NA KONCI ČLÁNKU OMLUVA KVŮLI KOMENTÁŘŮM.

…..vážení čitatelé prvopodstaty, je mi jasné, že předešlý zvukový komentář svobodného rádia Vás mohl vcelku vykolejit. Je to skutečně POPSANÝM  způsobem připraveno, ALE!!!!

18:54

[wp_ad_camp_1]

Jak elitářům, tak veškerým organizacím zapojených do nastolení NWO došel dech. Co bylo v rádiu přečteno nepatří pod konspirační teorie. Byla to skutečnost, která se lidstvu tajila. Právě elitáři vymysleli název KONSPIRAČNÍ TEORIE   a KONSPIRČNÍ TEORETICI ČI WEBY, aby vše zesměšnili.  Nemají sílu na provedení NWO pod taktovkou Vatikánu a jeho zločinců, kteří se do poslední chvíle budou snažit dosáhnout vytýčeného. Právě proto invaze vojáků do Evropy, kde mají rozpoutat v určitý moment občanské války, které mají přejít do WWIII. Je to jejich jediná a poslední šance, pokus o strhnutí vítězství na jejich stranu. Vím, že se jim to už nepovede. Doporučuji se nedívat a neposlouchat mediální sra…mety.

Buďte klidní!!!!!

Tím co bylo přečteno ve svobodném rádiu je snaha elit dostat data jako neodvratitelnou skutečnost mezi lidi aby se báli. Nebojte se ale ničeho. Strach Vám ubírá energii.  Je to nutné vědět. Opakuji, nepovede se jim to a putin na jejich straně není, i když to mnohá média neustále komentují. Nevědí jak ho pošpinit, a proto ty nesmysly neustále gdákají jako slepice na dvorku dokola. Jsou v tom zapojeni skoro všichni naši politici, protože si svůj vlastní názor na dění ve světě neumějí udělat. Jsou to jenom přisluhovači, kteří by byli nebo budou odstraněni po vykonání jejich špinavé práce a jejich konta zabavena. (Pokud budou ještě existovat peníze).

OMLUVA

Omlouváme se všem čtenářům, kteří psali do diskuzí příspěvky, protože stránky prvopodstaty jsou napadeny roboty na spamování. Dnes ráno jsem odstraňoval skoro 3000 komentářů, které komentáři nebyly a možná se tam dostal i váš, který nebyl potom publikován. Pracuje se na odstranění tohoto problému, ale může to ještě jeden až dva dny trvat. Děkujeme za pochopení.

Zde máte print screen robotů na diskuzi. Někdy za minutu až 20 „přízpěvků“.

diskuze

diskuze2

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.