Tak tomuto Švédové říkají demokracie? Elity pravděpodobně chtějí rozložit tento severský národ stejně jako Němce. Švédové – Védové? Nedávno jsem uveřejnila článek, kde proti Švédům běží jistá agenda globalistů. Přečíst si ho můžete ZDE.

[wp_ad_camp_1]

Švédský ministerský předseda se v neděli na tiskové konferenci vyjádřil k novému měření popularity politických stran, kde Švédští demokraté, které se zasazují o regulaci přistěhovalectví a další systémové změny v zemi, dostali téměř 28%, o 6% více než soc. dem. a o 13% více než další strana, a staly se tak největší politickou stranou ve Švédsku. Řekl mimo jiné toto:
„To není přípustné mít fašistickou a rasistickou stranu v parlamentu. Dříve bylo jednoduché mávnout rukou, ale nyní jsou příliš velcí a je na čase něco dělat, aby se nedostali k moci. Myslím si, že je zcela logické, aby vláda prosadila zákon, který by dal vládě možnost, aby zakázala politické strany, jejichž uznávané hodnoty nepatři sem do Švédska. V této zemi máme demokracii a nemůžeme dovolit, aby lidé hlasovali pro nedemokratické strany. Nechápu, jak občané mohou opustit naší stranu, která tuto zemi budovala, ale brzy se dostaneme zpět, protože už tu nebudou žádní Švédští demokraté.“
Zdroj: ea
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.