V minulosti bylo období, kdy bylo vyvolávání duchů a konkrétně Krvavé Mary, velice oblíbené mezi dětmi a mládeží. Dnes jsou v kurzu zase trošku jiné duchařské hry a co jsem se o to zajímala, připadá mi, že jsou ještě děsivější a nebezpečnější, než ty co frčely 10-20 let zpátky. Byly to nebezpečné hry, které se někdy ,,podařily” a tak děti vpustily do tohoto světa děsivou bytost, se kterou si pak nevěděly rady a neuměly ji odvolat.

Dnešní článek je založen na volném překladu skutečného zážitku americké dívky, která ,,úspěšně” vyvolala Krvavou Mary a rozhodla se varovat druhé:

Nikdy jsem to neměla zkoušet. Myslím, že jsem už zpočátku věděla nebo tušila, že je to riskantní. Slyšela jsem o lidech, kteří tvrdili, že je opravdu možné něco vyvolat. Dokonce jsem slyšela o někom, kdo tvrdil, že ji viděl. Ale nějaká část ve mně tomu prostě nevěřila. Myslím, že ta část mne nikdy ani nechtěla v něco takového věřit.

Udělala jsem chybu, někdo do mého života skutečně vstoupil a nechce odejít. Nedokážu to zastavit.

Nedávno jsem se dostala na vysokou školu a v minulosti jsem vždycky byla ta, která má problém najít si kamarády. A když už jsem si je našla, tak mi to přátelství nikdy moc dlouho nevydrželo. Takže jsem vysokou vnímala jako čerstvý začátek a chtěla jsem to změnit. Moc zkušeností o tom, jak si najít správně kamarády, jsem neměla. Vždycky jsem byla někdo, kdo jenom proletěl kolem, aniž by si ho někdo všiml a když už si někdo všiml, tak jsem ho odradila.

Na vysoké jsem se seznámila s Monikou. Ani nevím, kdy jsme se vlastně začaly spolu bavit, ale prostě to nějak začalo. Měla oholenou hlavu a vůbec nebyla taková, jako ostatní lidé. Fascinovala mě a chtěla jsem ji poznat blíž. Nakonec jsem s ní trávila většinu svého volného času. Postupně jsme se staly velmi dobrými kamarádkami a pak se to stalo.

Pokračování článku: Co se stane, když se vám podaří vyvolat Krvavou Mary

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.