[wp_ad_camp_1]

Toto je důležitý úryvek z článku ,,197.Dotazník: Dá se měřit pravda pomocí pocitů v rukách?“, který nedávno vyšel na webu Aluška.org.

.

9. Kdysi dávno jsem se dočetl, že palce souvisí s „pochopením“. Pokusím se to polopatě popsat. Tedy když na něco myslím a je to správné, v souladu s mým posláním apod. tak tělo upoutá mou pozornost na LEVÝ palec – například pocit tepla, lehké svědění, mravenčení apod. Pokud je to nesprávné apod. tělo upozorní stejným způsobem na PRAVÝ palec. Čas od času se mi to ozve. Máš s tím zkušenosti Aluško, jaký je tvůj názor?
Několik lidí jsem poznala (no dobrá, konkrétně to byli DVA lidé), co měřili pravdu nebo nepravdu přes ruce a prsty. Pocitově jako foukání, teplo, atd. Podobně jako to popisuješ ty. Faktický závěr je takový, že nic z jejich ,,předpovědí“ nebo ,,vyvěštění“ nevyšlo a bylo to prostě jinak.
Připadá mi i trapné, že oba to dokonce používali na úplné hovadiny, na které by normálně člověk od konstruktivních duchů Vesmíru nedostal odpověď. Například jeden (co se dodneška považuje za duchovního učitele, nechápu proč…) se se mnou před lety přel, že se stejně ostříhám…. Já totiž vypadám celý život stejně, od dětství nosím vlasy pořád dlouhé, maximálně se trochu změnila jejich barva. A spoustě lidí to nějak nepochopitelně vadí, asi je pro někoho záhada, že je někdo buď tak spokojený sám se sebou, nebo prostě nemusí vypadat každý rok jinak, protože má důležitější věci na práci, než pořád řešit jak vypadá… Takže se mi snažil podsunout, že se ostříhám a že by mi krátké slušely víc. Tak mu říkám že určitě ne, ať na to zapomene a že to je moje věc. A on si položil ruce na stůl s dlaněmi nahoru, chvilku dělal jakože něco měří a pak mi řekl že mu to vychází, že se ostříhám cca na delší mikádo asi do dvou let… Tím pro něho debata skončila a považoval to za vyřízené… Samozřejmě, že jsem se neostříhala.
Mimochodem oba dva lidé co jsem poznala že používají tuhle metodu, se postupem času ukázali jako rezonující na destrukci, dělali lidem (svým klientům) problémy a taky to neměli v hlavě úplně v pořádku. Přičítám to právě i tomu, že podlehli této zdánlivě jednoduché a zdánlivě spolehlivé metodě…
No jo, ale pokud to nevychází, kdopak vám na ty prstíky fouká?? – Je to v podstatě to samé co kyvadlo. Neodpovídá tělo, ale odpovídají destruktivní bytosti, které prostřednictvím nějaké své oběti vypustily do světa, že existuje tahle metoda, aby ji lidi začali dělat a aby tyto bytosti měly další oběti na hraní.
Čím déle a čím více se člověk spojuje s démony, tím ho to pořád víc mění, až nakonec může úplně ztratit sám sebe. O životě a přátelích nemluvě. Dejte si na tyhle metody prosím všichni veliký pozor a pokud to někdo ve vašem okolí dělá, pokuste se mu pomoct tím, že mu to vysvětlíte. Pokud si to nenechá vzít, pryč od něj, protože vám způsobí veliké problémy. Tyto bytosti totiž mohou infikovat i vaši energii, pokud se budete často stýkat s lidmi, co je tímto způsobem nevědomky channelují.

Celý článek najdete zde: 197.Dotazník: Dá se měřit pravda pomocí pocitů v rukách?

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.