Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

Co je trestný čin? Poplašná zpráva nebo mazání medu kolem úst?

…..můžeme taky vyložit jako „vykládání pohádek“ jakýmikoli evropskými mediálními sra.komety. Doba je zlá a přituhuje. Samozřejmě tlačí na obyvatelstvo ze všech stran, snaží se je držet naprosto předpos..né pozici aby nic druhým nevykládali a báli se nějakého umělého trestného činu….

07:54[wp_ad_camp_1]

Položme si otázku

Komu ublížíme výrokem, že v Brně byly zabity dvě dívky?, když v podstatě byla zabita jenom jedna? Myslím si, že NIKOMU tímto nebude ublíženo. V případě, že se potvrdí jenom jedna vražda, ať ji udělal kdokoliv. Policie má zájem pronásledovat na fórech a internetu lidi, kteří psali,  že se odehrály dvě vraždy. Jedna v alboretu a druhá v Lužánkách nebo v Pisárkách.  Směšné!

V tisku napsali

Policisté ve čtvrtek také popřeli, že by věděli o údajné druhé úterní vraždě, která se podle spekulací na sociálních sítích měla stát v brněnských Pisárkách. Zvěst, která ve středu mohla znepokojit desetitisíce Brňanů, tak definitivně označili za fámu. „Vylučuji, že bychom v Brně vyšetřovali nějaký podobný čin,“ zdůraznil Tržil. Dodal, že policisté prověří, jestli se nejednalo o šíření poplašné zprávy.
Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/podezrely-z-vrazdy-studentky-je-jeji-triadvacetilety-byvaly-pritel-20160310-y6og.html

Položme si druhou otázku

V médiích neustále vykládají „pohádky“ nebo jak chcete „mažou med lidem kolem úst“ o architektech, inženýrech, doktorech, lékařích a mnohých jiných údajně študovaných  lidech, kteří k nám, přicházejí. Většina z nich neumí ani číst a ani psát. Hlavně že mají vysoké školy. K smíchu až k popukání. Co ale nepíší, je pravda o invazi mladých ISIS vojáků a nikoliv o utečencích, i když to moc dobře vědí. Zatajují trestné činy spáchané na lidech a malých dětech a snaží se podsouvat lidem jejich pravdu, která pravdou není. Je záměrnou lží a uchlácholení obyvatel. Uspávají lidi pohádkami a mazáním medu…. Pravděpodobně nás  potom chtějí pozvat na EU jatka až je vyzbrojí. Na alternativních webech se dočtete vše o čem píši.

A nyní otázka: Není náhodou spíše trestným činem zatajovat v médiích pravdu, napomáhat organizovanému zločinu mazáním medu kolem úst, zlehčovat nebezpečí v denodením tisku podporovaného z USA a Chazary  a podílet se na genocidě evropského obyvatelstva?????

Něco tady hodně smrdí, že ano?

V levé části sloupce můžete hlasovat:

Co si myslíte že je jasný trestní čin
1) šíření nějaké poplašné zprávy?
2) zatajování pravdy o uprchlících a mazání medu lidem kolem úst?
3) nic z toho není trestným činem!

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál