…..abyste si mohli udělat přehled, z jakých letadel na nás sypou COCTAILY tak jsme Vám zpřístupnili nějaké obrázky zařízení, které se v ledadlech ( popřípadě trysky na nich ) nacházejí…..

15:54

Jsou to originální snímky z dopravních či vojenských letadel. Popřípadě některých koupených soukromých firem, které měly taxislužby a zkrachovaly. Předělali je a zaplatili je za rozprašovací taxi po nainstalování zařízení do letadla. Taxikaření jim potom vynášelo mnohonásobek původních příjmů…..

Mnoho lidí s vymytým mozkem či zaprodaných raději potom natáčejí filmy, jak jsem před několika dny uvedl, že chemtrails neexistují. Takovíto méně duševně zámožní lidé by si měli uvědomit, že se sami podílejí na zločinu a řadí se do jedné stejné skupiny osob, která v blízké budoucnosti za tyto podvody draze zaplatí. Peníze jim nepomohou….

Dnes jsem dostal od lidí z celé EU mnoho mejlíků, kde mně posílají obrázky jak se po celé EU vesele chemtrailuje. Je to Švýcarsko, kde chemtrailují celkem hustě 3 týdny, a teplota na horách v 1000 metrech je nepochopitelná kolem 19°C, žádný gletcher a sníh, vše roztálo.

Dále z celého Německa, Rakouska a dva z Francie. Všude se hustě chemtrailuje!!!!!

Prosím, už mi neposílejte žádné snímky, měl jsem úplně zacpaný mail. Děkuji.

Zároveň děkuji všem, co si vzali čas a nafotili nebe nad hlavou…..

Další článek napíši o tom, jak nejlépe se můžete už před nadýchaným COCTAILEM bránit a co dělat v nejhorších případech. Lékaři Vám v tomto případě nepomohou, max Vám řeknou že ty stíny na plících je rakovina…..

Nyní se podívejte na snímky, které jsem Vám slíbil:

 

 

Na konec ještě kratičký film natočený z cockpitu letadla které letělo za chemtrailovacím letadlem KC 10

Vzhledm k tomu, že nemáme tak obrovskou kapacitu na obrázky na webu, musím se krotit s důkazy. Domnívám se ale, že Vám to naprosto dostačuje.

Děkuji za pochopení a čtení tadesca.cz a čas strávený na našich stránkách. Určitě Vám ve Vašm životě moc pomohou…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.