Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

David Icke na návštěvě v Lucerně

07:54

 

David Icke v Lucerně (1 díl)

http://www.suenee.cz/david-icke-v-lucerne-1-dil/

part-1Dne 8.10.2016 se uskutečnila celodenní přednáška badatele Davida Icka plná nových informací na téma: „Život v přeludu a jak se z něj probudit“.

Když jsem se dozvěděl o tom, že David Icke bude mít v pražské Lucerně celodenní přednášku, řekl jsem si, co nového by mi mohl asi říci, co ještě nevím?

V sobotu ráno před devátou jsem se blížil k Lucerně. Na ulici se klikatila fronta přesto, že měli pouštět až v devět, protože se začínalo v deset. Uvnitř jsem potkal několik přátel a známých osobností. Sál byl úplně plný. Na úvod zazpíval a zahrál na kytaru syn D. Icka několik písní. A pak už tu byl Icke, tak jak ho známe z videí, jen zase trochu starší. Černé kalhoty, košile s napůl vyhrnutými rukávy, jak chodí po pódiu z jedné strany na druhou a energicky mluví. A mluvil takto od těch desíti, s přestávkami, až do jedenácti večer. Není mi jasné, kde bere tu energii, že to vydrží, když při pohledu na něj je jasné, že jeho kyčelní klouby asi nejsou „úplně“ v pořádku. Já měl co dělat, abych to zvládl v sedě, přesto, že jsem se mohl kdykoliv postavit a projít se, protože jsem seděl na balkóně jen kousek před ním.

Začal od začátku, jako by mluvil k těm, co se nechají manipulovat a programovat sdělovacími prostředky, médii, mainstreamem a neví o tom zhola nic. Jednoduše řečeno televizí, rádiem, novinami, internetem. Tím, že sdělovací prostředky nám neříkají pravdu, ale to, co chtějí, abychom si mysleli, že je pravda.

[wp_ad_camp_1]

Mluvil o struktuře a hierarchii moci ve světě ve tvaru pyramidy, kde dole jsme my všichni, co chodí do práce za peníze a všichni podnikatelé. Tedy nejen dělnická třída, střední třída, jak by se mohl někdo domnívat, ale i všichni top manažeři bank, hedge fondů atd. se svými luxusními platy, domy, auty. Nad nimi je vrstva kontroly světové populace. To jsou školy, média, policie, armáda, náboženství, vlády, tajné služby. Další je vrstva kontroly světového bohatství, což jsou nadnárodní koncerny, korporace. Nad nimi je vrstva kontroly financí – MMF, Světová banka, Banka pro mezinárodní vyrovnání, centrální banky, daňový a úrokový systém. Nad nimi je vrstva tajných spolků – Trilaterální komise, Bildenberg group atd. Další vrstva je Výbor 300. Jsou to pokrevní příbuzní nejbohatších a nejmocnějších rodin světa. Nad nimi je 13 nejbohatších a nejmocnějších rodin světa, které jsou navzájem pokrevně provázané a udržují si „čistou“ pokrevní linii. Ne nadarmo se o nich říká, že mají modrou krev, protože jejich krev má jiné složení než běžné populace (zjevně proto, že jinak váže kyslík).

Tohle všechno asi ví člověk, který používá mozek k přemýšlení místo toho, aby si jej nechal programovat třeba televizí, a nechce se mu věřit tomu, co z ní vychází a co je nazýváno pravdou. Člověk, kterému se zdá, že s tímto světem není něco v pořádku a hledá odpovědi.

Mezi tím David Icke mluvil o tzv. terorismu jako o nikdy nekončící skryté válce. Jako o nástroji vytváření strachu v lidech. Ti pak souhlasí z důvodu jejich ochránění s odebráním jejich lidských práv (právo na svobodu projevu – zakázané manifestace, cenzura informací, internetu, právo shromažďovací – stanné právo ve Franci, právo nošení střelné zbraně atd.) a důvod k okupaci jiných zemí – Afganistán, Irák atd.

Tzv. terorismus byl odstartován útokem 11. září 2001 na WTC (dvojčata). Kdo se o to víc zajímal, ví, že to podle odborných posudků šlo o řízenou demolici.

Možná jste si už někteří všimli, že probíhá likvidace střední třídy. To proto, aby zůstala jen jednolitá masa pracujících. Bez tradice, bez historie, bez rodinných vazem, s nízkou inteligencí, promíchané rasy. To je to, o co se dnes snaží v celé Evropě s vlnou okupantů, kterým vlády říkají migranti. Je to plán, který byl vytvořen již velmi dávno Albertem Pikem, velmistrem Svobodných zednářů. Cílem je vytvořit novou Světovou vládu, jejímž základem je OSN, EU atd.

Nemohu popsat, o čem všem Icke mluvil. To není účelem tohoto článku, protože on mluvil asi 9 hodin čistého času. Ale musel jsem ve zkratce některé věci jmenovat proto, že ne všichni čtenáři jsou si vědomi výše zmíněného. Pak už je na nich, jestli si dohledají fakta. Podotýkám, že v mainstreamu je nenajdou. Ale internet naštěstí zatím není plně cenzurován.

No a teď to asi pro mnohé čtenáře začne být zajímavé. Icke mluví o tom, že všechny královské rodiny jsou pokrevně provázané. Ne nadarmo se o nich říká, že mají modrou krev. A oni jsou vlastně ti Ilumináti, protože mají částečně mimozemský genom. Jejich DNA je smíchaná s reptiliánskou mimozemskou rasou, čož je další stupeň pyramidy řízení na zemi. Reptiliánská rasa nemá schopnost empatie a soucitu. Jejich rasa je přísně hierarchická a kastovní. Jsou z jiné – vyšší dimenze a v naší mohou být po omezenou dobu a pak se musí vrátit do té své. Proto tady vytvořili genetickou manipulací královské rodiny, které reprezentují jejich zájmy.

http://www.suenee.cz/david-icke-v-lucerne-1-dil/

David Icke v Lucerně (2. díl)

part-2Reptiliáni ovládají Ilumináty – královské rodiny, protože se dokáží napojit na jejich mysl a ovládnout ji. Ilumináti vypadají zdánlivě jako my, protože používají maskování vzhledu – tzv. shapeshifting. Je to o vnímání frekvencí. Naše mysl dokáže vnímat jen asi 0,005 % frekvencí, což je viditelné spektrum světla. To je velmi úzké spektrum, které nám bylo uměle zúženo, abychom neviděli pravou realitu.

Abychom na to nepřišli, jsou v lidech potlačovány vyšší schopnosti mozku, jako intuice, telepatie, schopnost tvořit si vlastní realitu. To je prováděno fluorizací pitné vody (USA), vakcinací dětí, GMO potravinami, chemtrails, wifi sítěmi, … A především udržováním nás v nízkých frekvencích mozku skrze strach a stres.

Podívejte se, jaké pořady běží na televizních kanálech. Už během dne detektivky s vraždami až do konce vysílací doby importované z USA a v poslední době napodobované domácí tvorbou. Večerní televizní zprávy plné negativity. To vše v nás generuje negativní energii, která někam putuje. Neztrácí se. Každý večer si lidé sedají k televizím, aby si přes zprávy nechali programovat svoje mozky, aniž si to uvědomují. Programují lidem to, co chtějí, aby si lidé mysleli přesto, že to, co v televizi vidíme, není často pravda. Tím nám tvoří přes naši individuální realitu tu kolektivní. Protože to, co vnímáme, tomu věříme. Proto vypadá dnešní svět tak, jak vypadá. Jsou to zinscenované záběry natočené s profesionálními herci a komparzem. Stejné je to s fotkami z posledních teroristických útoků.

Zdá se vám to příliš? Ale David Icke ještě není u konce! Tvrdí, že nad reptiliány je ještě jeden stupeň ovládání a to jsou tzv. Archonti. Jsou to bytosti z vyšší dimenze, které nemají těla a nemohou přímo dostat do naší dimenze. Dělají to přes reptiliány. A proč? Protože se přes ně živí negativní energií lidí, kterou generujeme, když se např. díváme v televizi na detektivku z vraždami, horory nebo televizní zprávy. Nejraději mají ale negativní energii dětí, když trpí. Proto je tak rozšířené zneužívání dětí mezi špičkami v bankovnictví, politice a ve Vatikánu.

David Icke dále tvrdí, že abychom nepoznali pravdu, je nám zúženo vnímání reality, způsobené vrstvou, obalem nebo sítí energie kolem Země, která přes uměle vytvořený satelit s názvem Měsíc přichází z uměle vytvořených prstenců planety Saturn. Vesmír není tiché místo, ale je plný zvuků. Saturn vydává specifický zvuk, který natočila sonda Voyager.

Také nám ukázal video z NASA, jak jedna ze dvou sond, které k Saturnu doletěly, natočila, jak dlouhá doutníková tělesa přilétají k prstencům a přeměňují je.

Někteří vědci tvrdí, že prstence Saturnu jsou daleko mladší, než naše sluneční soustava a že prstence se skládají z krystalů, která vysílají frekvence putující přes předávací satelit – Měsíc na Zemi. Tím je nám změněno vnímání, abychom neviděli skutečnou realitu. Proto nevnímáme pravou podobu reptiliánů, kteří vypadají.

Dále je zde rasa Animus – Android, umělé inteligence. Jsou mezi námi, jen je nemůžeme rozeznat od lidí, protože máme změněné vnímání reality. Poukazuje na to film: Jsou mezi námi. (Dá se najít na internetových uložištích). Ti z nás pomocí technologií, jako jsou PC, internet, všechny elektronické přístroje se slovem v názvu smart a android chtějí postupně vytvořit rasu biorobotů k obrazu svému a použít nás k invazi do jiných světů. To se už postupně děje pomocí vytvoření nového světového řádu a postupným očipováním lidí. Tím definitivně ztratíme svobodnou vůli.

Na severním pólu Saturnu je umělá struktura ve tvaru pravidelního šestiúhelníku. To je ale dvojrozměrné zobrazení. Pokud si jej představíme trojrozměrně, tak je to krychle otočená k pozorovateli hranou tak, že vidí tři stejné plochy. Krychli můžete vidět jako nejhoršího nepřítele v seriálové Star Trek federace – krychle Borgů. Krychle Prajiskryfilmu Transformers, anebo krychle z filmu Hellraiser.

V Islámském náboženství je ústředním kamenem Kaaba (opět krychle), ke které se všichni muslimové v Mecce modlí. Nefillin – černá krychle, kterou židé nosí na čele při modlitbách, je též shodným symbolem. Křesťanský kříž je rozložená krychle. Krychle ve stromu života kabaly.

Všechno, co David Icke prezentoval, také dokládal konkrétními svědectvími vědců, fyziků a astronomů. Buď jejich originálními texty, fotkami, fotokopiemi nebo videi, takže se jim nelze jen tak vysmát.

Dá se říct, že jako celek to dávalo konečně smysl. Samozřejmě záleží na každém z nás, jaký má filtr vnímání, jaké předsudky – blokační programy si v sobě neseme. Ale pokud má člověk otevřenou mysl a pokud Ickovy argumenty nemůže logicky vyvrátit, měl by alespoň připustit, že je to možné. Také je potřeba si uvědomit, že většina toho, co nás v životě učili o realitě kolem nás, o fyzice a vesmíru, nebude nejspíš pravda.

Pokud jsou Davidem Ickem prezentované informace pravdivé, tak jakou má vlastně lidstvo šanci? Co máme dělat?

http://www.suenee.cz/david-icke-v-lucerne-2-dil/

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře