Tento případ se stal už před mnoha lety, proto není široké veřejnosti příliš znám. Čtyři děti z Argentiny byly uneseny do létajícího talíře, v němž se zdržely 3 dny. Během té doby jim, kromě provedení určitých lékařských vyšetření, byly ukázány mnohé kosmické zajímavosti a poté se v pořádku vrátily domů.

[wp_ad_camp_2]

„Dospělí lžou, ale děti takto lhát nemohou,“ řekl k případu policejní vyšetřovatel Rodrigo Ortis. „Podle všeho byly děti opravdu po nějaký čas na palubě lodi. Ony skutečně létaly do vesmíru a prohlížely si zajímavosti stylem, jakým to dělají obyčejní turisté zde na Zemi.“

Chápaly zážitek děti samotné? – Ne, myslely si, že za nimi přiletěl Bůh. Nejstarší z dětí, osmiletá Marie, je přesvědčená, že to „jejich Pánbožíček“je vzal do korábu, že to on stál za palubní deskou létajícího stroje. Tisk zmínil i jména dětí: Marie Molero (8 let), její sestra Emma (6 let), a dva bratři Jorge (5 let) a Carlos (3 roky).

Soudě dle výpovědi dětí i svědků, kteří UFO také spatřili, šlo o UFO ve tvaru létajícího talíře o průměru přibližně 23 metrů, které mělo zvláštní zlatou barvu.

9. srpna 1992 se talíř objevil nad dětmi, spustil na ně silný proud modravého světla a zdálo se, jako by je ten paprsek vytáhl vzhůru do lodi. Maria vyprávěla, jak je velká loď vzala na palubu a loď řídil sám Bůh: „Byl to moc dobrý Bůh, řekl nám, ať ho oslovujeme Lajar. Ukázal nám Měsíc a hvězdy.“ Ostatní děti potvrdily Mariino vyprávění a přiznaly se, že se sice polekaly, ale jen na chvilku.

Jeden z bratrů vyprávěl, že s nimi únosce dělal „nějaké zvláštní věci“. Řekl, že jim Lajar každému z nich udělal na tváři jakýsi vryp (otisk), ale že „to skoro nebolelo“.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: https://aluska.org/ctyri-deti-v-roce-1992-udajne-prozily-exkurzi-do-vesmiru-ve-vesmirne-lodi/

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.