Antiradiační pouzdro na telefon SilverIn
AKTUALIZACE (28.9. 15:40) :
ZBÝVAJÍCÍ POČET POUZDER SILVERIN:
STŘÍBRNÁ: 7
MODRÁ: 6
ČERNÁ: 7
RŮŽOVÁ: 12
VÍNOVÁ: 6
Chrání před škodlivým vlivem elektromagnetického záření
Každý den se nevědomky vystavujeme vlivu mnoha elektromagnetických polí. Zatímco některá jsou přírodní povahy, neškodná, ba dokonce zdraví prospěšná, jiná mají na naše zdraví zcela opačný vliv. Zejména za posledních pár desetiletí se, díky narůstajícímu počtu uživatelů moderních technologií, stalo normou pohybovat se v prostředí prozářeném umělým elektromagnetickým zářením (EMZ).
[wp_ad_camp_2]
Ke slovu se dostávají odborníci, jež značně znepokojuje nedostatek výzkumu v oblasti vlivu elektromagnetického záření mobilních telefonů na naše zdraví. Přední výrobci tolik populárních smartphonů samozřejmě možným rizikům spojeným s jejich používáním pozornost nevěnují.
Díky neustále se objevujícím případům rozvoje rakoviny mozku a leukémie spojeným s užíváním mobilních telefonů, již Světová zdravotnická organizace o tomto riziku nemohla dále mlčet:
„Dne 31. května 2011 Světová zdravotnická organizace a Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny (IARC) klasifikovala záření mobilních telefonů jako možné karcinogenní, čímž ho dala do stejné rizikové kategorie jako olovo, pesticidy DDT, výfukové plyny a chloroform. Tento výzkum je založen na zvýšeném riziku vzniku gliomu, zhoubného nádoru mozku, spojeného s použitím bezdrátového telefonu. Agentura kategorizovala mobilní záření elektromagnetických polí do kategorie 2B – možné karcinogenní pro člověka.“
Dnes už tedy musí být každému jasné, že jisté typy záření mohou nepříznivě ovlivnit biologii našich buněk a ovlivnit jejich chování. Vnější signály z elektronických zařízení mohou porušit nebo změnit živou tkáň. Děti jsou obzvláště ohroženy, protože se fyzicky stále vyvíjejí.
Kromě zdravotních rizik je zde samozřejmě také riziko nežádoucího odposlechu či lokalizace. Každý, kdo si pořídí chytrý telefon, v podstatě prodá své soukromí.
[wp_ad_camp_2]
Speciální dvouvrstvé pouzdro na mobil s podšívkou ze 100% stříbrného vlákna SilverIn snižuje rizika spojená s užíváním mobilních telefonů:
✔ Chrání před vznikem rakoviny
✔ Chrání správnou funkci šišinky mozkové
✔ Chrání plodnost mužů, jež nosí svůj telefon po kapsách
✔ U těhotných žen snižuje riziko potratu v důsledku vystavování se EMZ telefonů
✔ Chrání nenarozené dítě před vývojovými vadami
✔ Chrání ty, kteří mají ve zvyku nechávat si v noci zapnutý telefon přímo u hlavy
✔ Chrání před běžnými zdravotními problémy spojenými s užíváním mobilních telefonů, jako je únava, bolest hlavy, závratě, nevolnost, nespavost, pálení kůže, ztráta koncentrace, změny v paměti, deprese, atd.
Antiradiační pouzdro není z technického hlediska nic jiného než faradayova klec, která funguje na principu blokace elektromagnetického záření. Tímto unikátním pouzdrem neprojde skutečně nic.
Pouzdro zamezí průchodu CDMA a GSM signálů (2G, 3G, 4G/LTE, nyní už také 5G), geolokačních služeb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS..) a znemožní datové přenosy přes WiFi, Bluetooth a NFC.
Toto bezpečnostní pouzdro se skládá ze dvou vrstev. Svrchní, barevná vrstva, je z polyesteru a ta spodní, antiradiační vrstva, je ze speciální vodivé textilie utkané ze 100% stříbrného vlákna, která tvoří onu faradayovu klec a uzavřením mobilního telefonu do této vrstvy dojde k instantnímu odstínění od elektromagnetického záření.
Pouzdro je ideálním řešením i tehdy, pokud se chcete uchránit před nechtěnou lokalizací či odposlechem. Telefon prakticky odpojí od jakéhokoliv možného spojení se světem. Nebude tedy schopen přijímat ani provádět hovory, zaměřit polohu pomocí družicových satelitních systémů GPS ani být zaměřen pomocí triangulace (BTS), přijímat zprávy (SMS, Viber, WhatsApp, Skype..).
Funkčnost telefonu samotného však pouzdro nijak neohrozí. Telefon pouze dokonale odstíní a ochrání tím Vaše zdraví i soukromí.
Test antiradiačního pouzdra SilverIn
Efektivita stínění 99.9%
Dostupnost
Pouzdro SilverIn je dostupné v pěti barvách: Černá, modrá, stříbrná, růžová a vínová. Počet těchto pouzder je limitován na pouhých 100 kusů, neváhejte mě tedy v případě zájmu o koupi co nejdříve kontaktovat. Od každé barvy mám 20 kusů.
Pokud máte zájem o koupi Antiradiačního pouzdra SilverIn, vyplňte následující formulář a zašlete jej na e-mailovou adresu [email protected]
Formulář
Poštovní směrovací číslo:
Pouzdro k vám bude doručeno Českou poštou na dobírku.
Pokud vás napadne jakákoli doplňující otázka týkající se tohoto produktu, napište mi na e-mail [email protected], ráda vám vše objasním.
Podle mě to je dobrá věc, protože ten obal, který zatím používám, účinkuje tak 50/50 (někdy jo, někdy ne – podle toho, jak moc precizně si dá člověk práci s zavíráním = ten co zatím mám je na suchý zip). A samozřejmě že faradayova klec na mobil se používá, když je mobil v režimu letadlo, aby se nevybila baterka. Proti sledování si tím pomůže běžný člověk, ale pokud se na někoho zaměří a vyloženě ho chtějí sledovat, tak ho budou sledovat jinak, než přes mobil. Takže proti sledování to sice taky je, ale to mi je docela jedno. Používám to proti tomu, že pokud by bylo možné nějak „obrátit“ mobil tak, aby vysílal ve své blízkosti nějaké ovládací vlny či záření měnící vědomí, tak proti tomuto faradayova klec pomůže. Sice opět mohou takovéto záření vysílat např. z družice, pokud se na někoho zaměří, ale to je mnohem obtížnější než přes mobil (musí se dostat přes zeď domu a když je člověk venku, tak je zase obvykle v pohybu a pokud u sebe nemá zapnutý mobil, tak se na jeho zaměření musí vyvinout víc úsilí). Takže pro tento účel faradayovu klec na mobil používám, i když nemám potvrzeno, že by se dal mobil „obrátit“ tak, aby vysílal nějaké vlny, které normálně nemá „v popisu práce“.
Fakt čepičku bych z toho bral, smíšci alobalové. Mobila vypnu, nebo radši netahám když jde nakmitat vf část zvenčí.
No nekúp to za 599Kč :), keď to má taký istý účinok ako keď si vypneš telefón :) . Ale predsa to má v tom vrecku jeden bonus :) – baterka sa ti vybije oveľa skôr, ako BEZ NEHO – lebo telefón neregistruje žiaden signál a automaticky zvyšuje vysielaný výkon na maximum pre nájdenie najbližšieho vysielača :) , ktorý však nikdy nenájde.
Neni nahodou mnohem levnejsi telefon proste vypnout?, nebo aktivovat rezim v letadle?
A pouzdro asi neochrani cloveka od prichoziho záření !!!
To je pekna reklama na naprosty nesmysl…
Ktery „chytrak“ to zase vymyslel?
Co vsechno clovek nevymysli,aby podvodem z lidi vytahl penize…
Pokud se bavíme o sledování telefonu, tak letový mód nepomůže. Pokud chcete mít klid od lidí, pak samozřejmě letový mód zcela postačuje. :)
Presne vypnout a umisti do stribrneho pytlicku, aby bylo vypnuti skutecne. Neni nahoda, ze baterie nelze vyjmout….
