Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Další mladá švédská dívka zavražděna

Další mladá dívka zavražděna. Její mrtvé tělo našli v jedné z ložnic uprchlického centra. Ale nesmíme mluvit špatně o těch bestiích, co jí to udělali, mohli bychom prý ranit jejich city. Ptám se Vás: kdy si myslíte že celá báchorka o uprchlících a jejich bestiální vraždy mladých lidí skončí? Máme to skutečně zapotřebí????

05:54

Sweden-683548
28.6.2016

Další mladá švédská dívka zavražděna muslimskými přistěhovalci v uprchlickém centru

PAMELA GELLER 28|06|2016

[wp_ad_camp_1]

Další mladá dívka zavražděna. Její mrtvé tělo našli v jedné z ložnic uprchlického centra. Ale nesmíme mluvit špatně o těch bestiích, co jí to udělali, mohli bychom prý ranit jejich city.

Hlavním zájmem EU je konání dobra pro muslimské přistěhovalce, ne pro jejich vlastní občany. Tak posílají nevinné dívky na práci v těchto uprchlických centrech jako ovce na porážku.

Švédsko mělo zastavit muslimskou imigraci okamžitě, minimálně hned po vraždě Alexandry Mehzer, jenže proběhlo mnoho slov, ale žádné činy. A tak je mrtvá další dívka.

Je nutno znovu a znovu ukazovat na levicové marxistické politické elity, které jsou zodpovědné za smrt této dívky, které lžou o „chudých uprchlících“ ohrožených válkou a uvádějí své voliče a obyvatele Švédska v omyl, který v sobě skrývá velmi reálnou hrozbu smrti po celou dobu této nekontrolovatelné imigrantské invaze.

Její smrt je již čtvrtou vraždou ve švédské azylovém středisku v letošním roce. Express.co.uk v neděli informoval, že bylo zahájeno vyšetřování vraždy poté, co jedna mladá žena byla nalezena mrtvá v ubytovně pro žadatele o azyl. Dvacetipětiletá žena byla nalezena se smrtelnými zraněními v ložnici v hostelu v Jönköpingu jižním Švédsku. Policisté byli povoláni v neděli po poledni. Okolnosti, za kterých našla policie její tělo, vedly k zahájení vyšetřování vraždy.

Hostelu byl uzavřen jako místo činu, vyšetřovatelé jej prohledávají kvůli zajištění důkazů a předvolávají k výslechu jeho obyvatele.

Po jiné vraždě, kdy byl v březnu ubodán k smrti devatenáctiletý muž, prohlásil Stefan Wickberg, policejní mluvčí: „Azylová střediska jsou pro nás velkým problémem. Lidé v těchto centrech bydlí příliš blízko u sebe a mnozí z nich pocházejí z válečných zón. Není to pro ně snadné se všemi vyjít.“

Jak je vidno, ti, o kterých se nesmí mluvit špatně, se s některými vyjít stále nenaučili ani během dalších několika měsíců jistě příkladné „integrace“.

 

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře