Antiradiační pouzdro na telefon SilverIn

AKTUALIZACE (28.9. 15:40) : 

ZBÝVAJÍCÍ POČET POUZDER SILVERIN:

STŘÍBRNÁ: 7

MODRÁ: 6

ČERNÁ: 7

RŮŽOVÁ: 12

VÍNOVÁ: 6

Chrání před škodlivým vlivem elektromagnetického záření

Každý den se nevědomky vystavujeme vlivu mnoha elektromagnetických polí. Zatímco některá jsou přírodní povahy, neškodná, ba dokonce zdraví prospěšná, jiná mají na naše zdraví zcela opačný vliv. Zejména za posledních pár desetiletí se, díky narůstajícímu počtu uživatelů moderních technologií, stalo normou pohybovat se v prostředí prozářeném umělým elektromagnetickým zářením (EMZ).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ke slovu se dostávají odborníci, jež značně znepokojuje nedostatek výzkumu v oblasti vlivu elektromagnetického záření mobilních telefonů na naše zdraví. Přední výrobci tolik populárních smartphonů samozřejmě možným rizikům spojeným s jejich používáním pozornost nevěnují.

Díky neustále se objevujícím případům rozvoje rakoviny mozku a leukémie spojeným s užíváním mobilních telefonů, již Světová zdravotnická organizace o tomto riziku nemohla dále mlčet:

„Dne 31. května 2011 Světová zdravotnická organizace a Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny (IARC) klasifikovala záření mobilních telefonů jako možné karcinogenní, čímž ho dala do stejné rizikové kategorie jako olovo, pesticidy DDT, výfukové plyny a chloroform. Tento výzkum je založen na zvýšeném riziku vzniku gliomu, zhoubného nádoru mozku, spojeného s použitím bezdrátového telefonu. Agentura kategorizovala mobilní záření elektromagnetických polí do kategorie 2B – možné karcinogenní pro člověka.“

Dnes už tedy musí být každému jasné, že jisté typy záření mohou nepříznivě ovlivnit biologii našich buněk a ovlivnit jejich chování. Vnější signály z elektronických zařízení mohou porušit nebo změnit živou tkáňDěti jsou obzvláště ohroženy, protože se fyzicky stále vyvíjejí.

Kromě zdravotních rizik je zde samozřejmě také riziko nežádoucího odposlechu či lokalizace. Každý, kdo si pořídí chytrý telefon, v podstatě prodá své soukromí

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Speciální dvouvrstvé pouzdro na mobil s podšívkou ze 100% stříbrného vlákna SilverIn snižuje rizika spojená s užíváním mobilních telefonů:

✔ Chrání před vznikem rakoviny

Chrání správnou funkci šišinky mozkové

Chrání plodnost mužů, jež nosí svůj telefon po kapsách

U těhotných žen snižuje riziko potratu v důsledku vystavování se EMZ telefonů

Chrání nenarozené dítě před vývojovými vadami

Chrání ty, kteří mají ve zvyku nechávat si v noci zapnutý telefon přímo u hlavy

Chrání před běžnými zdravotními problémy spojenými s užíváním mobilních telefonů, jako je únava, bolest hlavy, závratě, nevolnost, nespavost, pálení kůže, ztráta koncentrace, změny v paměti, deprese, atd.

Antiradiační pouzdro není z technického hlediska nic jiného než faradayova klec, která funguje na principu blokace elektromagnetického záření. Tímto unikátním pouzdrem neprojde skutečně nic.

Pouzdro zamezí průchodu CDMA a GSM signálů (2G, 3G, 4G/LTE, nyní už také 5G), geolokačních služeb GPS (Glonass, Galileo, A-GPS..) a znemožní datové přenosy přes WiFi, Bluetooth a NFC.

Toto bezpečnostní pouzdro se skládá ze dvou vrstev. Svrchní, barevná vrstva, je z polyesteru a ta spodní, antiradiační vrstva, je ze speciální vodivé textilie utkané ze 100% stříbrného vlákna, která tvoří onu faradayovu klec a uzavřením mobilního telefonu do této vrstvy dojde k instantnímu odstínění od elektromagnetického záření.

 

 

 

Pouzdro je ideálním řešením i tehdy, pokud se chcete uchránit před nechtěnou lokalizací či odposlechem. Telefon prakticky odpojí od jakéhokoliv možného spojení se světem. Nebude tedy schopen přijímat ani provádět hovory, zaměřit polohu pomocí družicových satelitních systémů GPS ani být zaměřen pomocí triangulace (BTS), přijímat zprávy (SMS, Viber, WhatsApp, Skype..).

Funkčnost telefonu samotného však pouzdro nijak neohrozí. Telefon pouze dokonale odstíní a ochrání tím Vaše zdraví i soukromí.

 

Test antiradiačního pouzdra SilverIn

Efektivita stínění 99.9%

Dostupnost

Pouzdro SilverIn je dostupné v pěti barvách: Černá, modrá, stříbrná, růžová a vínová. Počet těchto pouzder je limitován na pouhých 100 kusů, neváhejte mě tedy v případě zájmu o koupi co nejdříve kontaktovat. Od každé barvy mám 20 kusů.

 

Pokud máte zájem o koupi Antiradiačního pouzdra SilverIn, vyplňte následující formulář a zašlete jej na e-mailovou adresu [email protected]

Formulář

Počet:
Barva:
Jméno a příjmení:
Ulice a číslo popisné:
Město:
Poštovní směrovací číslo:

Pouzdro k vám bude doručeno Českou poštou na dobírku.

Cena produktu: 540 Kč
Cena poštovného a balného:  95 Kč
 

Pokud vás napadne jakákoli doplňující otázka týkající se tohoto produktu, napište mi na e-mail [email protected], ráda vám vše objasním.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.