Několik lidí z Jurijovy skupiny, kterým jsem restrukturalizoval mozek, s ním odešlo v létě 1987 do delfinária v Batumi, kde se po veřejném vystoupení dostali k delfínům. Současná věda věří, že delfíni spolu komunikují pomocí ultrazvuku. To je však v zásadě mylná představa. Pomocí ultrazvuku se delfíni orientují ve vodě, protože mají velmi špatný a omezený zrak. Ale navzájem komunikují telepaticky.

[wp_ad_camp_2]

Telepaticky, a ne pomocí ultrazvuku, jak si to myslí vědci
Proto je jasné, jakých výsledků lze dosáhnout při studiu inteligence delfínů zkoumáním ultrazvuku, který vysílají.

Natálie A., která byla s Jurijem v delfináriu, se k nim mentálně obrátila s žádostí o pomoc, když s nimi byla ve vodě. Okamžitě k ní připlul delfín, nebo spíše samice delfína jménem Lada, jak se ukázalo později.
Byla vůdcem tohoto malého stáda delfínů v delfináriu. Když Natálie nadále vysílala telepatické zprávy, Lada šťastně vstoupila do telepatického kontaktu s ní a vysvětlila, jak těžké to mají se školiteli, kteří nerozumí tomu, že komunikují telepaticky a že od nich požadují, aby vykonávali hloupé triky a jsou nuceni je vykonávat, jinak je čeká smrt hladem.

Člověku je bolestně trapné za stvoření, která se nazývají Homo sapiens, ale přitom jednají jako nerozumné děti. Na základě čeho se vědci domnívají, že chování a život všech živých bytostí na planetě, by se měl řídit vymyšlenými zaujatými představami, které nikdy neměly seriózní základ? To je ale jiné téma k rozhovoru, nyní se vraťme k telepatickým kontaktům s delfíny.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: Co odhalila telepatická komunikace s delfínem Ladou

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.