Pokud při meditaci vidíte bílé světlo, je to dobře! Pravděpodobně však prožíváte něco, co umí málokdo. Každá barva má určitou frekvenci, protože barva je vlastně světelná energie. Je tedy možné během meditace a modlitby vidět i jiné barvy. V učení o základních sedmi čakrách se dozvídáme, že každá z nich má jinou barvu, což jsou stejné barvy, které se nacházejí i v duze. Tyto základní barvy se vám mohou zjevovat i při vaší duchovní praxi.

Základní čakry a jejich barvy:
Korunní čakra: bílá, nebo fialová
Čakra třetího oka: fialová a indigová
Krční čakra: modrá
Srdeční čakra: zelená
Čakra solar plexus: žlutá
Sakrální čakra: oranžová
Kořenová čakra: červená

Bílé světlo můžete vidět při meditaci, při modlitbě, nebo když mluvíte se svým strážným andělem. Pokud se vám to děje po setmění (rozmlouváte se svým andělem před spaním), je to podobné, jakoby vám někdo posvítil baterkou do očí, přestože zrovna máte zavřená víčka.
Může to být natolik intenzivní a rušivé, že můžete přerušit modlitbu, otevřít oči a hledat zdroj světla, ale žádný nenajdete, naopak to zmizí.
Večer a v noci je pochopitelně znazší to zaregistrovat, protože vám bílá barva krásně vynikne na kontrastním černém pozadí.

Je to nejvyšší vibrace, nejčistší světlo. Pokud při meditaci vidíte bílé světlo, znamená to, že do vašeho energetického pole právě vstoupila nová, silná a vysoce duchovní energie.
Bílé světlo má nejvyšší duchovní, éterické a nefyzické kvality, spojuje vás s vyšší dimenzí. Je to čistá Pravda, která vám pomáhá spojit se s vaším vyšším já, nebo s vašimi duchovními průvodci. Bílé světlo samo o sobě však není statické, může se v zorném poli posouvat podle situace.

Můžete vidět přes zavřené oči bílé světlo z některé strany, a to může ukazovat, na které straně od vás stojí váš duchovní průvodce. Všímejte si toho. Když mluvíte se svým andělem a intuitivně ho cítíte vlevo, bude vás i bílé světlo ozařovat z levé strany. Je to světlo vašeho duchovního průvodce.

pokračování článku: Co znamená, když při meditaci vidíte bílé světlo

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.