Nový průvodce odhaluje nejlepší alternativu dolaru

Tohle je pravděpodobně ten nejdůležitější průvodce, který si máte možnost přečíst. Jak s těmito informacemi naložíte může znamenat rozdíl mezi 80% ztrátou hodnoty vašich finančních zásob a investičních účtů a ochranou vašich těžce vydělaných peněz

Jak víte, poslední tři roky byly pro americký dolar velmi těžké, spadl na své historické minimum. A Čína nyní vše zhoršuje svou tajnou dohodou s Ruskem o nákupu ropy v čínských jüanech. Jen tento rok Čína varovala Spojené státy, že možná zastaví obchod s US Treasuries a k tomu všemu ještě nedávno zavedla tarify, které mohou být posledním hřebíčkem do rakve amerického dolaru.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co to bude pro běžné Američany znamenat?

Americký dolar může ztratit své prestižní postavení světové rezervní měny a více než 80% jeho hodnoty přes noc zmizí.

Mějte na paměti, že investice ceněné v dolarech se týkají akcií, dluhopisů, důchodů, rent fondů obchodního trhu, ale hlavně také sociálního zabezpečení.

Proč je kolaps dolaru nevyhnutelný?

Abychom v tom měli jasno, na této planetě jsou národy, které by rády viděly postavení USA coby globální velmoci padnout. Přes 70% našich peněz se nachází v zahraničí a pokud se tyhle dolary vrátí domů, bude to mít DEVASTUJÍCÍ následky.

Co dělá USA pro to, aby tento proces zastavily?

Nic. Národní dluh je tikající časová bomba – Spojené státy dluží 21 bilionů dolarů. Žádný národ na světě podobnou krizi nepřežil. Od roku 1971, když jsme upustili od zlatého standardu, dolar ztratil 98% své kupní síly.

Pamatujete si na Výmarskou republiku? Argentinské peso? Zimbabwský dolar? Ruský rubl? Všechny tyto národy čelily podobnému rozsudku, když byli jejich občané nuceni k ilegálnímu obchodu jen aby si zajistili své základní potřeby.

Je způsob, jak se před nadcházející krizí ochránit

Zlato a stříbro. Když dolar spadne až na samotné dno, stále tu bude zlato, jako tu bylo posledních 4000 let. Od roku 1971 se hodnota zlata zvedla o 3800% a mnoho odborníků předpovídá, že v případě kolapsu dolaru by se cena dostala až na rekordních 8000 dolarů za unci.

Centrální banky po celém světě a národy jako Čína se hromadně zásobují zlatem. Náhoda?

Připravte se a nakupte drahé kovy, jako je zlato a stříbro. Může vás to uchránit před těžkou dobou.

 

S úctou,

David Buchanan
The Hartford Gold Group

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pozn. raja: Zlato a stříbro můžete nakoupit například zde: https://ceskamincovna.cz/investicni-zlato-a-stribro-332/ ideálně ve formě mincí

KLIKNĚTE ZDE POKUD CHCETE KOPII PRŮVODCE KOLAPSEM DOLARU ZDARMA (v angličtině)

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.