Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Další zajímavý komentář Benjamina Fullforda

…..opět je otázka, co všechno z toho je pravda a co se uskuteční….

12:54

Je čas, aby František přiznal zapojení do špinavé argentinské války a rezignoval.

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Jak gnostičtí Illumináti, tak americká armáda řekli Společnosti Bílého Draka, že František musí odstoupit z důvodu jeho přátelství s bývalým argentinským diktátorem Jorge Videlou a jeho zapojení do špinavé války v Argentině. Zdroje souhlasí v tom, že jeho rezignace bude spouštěčem řady dramatických změn v tom, jak je řízena tato planeta . „Budou o tom psát ještě za tisíc let ode dneška,“ předpovídá velmistr gnostických Iluminátů „Alexander Romanov.“

[wp_ad_camp_1]

Romanov také řekl, že chazarský hlavní mafián Heinz (Henry) Kissinger zemřel, a že není nikdo, kdo by ho v chazarské mocenské struktuře nahradil. Už nám bylo řečeno mnohokrát v minulosti, že „Kisssinger je mrtvý“ jen proto, aby se objevil na veřejnosti krátce poté, co jsme zveřejnili tuto informaci. Takže, pane Kissinger, pokud jste ještě naživu, prosím, objevte se někde na veřejnosti, aby jste se vyfotografovat a natočil. Jestliže je opravdu mrtvý, bylo by to obrovský průlom, protože Kissinger byl muž, který stál za 60 let dlouhým rabováním chazarské mafie vsech finančních prostředků a fondů určených k tomu, aby byly použity ve prospěch této planety.

Zdroje z SBD říkají, že by to mohlo být také důvodem, proč veteráni s kariérou u CIA a úředníci ministerstva zahraničí nyní vyjednávají zlatou dohodu s Rodinou draka v Asii. Zlato je již k dispozici, takže zpoždění pochází od lidí ovládajících zařízení na tisk (nebo zadávání) dolaru. Existuje několik setkání, které se udály k tomto problému, a to zejména ve Washingtonu, a ty jsou zase propojeny s rozhovory o nutnosti odstoupení papeže a odstranění Kissingera ze scény. Další setkání na toto téma pokračovali tento týden.

V každém případě, když se podíváte na následující odkazy můžete vidět velmi jasně, že pokud jde o skutečný stav světa, tak kontrola ekonomiky Chazarskou mafií skončila. Prvním z nich je mapa zobrazující červeně země zapsané do Asijské Infrastrukturní a Investiční Banky nebo-li AIIB. Můžete vidět, že na rozdíl od afrických národů a Amerik minus Brazílie, většina světa je již na palubě této banky.


Příští odkaz ukazuje tyto země, pokud jde o paritu kupní síly (Real) HDP. Opět můžete vidět, jak ohromně velkou mapu vytváří země v AIIB. Americká moc vypadá obrovská, ale lidé, kteří znají skutečný stav světa ví, že HDP US je zveličeno cca o 50% díky finančnímu chmýří (čísla v bankovních počítačích, které nejsou připojeny k realitě) a falešným statistikám, takže si je třeba představit pouze polovinu této velikosti.


Finální odkaz ukazuje země, které mají Čínu za jejich obchodního partnera číslo jedna ve srovnání s těmi, které mají USA jako jejich číslo jedna obchodního partnera. Opět můžete vidět Čínu, že má v reálném světě obchodu více než dvojnásobek vlivu USA.


To znamená, že pokud země AIIB rozhodnou přestat přijímat americký dolar, pak je konec hry i pro chazarskou kliku v USA.

Tento týden se bude konat zasedání asijských tajných společností a SBD, kde to bude hlavním tématem diskuse. SBD navrhne vydat ultimátum regulátorům dolaru, aby buď přijali plánovací agenturu pro budoucnost a zlatou dohodu, nebo budou zasaženi finančním Armageddonem. Samozřejmě, aby se zabránilo 3. světové válce, ozbrojené síly a orgány USA budou v takovém případě i nadále financovány. Nicméně, budou požádány, aby vyčistili kriminálnickou špínu, kterou je zamořen Washington DC a New York.

Faktem je, že zdroje z Pentagonu nám říkají, že Bílý dům byl uzavřen na dva dny 26. dubna a 27., kdy „zvláštní síly vedené [generálem Josephem] Dunfordem vstoupily dovnitř Bílého Domu tunelem a požadovali odstoupení.“ Můžeme potvrdit, že došlo k uzamčení Bílého domu v tyto dny, oficiálně kvůli „spojkám v plotu“, ale prezident Barack Obama se na veřejnosti od té doby neukázal, takže nejsme úplně jistí, zda byla rezignace požadována. Vzhledem k tomu, že Obama je možná už jen domácí otrok, tak to možná navazuje na informaci výše, o Kissingerovi. Čas ukáže.

V každém případě existují náznaky, že finanční Armagedon se blíží tak jako tak. Dne 2. května (dnes) je americký de facto stát Puerto Rico v bankrotu se splatbou dluhopisů, což spustí systémové zhroucení, pokud k němu má dojít. Není pochyb o tom, že bude v manévrovacím poli na toto téma nějaký last minute kopanec. Nicméně, Atlantic City je v řadě na to být dalším bankrotem. Poté, co přijdou na řadu další, a pak již hráz nemůže být znovu zacpána.

Jak je podrobně uvedeno v předchozích zpravodajstvích, z většiny velkých amerických a evropských bank jsou již zombie, nepodporované ničím jiným, než vařením na knihách nebo iluzemi nazývanými „deriváty“, které existují pouze uvnitř bankovních superpočítačů. Skutečnost, že Goldman & Sachs zahájila vytvoření retailové banky s minimem vkladů jeden dolar ukazuje, jak zoufale se snaží získat skutečné peníze, říkají v Pentagonu. Majitelé Společnosti Federálních Reserve se stále také snaží uspořádat „bail-in“, což je jen zdvořilý způsob, jak se mluví o krádeži peněz vkladatelů. Podle několika zdrojů to je právě to, co tři bývalí šéfové Fedu Paul Volcker, Alan Greenspan a Ben Bernanke diskutovali s dosavadní výkonnou ředitelkou Janet Yellen, viceprezidentem Joe Bidenem a prezidentem Obamou na nedávném setkání v Rockefeller centru.

To se však nebude moci stát. Gnostičtí Ilumináti a Romanov říkají, že „pokud budeme muset zabít 6000 lidí, abychom to zastavili, pak je to přesne to, co uděláme.“

Zdá se také, že chazaři již ze Saúdské Arábie ukradli co mohli. To je důvod, proč pracovníci z saudské Binladenovy stavební firmy zapálili minulý týden autobusy ve frustraci nad nevyplacenými mzdami po více než šest měsíců.

http://www.veteranstoday.com/2016/05/01/saudi-binladin-workers-burn-company-buses-in-makkah/
Ze stejného důvodu došlo také k poklesu o 90% v počtu zahraničních žoldáků, kteří pracují pro ISIL; nedostatek platu.

A trochu vlevo od Saúdské Arábie se nyní chazaři zoufale snaží převzít a vydrancovat Brazílii „nejen, aby kontrolovali ropu a minerály, ale také obrovské mnozství sladkých vod z Amazonie a Guarani kolektory,“ říkají nám zdroje z Pentagonu. Rodina Bushů a jejich fašističtí Moonie přátelé z koreje (UN šéf Pan Ki-mun je jeden z nich) koupili své velké farmy v Paraguayi, protože leží na prvních místech tohoto kolektoru. To je jedno z nejlepších míst na světě k vývoji nové zemědělské půdy.

Americký viceprezident Biden se minulý týden pokusil přesvědčit Františka, aby zastavil stálým napadáním sužovanou brazilskou prezidentku Dilmu Rousseff. Namísto toho papež pomáhal organizovat masivní prvomájové protesty na její podporu. Možná to je ten důvod, proč minulý týden kontaktovaly autora tohoto článku najednou dva samostatné zdroje s informacemi o údajné spoluúčasti Františka ‚ve špinavé válce v Argentině‘.

Vypadá to tak, že nacistická frakce chazarské mafie chce uprchnout zpět na svá stará oblíbená jihoamerická místa před tím, než se příliš mnoho Američanů probudí a uvědomí si zločiny, které tito spáchali proti Spojeným státům. Pro kruh vůdců jako jsou zločinecké rodiny Bushů / Clintonů Je již příliš pozdě na útěk. Budou muset čelit spravedlnosti.

Dalším znamením, že věci nejsou v pořádku pro nacistickou frakci je zpráva, že byl minulý týden propuštěn Gerhard Schindler, vedoucí německé zahraniční rozvědky BND, „protože ztratil kontrolu nad Panama Papers“ říkají zdroje ze CIA. Advokátní kancelář v centru Panamských dokumentů, Mossack Fonseca, byla aktivem BND, říkají zdroje.

Je-li to pravda, pak další velká datová dávka Panamských dokumentů může vystavit na světlo mnoho vysoce postavených Němců, stejně tak jako Bushův klan. Možná, že si i široká veřejnost nakonec řekne, že německá kancléřka Angela Merkelová je Hitlerova dcera. Tato expozice Američanů může být jedním z důvodů, proč Němci hledají východisko v Rusku a utíkají pryč od Spojených států.

Zdroje CIA v Asii hlásí, že další, kteří chtějí Rusy jsou nyní země ASEAN, které začaly vojenskou spolupráci s Ruskem jako své zajištění proti Číně a pojištění v případě, že blížící se US bankrot vytvoří mocenské vakuum v této oblasti, které by vyplnila pouze Čína.

Nadcházející arbitrážní rozhodnutí Stálého soudu OSN o územním sporu mezi Čínou a Filipínami se očekává, že se vysloví proti Číně, protože Čína neuznává jurisdikci soudu, s čímž souhlasí několik zdrojů. V takovém případě americká armáda použije mezinárodní právo jako záminku k usilí o spolupráci s ASEAN a Ruskem , aby zastavili Čínu. Jediným problémem s tímto postojem USA, na což poukazují čínské vládní zdroje je, že USA samo o sobě rovněž neuznává (mandat) tento tribunál. Nicméně, soudní rozhodnutí by dalo americké armáde moznost zachovat si tvář a čestnou záminku k ospravedlnění změny svých cílů v Asii.

Další skupinou, která hledá ruskou ochranu jsou Japonci. To je proto, že režim zavedený zde po 2. světové válce je zcela závislý na USA. Zdroje z tajné spolecnosti „Trojnohého krkavce“ říkají, že pokud USA zkrachují, tak režim, většinou provozovaný severokorejskými proxy, bude rychle svržen nativními Japonci. Poukazují na to, že současný císař není skutečný syn císař Hirohito, protože Hirohito nechtěl, aby jeho skutečný syn padl do rukou Američanů. Skutečný syn je nyní šéfem japonské podzemní opozice, jak uvádějí zdroje.

To je důvod, proč se současná japonská vláda snaží zařadit Rusko na pořadník zasedání G7 v prefektuře Mie koncem tohoto měsíce (ne v dubnu, jak bylo oznámeno dříve v tomto bulletinu). Nicméně Rusové správné zobrazení Abe a jeho režim, aby Rockefeller a Rothschild otroci a je nepravděpodobné, že jejich podporu, ruské zdroje říkají. „G7 lidé kolem shromažďovat v Mie jsou vyděšení,“ illuminati říká: „velmistr Romanov“. Romanov poznamenat, ilumináti ještě jednu ukradenou Kursk jaderné zbraně a brzy rozhodnout, jak ji používat.

Zdroj a komentáře v angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál