Na přelomu roku 2018/19 vyšlo video se ženou, která tvrdí, že má zprávu z tajné laboratoře, kde pokročilí roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců. Z videa se stal okamžitě virál a probíhají živé debaty, jestli je to hoax, nebo jestli Linda říká pravdu. Ačkoliv žena nepředložila žádný důkaz pro své tvrzení, zpráva vzbudila veliký ohlas.

 

Linda Moulton Howe je v tématice mimozemšťanů a ufologie dobře známá pro svůj velký zájem o konspirační teorie. Video s jejím vyjádřením, které vyšlo na Twitteru, už nasbíralo 8 milionů zhlédnutí.

 

 

Video bylo zveřejněno v prosinci roku 2018. Linda zde popisuje zprávu, kterou dostala od svého interního zdroje:

,,Stalo se to v top robotické firmě v Japonsku, tento týden. Čtyři roboti, původně sestrojeni pro vojenské účely, zabili 29 lidí přímo v laboratoři. Udělali to kovovými náboji. Nejděsivější část je, že pracovníci v laboratoři deaktivovali dva roboty a zastavili i třetího. Čtvrtý robot však samovolně obnovil své funkce a nějakým způsobem se připojil k orbitálnímu satelitu, aby si mohl stáhnout informace o tom, jak znovu vybudovat sám sebe v ještě silnější formě, než dříve. Tohle je vážná věc!”

V rozhovoru, který se konal v dubnu 2017 na kanálu Awakening the Illusion na YouTube, Howe řekla, že má tuto zprávu o údajném incidentu od člověka, který je bývalý mariňák.
“Čtyři militarizovaní roboti byli připraveni být autonomními válečníky,” řekla v rozhovoru. “Nikdo neví proč, ale čtyři se vzbouřili a jednali autonomně, když v laboratoři zabili 29 lidí.”

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG:  Čtyři roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců v Japonské laboratoři, tvrdí Linda Moulton Howe. Kontroverzní zpráva se šíří světem jako virál

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.