Před delší dobou jsem vám slíbila, že se podělím o způsob, jak číst obrazy z kávy. Než se pustím do popisu přesného postupu, dovolte mi tématiku vysvětlit, abyste to viděli v komplexnějších souvislostech, protože jedině tak vám to k něčemu bude užitečné.
Žijeme ve světě, který je plný znamení, obrazů a symbolů. Když se je naučíte správně číst a když se jimi budete řídit, můžou vás přivést k neuvěřitelným a krásným věcem, mohou změnit od základů váš život a můžete díky nim vystoupit ze systému. Znamení nám posílá naše spirituální vedení, naši strážní andělé a konstruktivní duchové Vesmíru. Mnoho názvů, ale prakticky se jimi označuje tatáž síla.
(Tento článek je o čtení z kávy, tak se budu snažit moc neodbíhat od tématu, každopádně více o znameních, jejich čtení, o využití konstruktivní síly která vás chrání a o správné komunikaci s duchy Vesmíru, najdete v knize Anděl strážný. Nemůžu v této sérii vše vysvětlit naráz, je toho opravdu moc, věnovala jsem tomu celou knihu. Pokud jste ji už četli auvědomili si pořádně co jste v ní četli, jste v podstatné výhodě.)
Existuje mnoho způsobů, jak si tato znamení vyžádat, nebo jak si je objednat na míru. Nemusíme je dostávat pouze náhodně. Kávová sedlina je jeden z nástrojů, jak to udělat. Je to pouze jedna z mnoha a mnoha cest. Pokud jste četli sérii knih Anastasia, určitě si vzpomínáte, jak Anastasie říká, že veškerá příroda je příběh, otevřená kniha moudrosti Vesmíru, ze které můžete číst. A četla z trávy, četla z korun stromů, četla z nese, četla z proudící vody. Všude kolem nás jsou obrazy, příběhy, všude jsou data. Asi nejsme tak dobří jako Anastasia, abychom mohli číst moudrost Vesmíru z trávy na louce, chci tím zkrátka říct, že k nám Vesmír promlouvá mnoha způsoby a můžeme číst znamení stejně dobře z nebe, jako z kávy, když víme jak na to.
[wp_ad_camp_1]
Není to vědecká metoda a už vůbec není logická. Z toho důvodu to není metoda použitelná pro každého nezasvěceného a nevědomého ,,Pepíka“, co projde kolem. Píšu to narovinu a předem, aby v tom bylo zcela jasno. Člověk musí mít jisté intuitivní a spirituální dary, musí mít napojení nahoru a musí být aktivně intuitivní. Čím více a silněji se u něj projevují tyto dary, tím lepší a nadanější to může být čitatel. Nejenom kávy, ale i nebe, trávy, vody, Vesmíru.
To, jestli vy osobně máte dobrý předpoklad pro schopnost číst znamení z kávy, poznáte pravděpodobně tak, že se nad sebou upřímně zamyslíte v těchto otázkách: Žiju intuitivně? Žiju alespoň částečně mimo matrix? Řídím se v životě znameními, která mi chodí? Rozhoduji se někdy pouze na základě dobrého a špatného pocitu, než logických informací? Mám živé sny co si pamatuji? Jsem kreativní?
Kreativita je klíčová pro tuto schopnost, kreativita totiž úzce souvisí s obrazotvorností, fantazií, imaginací, vizualizací. Kreativní lidé s fantazií jsou schopni vidět obrazy všude a ve všem. Speciálně v tom vynikají děti, které intuitivně čtou obrazy z nebe a hledají tvary z mracích. Pokud toto děti dělají, je velice důležité je v této aktivitě podporovat, aby tato jejich schopnost zůstala uchována. Takový člověk může totiž začít v životě čerpat moudrost ze znamení od konstruktivních duchů Vesmíru. Mimochodem je to i dobré cvičení pro dospělé. Lehnout si na zem a znažit se číst nebe, stejně jako to přirozeně dělají malé děti, předtím než je zblbne systematická stimulace logického přístupu k životu.
Dále je velmi důležité si uvědomit, že konstruktivní duchové Vesmíru nebudou promlouvat k člověku, který pracuje s černou magií a ďábly. Pro lidi, kteří dělají nebo někdy v minulosti dělali temné rituály, paktovali se s temnými silami, vyvolávali Ďábla a zabývali se jinými praktikami černých mágů, je tato cesta uzavřena a nebude jim to fungovat.
Čím ryzejší je vaše srdce a čím konstruktivnější máte život, činy i energie, tím raději a ochotněji s vámi budou duchové spolupracovat. Z toho důvodu vždycky říkám, že si člověk musí jednoznačně vybrat svou stranu. Buď jste dobří a budete celý život dobří, nebo nebudete. Není možné říkat že nic jako zlo a dobro na tomto světě není, že je vše relativní a že na obou stranách jsou výhody i nevýhody, nebo že sedíte jedním zadkem na dvou židlích, jste neutrální a využíváte výhod obojího. Takovým lidem, kteří mají tento způsob myšlení, duchové Vesmíru nebudou odpovídat, protože by to pro ně byla ztráta času.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: Aluška.org:  

Jak číst z kávové sedliny 1. díl / Doporučuji

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.