…..v symbolice jsme kdysi popisovali tajemství černého kubusu neboli černé kostky a co to má znamenat. Opět se dostáváme do souvislosti s touto záhadnou kvadraturou, která motá hlavy všem „vědcům“ na planetě Zemi. Co se vlastně děje ke konci časů lidstva, tak jak ho známe? A proč  chodí muslimové levotočivě kolem černého kubusu u mekky v celém procesí????

09:54

Jak jožo ráž zpívá v tretiem oku: vidím zlé znamenia hore na oblohe…..

tm dodává: je třeba se denně dívat na oblohu a když jdete, nedívat se do země či do mobilů, jak nás to „vysoce vyspělá a přetechnizovaná společnost „naučila.

Spousta otázek a málo odpovědí? Nikoliv. Vše najdete u nás v symbolice….

[wp_ad_camp_1]

mekka černý kubus

mekka 2

Také malé vysvětlení najdete ZDE.

Vědci si neví rady. Útočí na naše Slunce „UFO“?

Pro někoho možná kosmická mlhovina nebo dým neznámého původu. Pro jiného tajemný objekt, za kterým se skrývá UFO. Jenže ani vědci nevědí, jak vysvětlit podivnou černou kostku, která obíhá naše Slunce a kterou zachycují snímky pořízené na začátku května americkou NASA. A nestalo se tak poprvé: „černá kostka“ byla do objektivu polapena už před několika lety, ale ani tehdy nikdo nepodal vysvětlení, oč se vlastně jedná.

 

Můžeme se tedy i nadále dohadovat, jestli tento objekt, který se na některých snímcích zobrazuje „trojrozměrně“ a na ostatních dvourozměrně, je „seriózního“ vesmírného původu, nebo zda mají pravdu konspirátoři. Ti se teď ovšem přou, zda jde o klasické UFO, či se náhodou nejedná o některý z přístrojů vyslaných do kosmu v rámci víceméně tajného projektu, na kterém dlouhodobě spolupracuje NASA s evropskou vesmírnou agenturou ESA a který je zaměřen na výzkum Slunce. A o kterém se před veřejností na obou stranách Atlantiku raději moc nemluví…

černý kubus

Jenže ani vědci nevědí, jak vysvětlit podivnou černou kostku, která obíhá naše Slunce

Zdroj: (1)   (2)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.