Na přelomu roku 2018/19 vyšlo video se ženou, která tvrdí, že má zprávu z tajné laboratoře, kde pokročilí roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců. Z videa se stal okamžitě virál a probíhají živé debaty, jestli je to hoax, nebo jestli Linda říká pravdu. Ačkoliv žena nepředložila žádný důkaz pro své tvrzení, zpráva vzbudila veliký ohlas.

 

Linda Moulton Howe je v tématice mimozemšťanů a ufologie dobře známá pro svůj velký zájem o konspirační teorie. Video s jejím vyjádřením, které vyšlo na Twitteru, už nasbíralo 8 milionů zhlédnutí.

 

 

Video bylo zveřejněno v prosinci roku 2018. Linda zde popisuje zprávu, kterou dostala od svého interního zdroje:

,,Stalo se to v top robotické firmě v Japonsku, tento týden. Čtyři roboti, původně sestrojeni pro vojenské účely, zabili 29 lidí přímo v laboratoři. Udělali to kovovými náboji. Nejděsivější část je, že pracovníci v laboratoři deaktivovali dva roboty a zastavili i třetího. Čtvrtý robot však samovolně obnovil své funkce a nějakým způsobem se připojil k orbitálnímu satelitu, aby si mohl stáhnout informace o tom, jak znovu vybudovat sám sebe v ještě silnější formě, než dříve. Tohle je vážná věc!”

V rozhovoru, který se konal v dubnu 2017 na kanálu Awakening the Illusion na YouTube, Howe řekla, že má tuto zprávu o údajném incidentu od člověka, který je bývalý mariňák.
“Čtyři militarizovaní roboti byli připraveni být autonomními válečníky,” řekla v rozhovoru. “Nikdo neví proč, ale čtyři se vzbouřili a jednali autonomně, když v laboratoři zabili 29 lidí.”

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE: ALUŠKA.ORG:  Čtyři roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců v Japonské laboratoři, tvrdí Linda Moulton Howe. Kontroverzní zpráva se šíří světem jako virál

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.