Buď letový mód, nebo stačí koupit alobal a úloha je stejná…jen zkusit dát alobal na nějakou krabičku, aby vydrželo x vysunutí a ohnutí a neprošel signál. Pytlíček je fajn na pár stovek ohybů a pak bych řekl, že vlákna popraskají. Pokud se to dá do krabičky od vody po holení, signál projde, vyzkoušeno. Asi to není uplně takový kov, jaký by měl být. Ale na zadělání krabičky, pokud chci, aby mě skutečně někdo na dálku nezapl telefon asi postačí. Krom toho, dneska bych řekl, že se dá poslouchat i z družic, takže vypnutí telefonu je pro ně směšné.
Samozřejmě, pokud je člověk vysoce postavený politik nebo jinak „zajímavá“ osoba, neodposlouchávají ho jen přes mobil. Jak správně píšete, jde odposlouchávat i přes družice, nebo laserovým odposlechem např. přes ulici. Pak je zde ještě další metoda, pro někoho z říše „sci-fi.“ CIA i KGB ji používají. Přes morfogenetické pole udělají ze sledovaného člověka své oči a uši.
To ano, vše jde vysledovat, ať už za pomocí techniky, nebo ducha…Jedno je jisté, zákony vesmíru platí pro všechny a všechno. Můžu vidět cokoli a vědět, záleží, jak s tím naložím…takže pokud mě budou sledovat, bez mého souhlasu, nebo jinak zneužívat techniky, vůči mě, či vyzrazení osobních věcí, které nastřádali, pak budou mít průser oni ve všech bodech. Samozřejmě, pokud se člověk chová slušně, zákony vesmíru jsou na jeho straně. Jen tomu člověk musí chtít věřit a hold něco nechat na vermíru. Člověk by si měl uvědomit, že ne vše je v jeho silách a je i něco na vermíru..(Ne vše a přitom všechno) Myšleno tak, že tu jsou i jiní hráči a to jak hrajou druzí neovlivním, ovlivním jen to, jak budu „hrát“ JÁ. A buď se nechají ovlivnit i oni, nebo ne.
zas nějaký podfuk… jen aby vytáhli prachy z lidí… už to někdo nějak otestoval a změřil, je nějaký důkaz, že to funguje… Faradayova klec funguje na elektřinu a blesky… ale mikrovlnné záření je trochu něco jiného… připadá mi to jako … schovat se před atomovkou do plechovky od coca-coly…
Něco k zamyšlení. Telefon si reguluje přece výkon automaticky, dle dosažitelnosti signálu, když ho odstíním, tak mu odeberu signál a telefon pojede na plný výkon, a stejně jsem jako osoba v jeho blízkosti. A Když ho odstíním dokonale tak se mi nikdo nedovolá :-). Navíc by to hodně vyčerpalo baterii.
V tom případě se mi ale nikdo nedovolá, to už je lepší ten mobil zahodit :-)
Presne!
„Antiradiační pouzdro není z technického hlediska nic jiného než faradayova klec, která funguje na principu blokace elektromagnetického záření. Tímto unikátním pouzdrem neprojde skutečně nic.
Pouzdro zamezí průchodu CDMA a GSM signálů (2G, 3G, 4G/LTE, nyní už také 5G), geolokačních služeb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS..) a znemožní datové přenosy přes WiFi, Bluetooth a NFC.“
Navyše – mobil sa softvérovo zblázni – keďže mobil sa cyklicky pripája ku svojmu mobilnému operátorovi a pokiaľ nenadviaže spojenie – začne to robiť vydávaním veľkého množstva energie – a v tomto panickom móde sa batéria vybije raz dva!
Ale inak to púzdro – v inej forme je fajn – a ochranu elektroniky a čipov povedzme u digitálnych fotoaparátov alebo ID dokladov, bezkontaktných kariet a pod. – lebo toto už scanujú v každej banke aj v supermarketoch a iných centrách s vysokou koncentráciou návštevníkov – na Hlavnej stanici v Bratislave toto chceli zaviesť už dávno aj so scanom tváre!
Za týmto ochranným účelom ID čipov už začali vyrábať hliníkové púzdra – vyzerá to ako tabatierka /cca 5 eur/ – ktorá – pokiaľ je vyrobená z hliníka – splní tento účel /krabička od cigár a cigariet – treba to v obchode vyskúšať magnetom – čo je oceľ a čo hliník/. V minulosti sa takéto pred EMZ ochranné púzdra vyrábali z medených sieťok na floppy diskety.