…..můžeme taky vyložit jako „vykládání pohádek“ jakýmikoli evropskými mediálními sra.komety. Doba je zlá a přituhuje. Samozřejmě tlačí na obyvatelstvo ze všech stran, snaží se je držet naprosto předpos..né pozici aby nic druhým nevykládali a báli se nějakého umělého trestného činu….

07:54
[wp_ad_camp_1]

Položme si otázku

Komu ublížíme výrokem, že v Brně byly zabity dvě dívky?, když v podstatě byla zabita jenom jedna? Myslím si, že NIKOMU tímto nebude ublíženo. V případě, že se potvrdí jenom jedna vražda, ať ji udělal kdokoliv. Policie má zájem pronásledovat na fórech a internetu lidi, kteří psali,  že se odehrály dvě vraždy. Jedna v alboretu a druhá v Lužánkách nebo v Pisárkách.  Směšné!

V tisku napsali

Policisté ve čtvrtek také popřeli, že by věděli o údajné druhé úterní vraždě, která se podle spekulací na sociálních sítích měla stát v brněnských Pisárkách. Zvěst, která ve středu mohla znepokojit desetitisíce Brňanů, tak definitivně označili za fámu. „Vylučuji, že bychom v Brně vyšetřovali nějaký podobný čin,“ zdůraznil Tržil. Dodal, že policisté prověří, jestli se nejednalo o šíření poplašné zprávy.
Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/podezrely-z-vrazdy-studentky-je-jeji-triadvacetilety-byvaly-pritel-20160310-y6og.html

Položme si druhou otázku

V médiích neustále vykládají „pohádky“ nebo jak chcete „mažou med lidem kolem úst“ o architektech, inženýrech, doktorech, lékařích a mnohých jiných údajně študovaných  lidech, kteří k nám, přicházejí. Většina z nich neumí ani číst a ani psát. Hlavně že mají vysoké školy. K smíchu až k popukání. Co ale nepíší, je pravda o invazi mladých ISIS vojáků a nikoliv o utečencích, i když to moc dobře vědí. Zatajují trestné činy spáchané na lidech a malých dětech a snaží se podsouvat lidem jejich pravdu, která pravdou není. Je záměrnou lží a uchlácholení obyvatel. Uspávají lidi pohádkami a mazáním medu…. Pravděpodobně nás  potom chtějí pozvat na EU jatka až je vyzbrojí. Na alternativních webech se dočtete vše o čem píši.

A nyní otázka: Není náhodou spíše trestným činem zatajovat v médiích pravdu, napomáhat organizovanému zločinu mazáním medu kolem úst, zlehčovat nebezpečí v denodením tisku podporovaného z USA a Chazary  a podílet se na genocidě evropského obyvatelstva?????

Něco tady hodně smrdí, že ano?

V levé části sloupce můžete hlasovat:

Co si myslíte že je jasný trestní čin
1) šíření nějaké poplašné zprávy?
2) zatajování pravdy o uprchlících a mazání medu lidem kolem úst?
3) nic z toho není trestným činem!

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.