, že také mají mimozemské kontakty po tisíce let. Možná, že také začnou říkat světové veřejnosti více na toto téma.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře