…..patnáctiletý kluk byl v pondělí ubodán syrským imigrantem, když bránil svou švédskou spolužačku. Ptám se neustále sám sebe. Co všechno se musí ještě stát, aby politici otevřeli oči a zabránili tomuhle vraždění bílých obyvatel Evropy???? Neodvracejte oči a nedělejte, že se Vás to netýká!!!!!

 

35077killed-1
14.1.2016
12:54

Další oběť „multikulturního obohacení“: Patnáctiletý kluk byl v pondělí ubodán syrským imigrantem, když bránil svou švédskou spolužačku

RED/TLS 14|01|2016

Děsivý příběh se odehrál v pondělí 11. ledna 2016 v malém  švédském městě Broby, Östra Göinge. Patnáctiletý chlapec tam zemřel na bodné rány nožem po hádce s mladším spolužákem v místní škole. Mladík byl převezen do nemocnice s vážnými zraněními po incidentu kolem oběda. Později, bohužel, svým zraněním podlehl.

Byl údajně pobodán čtrnáctiletým běžencem ze Sýrie, který s ním chodil do stejné školy. Syřan byl vzat do vazby, ale policie tento fakt před veřejností zpochybňuje a mlží.

35077killed-2 35077school

Média, škola a policie útočníka chrání, protože není Švéd. Přes informace od místních je ale velmi snadné zjistit kdo je vrah. Ahmed, který pochází ze Sýrie, způsoboval potíže již dříve a šikanoval dívky ve škole. Jeho oběť Arminas, který je původem z Litvy se rozhodl dívky bránit. Dle facebookových stránek studentů a webových stránek, které byly založeny na počest zemřelého, Ahmed dokonce nezaútočil přímo při incidentu ohledně napadené dívky, ale až později téhož dne, kdy Arminas odpočíval po obědě vleže na lavici, napůl ve spánku. Tehdy mladý imigrant bodnul.

„Moje dcera se ho (Ahmeda) zeptala: “ Co jsi to udělal? “ On jí odsekl, že ona sama by si měla dávat pozor. Křičela o pomoc. Chlapec tam jen stál s nožem v ruce. Stál tam jako by byl ochrnutý, “ vypověděla matka dívky, která byla svědkem incidentu.

Škola okamžitě zrušila vyučování na následující den, ale vzpomínkovou bohoslužbu prý uspořádá. Zaměstnanci školy by však na místě měli řešit problémy nebo dotazy žáků.

ZDROJ: thelocal.se, redicecreations.com

Článek je převzat z následujících stránek.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.