…..o chemtrails jsem se snažil lidi datovat od roku 1995 co se na ně připravilo. Nikdo tomu nevěřil a všichni se tomu smáli. Od roku 2000-2010, kdy se pravidelně prováděli po celé Evropě a byly jasně viditelné za letadly, byl jsem lidem pro posměch, že jsou to kondenzační stopy za letadly a že tomu nerozumím. Psal jsem o tom i na některých webech a vykládal na přednáškách. Dnes, kdy lidé mají velké zdravotní problémy a je v podstatě už pozdě, se zase ptají, jak se mohou chránit!!!!!

5:55

Chemtrails můžeme vidět primárně v podobě letadel, která za sebou zanechávají bílou stopu všelijakých sloučenin.

Chemtrails však mimo to na obloze mnohdy nevidíme ve vzduchu, a tak se to ne vždy dá jednoduše ověřit nebo argumentovat lidem, kteří se s chemtrails ještě nesetkali.

Tyto jemné vlásečnice, které připomínají pavučinky a jsou viditelné na videu níže, jsou však poletující části chemtrails postřiku. A to dýcháme, naše kůže se s těmito látkami dostává do styku, říká rozhořčeně zahraniční čtenář, který natočil níže uvedené video.

 

https://www.facebook.com/188447854823614/videos/210363515965381/

tm: jedná se v podstatě o cizí inteligenci, která se pomocí „morgelonu“ vlásečnic v těle dostává paralelně kolem nervů po celém těle. Staví si své elektrárny a mělo by se tímto docílit transhumanismu a ovládnutí lidstva. Sérii článků i s přeloženými videi pro Vás připravujeme.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2144-biochemik-potvrzuje-smutnou-praxi-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro-chemtrails

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.