…..vidím, že evropané se skutečně mají ještě čemu učit. Jsme velice zaostalí a proto nás to musejí jižní národy naučit. Hlavně že politici tyhle samce podporují…..

14:54

Utečenci hromadne masturbovali v kúpeľoch! Zachytila ich kamera

Zwickau 26. januára 2016 (/HSP/Foto: sachsen-tourismus.de)

Zatýkanie masturbujúcich moslimov tieto historické kúpele nepamätajú! Utečenci boli zadržaní po tom, čo ich bezpečnostné kamery pristihli, ako sa “vyprázdnili” priamo do tunajšej vírivky. Nejedná sa pritom o jediný prípad.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
 [wp_ad_camp_1]

Do nemeckých historických kúpeľov v Zwickau už noha migranta nevkročí, hlási vedenie kúpeľov Johannisbad. Definitívne rozhodnutie padlo podľa denníka Bild potom, čo kamery natočili skupinu migrantov, ako masturbujú v tunajšej vírivke a obťažujú ženy v saune.

“Jeden zo žiadateľov o azyl onanoval vo vírivke a ejakuloval priamo do vody. Všetko zachytili bezpečnostné kamery,” približuje udalosti v kúpeľoch Johannisbad Rainer Kallweit.

Zvrhlý hosť bol tiež kvôli svojmu nevhodnému správaniu vyhodený. Onedlho sa však vrátil s kumpánmi a s telefónom v ruke. Do vírivky vliezli všetci a urobili si výsmešné “selfie”. Deň predtým tu pre zmenu osem cudzincov obťažovalo ženy v saune.

Policajti páchateľov spájaných s incidentami v kúpeľoch zadržali. Títo sú už ale na slobode.

Nejedná sa o ojedinelý prípad. Rôzne sexuálne útoky – od masturbácie, cez napádanie dievčenských šatní, až po obchytávanie a pokusy o znásilnenie – hlásia aj ďalšie lokálne kúpele.

Prístup do kúpeľov majú zakázaní aj utečenci v Bornheimu neďaleko Kolína nad Rýnom.

Jeden sýrsky tínedžer tu totiž obťažoval v bazéne päťdesiatštyriročnú ženu. V Mníchove zase traja sýrski chlapci mladší ako 15 rokov obchytkávali dve školáčky.

Celý článek převzat z následujících stránek

 

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.