Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

06/11/2017

Není pochyb o tom, že celosvětová očista od chazarské mafie dosáhla bodu, odkud není návratu, se zatýkáním a čistkou v USA a Saúdské Arábii.

Na Blízkém východě nyní Hizballáh, který je propojen s Íránem, nyní účinně řídí Libanon poté, co byl saúdský loutkový premiér Saad Hariri donucen rezignovat. Za jeho rezignací následovala čistka od stovek knížat, generálů, náboženských vůdců a dalších, a to fakticky ze strany saúdského krále Muhammad bin Salmana.

 

[wp_ad_camp_2]

Toto vyčištění bylo obzvláště důležité, protože odřízlo jeden z posledních zbývajících peněžních a mocenských zdrojů Bush – Clintonské mafie. Mnoho z vyhozených princů bylo homosexuálně spojeno se členy rodiny Bushů a jejich nadporučíků, když studovali ve Spojených státech, podle přiznání Kay Griggsové, manželky člena spolku Skull and Bones a dalších.

Takto Pentagonské zdroje popsaly zákrok: „Saudské vyčištění od Bush-Clintonové pedofilní teroristické frakce, včetně bratra Usáma bin Ládina – Bakr bin Ládina, a odpůrce Trumpa prince Al-Waleed al Talala. To vše načasované s únikem dokumentů o daňových rájích, tzv. Paradise Papers, se zatčením Tonyho Podesty a s kapitulací Hillary Clintonové a Johnyho Podesty.“ Tony Podesta je mocný washingtonský lobista, jehož bratr John byl manažer kampaně Hillary Clintonové (pravé příjmení Rockefellerová) a šéf personálu Bill Clintona (pravé příjmení Rockefeller). Al-Waleed koupil velké množství akcií Rockefellerově Citibank.

Důsledky těchto úniků, zatýkání a čistek směřují do mnoha oblastí. Následné otřasy, další zatýkání a čistky bude možné cítit a vidět v následujících dnech na Středním východě, v Japonsku, Evropě a USA.

Už je do toho zapleten i Trumpův ministr obchodu Wilbur Ross. Stejně tak i kanadský magnát Stephen Bronfman, jehož rodina zbohatla na prodeji alkoholu Al Caponemu. Tato jména jsou jen špičkou ledovce.

Začátek čistky byl načasován tak, aby se shodoval s návštěvou Trumpa v Asii, aby bylo lehčí chránit Trumpa a jeho rodinu před odvetnými opatřeními, říkají zdroje Pentagonu a CIA.

 

[wp_ad_camp_2]

Avšak znamení toho, že bitva zdaleka nekončí, byly tomuto pisateli minulý týden doručena dvě samostatná varování ohledně Trumpa. Jeden byl „zdroj blízký Severní Korei“ a druhý veterán CIA, důstojník umístěný v Asii. Zdroj spojený se Severní Koreou řekl, že pokud Trump vyvolá válku se Severní Koreou, „neopustí Asii živý.“ Zdroj CIA zase řekl: „Slyšel jsem ve stínech šeptání, že na něj ve Vietnamu čeká zvláštní překvapení, a není to jeho setkání s Putinem.“

Z asijské perspektivy je odstranění prince Al-Waleeda zajímavé, protože je hlavním aktérem za saúdským fondem v objemu 100 miliard dolarů pro korejsko-japonského magnáta Masayoshi Sona. Son je ten, kdo koupil Fortress Investment Group napojenou na Rockefellero. Fortress vlastní společnost Musashi Engineering, která vyrábí hlasovací zařízení, která ukradla volby ve prospěch otroka premiéra Shinzo Abeho a jeho stranu.

CIA v Asii o něm říká: „Pokud jde o Masayoshi Sona, očekávejte srdeční záchvat nebo rituální sebevraždu – samozřejmě ze stresu. Mohl by to být vánoční nebo novoroční dárek pro japonský lid.“

Předběžně však japonská otrocká politická reprezentace, která si uvědomuje, že je v sázce její přežití, pracuje tak usilovně, jak jen dokáže, aby ohromila Trumpa během jeho návštěvy této země. Zdroje blízké císařské rodině říkají, že císař odměnil Trumpa dluhopisem v hodnotě jedné biliardy yenů (kolem 9 bilionů dolarů), s laskavým svolením Henryho Kissingera.

To může získat čas pro Korporaci Washington DC, v níž je Trump prezidentem, ale její skutečný osud se pravděpodobně rozhodne ve Vietnamu, když se Trump setká s ruským prezidentem Vladimírem Putinem a čínským prezidentem Xi Jinpingem.

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu si myslí, že Xi je nyní opravdovým mocným mužem v Číně a nabídl následující analýzu jeho postavení po zasedání:

„Zdá se, že předseda Xi je nyní nejvyšším vůdcem bez vyhlášeného nástupce a kontroluje pět hlasů ve Stálém výboru politbyra (PBSC), protože Han Zheng je jediný chlap z frakce Šanghaj nebo Jiang a premiér Li Keqiang je z frakce Hu. Ostatní čtyři pánové jsou bezbarví a věrní Xiovi, i když rostli pod Hu a Jiang.“

Čínské zpravodajské zdroje tomuto pisateli řekly, že Xi Jinping byl vybrán za vůdce, protože je vysoký a vypadá dobře na fotografiích skupiny G20. Ve skutečnosti je však pouze hlavní figurkou kolektivního rozhodování. Celková rovnováha ve stálém výboru politbyra jsou dva hlasy pro jižní Čínu (Guandong), dva pro pobřežní Čínu (Šanghaj) a tři pro sever a střed (Peking).

V každém případě je nový čínský režim připraven přijmout opatření a pokud bude mít svět štěstí, budou ignorovat chazarské blufy o zahájení 3. světové války a podpoří bankrot světa, naruší a sterorizují Korporaci D.C. Uvidíme, co se stane ve Vietnamu 10. a 11. listopadu. Budeme držet pěsti.

Majitel korporace D.C. – Federální Rezervní Rady – nemá již žádné Chazary v představenstvu, když Janet Yellen, Stan Fischer a nyní člověk od Goldmansachs, šéf FEDu v New Yorku William Dudley, byli vyloučeni. Nové ne-chazarské vedení FEDu bude pouze formální (podrž taška), protože systém, který přebírá, se hroutí, ať si to přejí nebo ne.

 

[wp_ad_camp_2]

V říjnu, první měsíc poté, co americká korporátní vláda nedodržela termín splatnosti 30. září, vládní dluh USA vzrostl za jediný měsíc o 200 miliard dolarů, zatímco 960 000 lidí ztratilo práci. Stejná korporátní vláda předstírá, že její dceřiná společnost v plném vlastnictví – Portoriko – nemá elektřinu kvůli hurikánu. Pravda je taková, že není schopna zaplatit své účty za elektřinu. Mezitím i přes zhroucenou reálnou ekonomiku dosahuje akciový trh nových rekordně vysokých hodnot hlavně díky nákupům ze strany Rothschildů – majitelů švýcarské centrální banky.

Také se zdá, že Chazaři vyčerpávají místa, ze kterých by ukradli zlato. Pamatujete, jak kanadská vláda oznámila, že její zlaté rezervy se vyčerpaly v březnu roku 2016?

Zdá se, že od té doby se uchýlili k prodeji falešného zlata, protože královská mincovna Kanady byla přistižena při prodeji falešného zlatého prutu.

Nezapomeňte na to, že americký ministr financí Steven Mnuchin na Twitteru 21. srpna, v den zatmění slunce, uvedl, že je rád, že „zlato je bezpečí,“ aniž by ukázal jedinou unci důkazu, že to je pravda.

Čím dříve americká armáda a agentury restartují celou americkou vládní strukturu, doufejme, že s kanadskou pomocí, tím menší bolest to bude.

V každém případě americké bílé klobouky z armády a agentur pokračují v čištění od vlivu chazarské mafie. Pentagonské zdroje uvádějí, že byl obviněn bývalý manažer Trumpovi kampaně Paul Manafort za to, že se nezaregistroval jako zahraniční agent, což může být novým standardem na odstavení lobbistů a židovských (chazarských) organizací jako je AIPAC (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti), působící jako neregistrovaní zahraniční agenti Izraele.

Také čistky v Hollywoodu se začínají měnit na valící sněhovou kouli. Zdroj z Pentagonu shrnul situaci takto: „Harveywood (dle Harvey Weinsteina) se proměnil v Pedowood, když byl Kevin Spacey přinucen vystoupit jako pedofil, který také létal v letadle Jeff Epsteina zvaném „Lolita Express,“ spolu s Billem Clintonem. Spacey byl donucen vystoupit jako homosexuál, aby sjednotil LGBT s pedofily.

Zdroj pokračoval poznámkou, že „po Harvey Weinsteinovi, byl trest „rychlý a zběsilý,“ když Netflix vykopl Spaceyho ze seriálu „House of Cards“ (Dům z karet), CBS může odstranit chazarského herce Jeremy Pivena z televizního dramatu „Moudrost davu“ nebo ho zrušit, a další chazarský predátorský producent / režisér Brett Ratner ztratil svou dohodu s Warner Brothers a byl vykopnut za sexuální obtěžování.“

 

[wp_ad_camp_2]

Podle americké námořní rozvědky, skutečnou silou, která stála za hollywoodskou čistkou byla NSA, která tiše informovala oběti homosexuálů, že mohou poskytnout důkazy na podporu jejich obvinění proti jejich násilníkům.

Nyní, když Washington, politici, akademie a Hollywood jsou očištěni od satanské, chazarské gangsterské kontroly, předpokládáme, že lékařská a farmakologická mafie jsou další na seznamu. Težká razie na ústředí Americké zdravotnické asociace, se zvláštním důrazem na informace týkající se rakoviny, by byla velmi dobrým místem k zahájení. V tomto směru jsme se doslechli, že Bill Gates už zpíval jako kanárek pod zvláštní péčí.

Je jisté, že válka proti genocidní Chazarské mafii uctívající satana ještě není u konce, ale již není možné popřít, že prohrávají a jsou odsouzeni k záhubě. Byli varováni předem, že buď se „vzdají nebo zemřou“. Očekáváme, že se bude dít obojí ve větším rozsahu, než skončí noční můra a lidstvo bude osvobozeno.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.