Jak jsem už psala, je těžké učit se to cíleně na denní bázi, protože tohoto umění a postupu nelze zneužívat a nelze si s ním zahrávat. Pokud se chcete systematicky učit, používejte k tomu čtení z mraků, protože tím cvičíte stejnou schopnost. Mimojiné mraky lze používat podobně jako kávu a někdy také kreslí samy od sebe poselství, aniž bychom o to přímo požádali. Znamení jsou zkrátka všude.
Je také dobré – hlavně pokud se učíte, nebo pokud jste vyčetli něco fakt zajímavého – fotit hrníčky. Pak se můžete k obrázkům zpětně vracet, i když už jsou dávno umyté. Já je neskladuji nikdy déle než tři dny, protože to pak začne v hrnku plesnivět a špínu doma opravdu nemám ráda. Takže pokud je to něco opravdu složitého, nebo důležitého, co chceme ukázat i jiným lidem, je dobré ofotit. Člověk si také s odstupem času může všimnout věcí, které předtím neviděl. Můžete si k fotkám dávat poznámky s datumem a otázku, jakou jste položili, abyste znali souvislosti i po mnoha letech. Takové uchované fotky pro vás mají mnohdy po čase velkou cenu.
Co jste našli ve své kávě?
Nemůžu vám vypsat slovník na kávu, to je nesmysl. Můžu vám ale naznačit některé symboly, které se v kávě objevují často a také vám ukážu pár příkladů z praxe. Tedy lépe řečeno pár fotek, které jsem našla a dají se ukázat pro ilustraci.
[wp_ad_camp_1]
Hadi – často se táhnou podélně hrníčkem, mívají dobře rozeznatelnou hlavu, někdy vypláznutý jazyk a oko. Občas něco nebo někoho hlídají (dívají se tím směrem, ke komu/čemu se vztahují). Je to špatné znamení, většinou nějaká zrada, zrádce, zlo, nebo nebezpečí. Většinou se ukazují v logru, tedy v černé podobě.
Dveře nebo symbol Pí představuje nějakou výraznou změnu, nebo velké rozhodnutí. Někdy dobré, někdy špatné. Obecně jsou to průchody do jiných dimenzí, jiných světů, nebo symboly nové životní kapitoly. Někdy jsou blízko postavy, koho znázorňují musíte poznat sami a je podstatné, kde postavy v návaznosti na dveře nebo na Pí stojí. Když před nimi, tak tam teprve jdou, když v nich, tak už rozhodnutí padlo a děje se neodvratně nějaká změna. Projít Pí, kromě změny může být i symbol přechodu do jiné dimenze, tedy fyzickou smrt. Brány nejsou ani zlé, ani dobré, záleží na kontextu ostatních symbolů. Pí se ukazuje v bílém prostoru, i v lógru.
Skřítci a skřeti. Skřítci bývají hezké postavičky, často se v hrníčku usmívají a mají špičaté čepičky. Bývá to dobré znamení, ukazuje na štěstí a podporu přírodních duchů, kteří pomáhají člověku s jeho životní kapitolou, nebo problémem. Oproti tomu skřeti bývají oškliví a nepříjemní gremlini, nebo kritrsáci, co se všelijak šklebí. Je to znamení smůly a vlivu zlé energie na člověka, nebo jeho problém který řeší. Skřítky a skřety nejčastěji najdete v logru.
Andělé se také často zjevují v kávě. Dobří často v bílých místech a často mají i křídla, nebo svatozáře. Někdy stojí poblíž osoby, když je v kávě namalovaný tazatel, nebo někdo koho se problém týká. Temní andělé jsou většinou v tmavém lógru a nemají křídla, většinou vypadají jako čerti, ale záleží na situaci. Černí okřídlení andělé se samozřejmě ukazují také. Mají klasické rohy, ošklivě se šklebí, mají pařáty, vypláznutý jazyk, kopýtka, ocasy. Ukazují na neštěstí, vliv temných sil a problémy. Káva zkrátka ukazuje, které bytosti v otázce figurují.
Písmena a čísla můžeme také najít v kávě. Někdy jsou tam celá slova a jindy jenom jedno písmeno, nebo jedno číslo. Těm je potřeba vždy věnovat velice speciální pozornost, protože písmena se mohou vztahovat ke konkrétním jménům, čili mohou někoho identifikovat a čísla také ukazují na počty, nebo na konkrétní datumy, někdy určují rozhodující den, na který káva upozorňuje.
Pyramida – když je normálně základnou dole, mluví káva o zjevných hmotných věcech. Pyramida stojící na špici značí nejvyšší tajemství.
Lidé, kteří mají dobré vztahy s konstruktivními duchy Vesmíru a umí s nimi komunikovat, se nemusejí ptát jen na otázky typu ,,mám to udělat nebo nemám“, ale můzou se ptát i jinak. Například řeší nějakou situaci a neví, co je v pozadí, kde je pravda, kdo za koho kope, nebo jaké skryté vlivy působí. Mohou tedy položit při míchání kávy ne otázku ale spíše prosbu, aby jim duchové odkryli, co se za danou situací skrývá za jevy, aby namalovali pravdu, úmysly zúčastněných a energetické děje v pozadí… V takových případech, zejména pokud je situace závažná, duchové Vesmíru malují velmi složité romány, u jejichž dešifrování se může zapotit i zkušený překladatel.
Jeden obrázek z takové dost složité kávy která odhaluje pozadí složitého problému, můžete vidět zde:

CELÝ ČLÁNEK ZDE – ALUŠKA.ORG: JAK ČÍST Z KÁVOVÉ SEDLINY 3. DÍL / DOPORUČUJI

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.