Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

Co se píše jinde.

…..obohacení jednoduše a prostě ve všech směrech. Brzy i u nás? Jenom abyste si dále rozšířili vědění o našich bratrech a sestrách, kteří nás přicházejí ve všech směrech obohatit.

08:54

 

1)To je obohacení, to je ta nová kultura… teď by měli ještě vypovědět poslušnost místní, aby Merkelová viděla, co dopustila… každý, kdo má trochu mozkových buněk ví, že musí dodržovat zákony. Ti co nechápou, že na revizora se nůž nevytahuje, by měl být okamžitě deportován, protože nebude schopný pochopit, že se za zboží platí a ženské na ulici nejsou prostitutky:

[wp_ad_camp_1]

Černí pasažéři z řad „uprchlíků“ vytáhli na revizory nůž
12/02/2016 09:20 CET Halle/Německo
V německu se šíří agrese vůči revizorům v dopravních prostředcích městské hromadné dopravy. Příady jsu hlášeny z několika německých měst. Poslední případ se stal ve městě Halle, kdy při kontrole jízdenek vytáhl 35ti letý súdánec na revizora místo jízdenky nůž. Přivolaná policie útočníka přemohla. V Kasselu cestují dvě třetiny azylantů načerno. Mezi revizory panuje strach. Mezi nejproblematičtější skupinu patří severoafričtí migranti.
Informace přinesl The Huffington Post

2)„Uprchlíci“ přijdou, firmy odejdou
10.02.2016 Den­kendorf
Nový majitel objektu Körsch 41 nabídl zemské radě ubytování 150ti migrantů. V budově má v současné době kanceláře několik soukromých firem, představitelé firem jsou z rozhodnutí nového majitele objektu překvapeni. Obávají se, že další podnikatelské záměry v této budově nebudou moci realizovat a budovu budou muset opustit.
Zprávu přinesl Stuttgarter Nachrichten

3) Další „chuťovka“ o kterou se zasloužili sluníčkáři…..                                                                  V Hamburku byla sexuálně zneužita pětiletá dívka 05.02.2016, 08:51 Hamburk, Německo
V poslední době jsou v Hamburku hlášeny sexuální útoky na děti. Před pár dny došlo ke znásilnění sedmileté dívky, v lednu byla znásilněna teprve 5ti letá dívka jednatřicetiletým syřanem. Tento čin se stal v detenčním zařízení v Groß Borstel. Na útočníka vydalo státní zastupitelství vzetí do vazby. Ve východní části Hamburku se měli teprve 9ti a 10ti letí chlapci pokusit o sexuální styk se 14ti letou dívkou, kterou následovali do kontejneru s toaletami. Matka dívky včas zakročila a útočníky odehnala.
O případech informuje Focus online

4)A Nova v spravach prave lobuje za znizenie trestnopravnej zodpovednosti pod 14 rokov… co automaticky bude znamenat znizenie veku, od kedy je povoleny sex… takze pekne na ruku moslimom?

5)Podívejte se na fotku toho vypatlance – mmch, nejen věkem, připomíná syna z „nejpopulárnější“ rodiny komediantů v Česku, která se vyskytuje u koryta, nebo v pražské kavárně :poblion:

Migranti nemusejí umět švédsky, aby se stali učiteli, to si myslí švédský imbecilní ministr

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?…

5-5)A odpověď najdete na bod 5 zde: jasně… včera jsem tam pásl kozy, ale tady budu tvrdit, že papíry nemám, protože shořely, ale byl jsem tam učitelem. Bude mi stačit roční kurz a půjdu učit – co třeba? že by matematiku, dějepis, nebo korán? Tvl. ten musí být nafetovaný, ne? Btw. a co ti švédští studenti pedagogiky? Nebude to náhodou diskriminace, když budou muset studovat 4 roky, zatímco pasákům koz bude stačit roční kurz? A kohopak by takoví rádobyučitelé mohli vyučovat? Že by imigrantské děti, které nebudou umět švédsky? No tak paráda, nebude kontrola, co je učí, děti dostanou jedničky a bude to nalejvárna koránu. Integrovat se nebudou, protože nebudou mít potřebu učit se švédsky…takové nekonečné kolečko. :zed::zed::zed::zed::zed: Btw. čekám, že to samé napadne někoho v Německu. Přijde další milion imigrantů – kde vezmou učitele, školy, školky… když už teď nemají prostory pro bydlení? Tenhle experiment nedopadne dobře.

7)Když nedostanou azyl, nikdo s nimi nehne
 http://www.vlasteneckenoviny.cz/?…

8) On si vážně někdo myslí, že migranti budou nadšene chodit každý den hákovat do práce za ještě menší než minimální mzdu, když dostávají tak štědré dávky od státu? Jsou tak naivní, nebo hloupí?..„Celkově se to zdá být výhodné, ovšem je nutné si uvědomit, že migranty zaměstnají většinou pouze fabriky. Například automobilky, které využijí potenciál zvláštního režimu a v budoucnu nebudou nabírat domorodce, protože budou mít neomezený přísun migrantů…“

Německo zruší minimální mzdy pro migranty
http://www.kdiskusi.cz/…migranty/431

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře