Astrea Taylor je publicistka, která se hlásí k pohanské víře a hodně se zajímá o magii. Taková moderní čarodějnice by se dalo říct, ale netají se tím, že ji přitahuje temnota a tak s ní má své zkušenosti. Napsala velice zajímavý článek, kde popisuje své zážitky s nadpřirozenými silami a temnými bohy. Z jejího článku vyplývá jednoznačné ponaučení: Tyto síly rozhodně není vhodné brát na lehkou váhu, nemělo by se o nich vtipkovat a neměli bychom si s nimi začínat, když vlastně pořádně nechápeme, co děláme.

[wp_ad_camp_2]

Většina čarodějnic následuje krédo: ,,Když to nikomu neublíží, dělej jak chceš.”
Pravděpodobně jsem jedna z těch, kteří nejvíce působí ve jménu lásky a světla, ale navzdory svým nejlepším úmyslům jsem zažila pár zkušeností i s temnou stránkou zhoubných okultních sil. Tady je šest věcí, které jsem se naučila.

1. Nedělejte si legraci o poškození druhé osoby, pokud to nemyslíte vážně
Poprvé, když jsem neúmyslně působila zhoubnou magií, to byla z mé strany naprostá nehoda. Na střední škole měl kluk, o kterého jsem se zajímala (říkejme mu Tony), basketbalového soka. Když mě Tony požádal, abych zlomila nohu jeho soupeři nějakým svým „kouzlem“, zasmála jsem se. Myslel si o mně, že jsem tak trochu čarodějka, i když jsem si tím v té době sama nebyla moc jistá. Byla jsem více na meditace a afirmace.

Ale usmála jsem se a začervenala. ,,Dobře, jasně.”
Naše konverzace se pak změnila na něco normálnějšího a já jsem o tom už potom nepřemýšlela.

Další den si Tonyho soupeř zlomil nohu, když proti němu hrál basketbal. Stáhla jsem se do sebe a strach mě úplně paralyzoval. Tony se mě snažil ujistit, že to nebyla moje chyba, ale já jsem se moc bála. Musel jít do nemocnice. I když jsem si myslela, že bych svou energii nikdy nedala do něčeho zlého, tak jsem žertem souhlasila s jeho zraněním! Byla to taková souhra okolností, že jsem to nemohla ignorovat.

Díky této zkušenosti jsem si uvědomila velikost síly, kterou v sobě mám. Tato moc v sobě nese i důsledky a odpovědnost. Věděla jsem, že nikdy nechci ublížit ostatním, a tak jsem se naučila lépe řídit své záměry.

 

POKRAČOVÁ ČLÁNKU NA: aluska.org

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.