V minulosti bylo období, kdy bylo vyvolávání duchů a konkrétně Krvavé Mary, velice oblíbené mezi dětmi a mládeží. Dnes jsou v kurzu zase trošku jiné duchařské hry a co jsem se o to zajímala, připadá mi, že jsou ještě děsivější a nebezpečnější, než ty co frčely 10-20 let zpátky. Byly to nebezpečné hry, které se někdy ,,podařily” a tak děti vpustily do tohoto světa děsivou bytost, se kterou si pak nevěděly rady a neuměly ji odvolat.

Dnešní článek je založen na volném překladu skutečného zážitku americké dívky, která ,,úspěšně” vyvolala Krvavou Mary a rozhodla se varovat druhé:

Nikdy jsem to neměla zkoušet. Myslím, že jsem už zpočátku věděla nebo tušila, že je to riskantní. Slyšela jsem o lidech, kteří tvrdili, že je opravdu možné něco vyvolat. Dokonce jsem slyšela o někom, kdo tvrdil, že ji viděl. Ale nějaká část ve mně tomu prostě nevěřila. Myslím, že ta část mne nikdy ani nechtěla v něco takového věřit.

Udělala jsem chybu, někdo do mého života skutečně vstoupil a nechce odejít. Nedokážu to zastavit.

Nedávno jsem se dostala na vysokou školu a v minulosti jsem vždycky byla ta, která má problém najít si kamarády. A když už jsem si je našla, tak mi to přátelství nikdy moc dlouho nevydrželo. Takže jsem vysokou vnímala jako čerstvý začátek a chtěla jsem to změnit. Moc zkušeností o tom, jak si najít správně kamarády, jsem neměla. Vždycky jsem byla někdo, kdo jenom proletěl kolem, aniž by si ho někdo všiml a když už si někdo všiml, tak jsem ho odradila.

Na vysoké jsem se seznámila s Monikou. Ani nevím, kdy jsme se vlastně začaly spolu bavit, ale prostě to nějak začalo. Měla oholenou hlavu a vůbec nebyla taková, jako ostatní lidé. Fascinovala mě a chtěla jsem ji poznat blíž. Nakonec jsem s ní trávila většinu svého volného času. Postupně jsme se staly velmi dobrými kamarádkami a pak se to stalo.

Pokračování článku: Co se stane, když se vám podaří vyvolat Krvavou Mary

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.