Přestože ne všichni lidé jsou otevření věcem jako jsou démoni nebo okultní vědy, zdá se že někteří z nejvzdělanějších lidé jsou ochotni otevřít svou mysl více, než byste od nich očekávali.

Dr. Richard Gallagher je psychiatr, který žije v New Yorku a má něco přes 60 let. Celé roky se věnoval psychiatrii a podle DailyMail říká, že v minulosti za zhruba 25 let své praxe viděl nejméně 100 reálných případů, které považuje za posednutí ďáblem. Při rozhovoru pro DailyMail dr. Gallagher ohledně posedlosti a démonů řekl:

[wp_ad_camp_2]

“Jsou to padlí andělé. Přesně o tom jsem přesvědčen. Jsou nesmírně inteligentní, mnohem inteligentnější než lidé. Jsou zde již celá tisíciletí – proto mluví všemi jazyky. Slyšel jsem je mluvit čínsky, i starověkou řečtinou, kterou jsem studoval. Mluví i latinou a rozumí jí.
K této práci – posuzovat lidi zda jsou posedlí či zažívají útoky démonů – jsem se nepřihlásil dobrovolně. Byl jsem požádán, abych to udělal a možná si lidé mysleli, že jsem tomu otevřený, nebo něco takového. Zřejmě věděli, že jsem praktikující katolík, ale nikdy jsem se k tomu veřejně nehlásil dobrovolně. Později jsem postupně začal být považován za něco jako odborníka.”

[wp_ad_camp_2]

Dále také řekl, že se mu zdá, jakoby se tito démoni zaměřovali na lidi, kteří jsou zbožnější nebo na takové, kteří v temnotě fušovali do něčeho, co dělat neměli. Prý viděl případy, které jsou (nebo byly) zdánlivě nevysvětlitelné a jediné vysvětlení byla posedlost.

Jelikož byl Gallagher zpočátku dost skeptický, byl na to dobrý kandidát. V začátcích provedl výjimečná předběžná bezpečnostní opatření, aby měl předtím než se vrhne do neznáma jistotu, že lidé kteří jsou před ním, nečelí něčemu co se dá vysvětlit. Podle jeho slov za roky práce s exorcismem a jinými podobnými záležitostmi dospěl k pochopení, že ve světě skutečně existují zlí duchové, kteří nám rozhodně nijak nepomáhají: ,,Pokud proti nim nebudeme bojovat, mohou nám zničit život. Tito tvorové nejsou dobří na žádné úrovni a jsou schopni věcí, které si by většina lidí nedokázala ani představit.”

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ,,Démoni skutečně existují, zažil jsem případy, které nelze diagnostikovat jinak, než jako Posednutí.” Říká australský psychiatr

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.