Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Den posledního soudu začal na Ukrajině?

„Podle lékařského personálu jednotek Ukrajinské armády probíhá mezi ukrajinským vojenským personálem v poli masové onemocnění. Lékaři zaznamenali neznámý virus, který způsobuje infikovaným vysokou horečku, kterou nelze ovlivnit žádným lékem, a po dvou dnech dochází k fatálnímu konci. Dosud na tento virus zemřelo více než dvacet vojáků, což je velením Ukrajinské armády pečlivě tajeno před zveřejněním.“)

NAKUPTE SI VŠICHNI DOSTATEK MMS

10:27

Tajemná mapa s „dnem posledního soudu“ nahnala strach ruským bezpečnostním silám

[wp_ad_camp_1]

Nová zpráva vydaná dnes pro vnitřní potřeby Kremlu ruskou Federální bezpečnostní službou (FSB) praví, že současná patová situace mezi Ruskem a Norskem kvůli odmítnutí Ruska přijmout zpět na své území žadatele o azyl pocházející z válečné zóny Levantu (Sýrie-Irák) vznikla proto, že ruská Pohraniční služba objevila mezi osobním majetkem patřícím těmto ilegálním migrantům záhadnou mapu, a spolu s ní citát z islámské svaté knihy Koránu popisující „Soudný den“, a dále adresu na americkou laboratoř vyrábějící biologické zbraně na Ukrajině, kde začalo v lednu docházet k mnoha úmrtím na nový virus, předtím nikdy v historii nevídaný.

Podle této zprávy přes Pohraniční službu FSB v minulém roce prošlo do Norska více než 5 500 žadatelů o azyl, z nichž většina pocházela ze Sýrie a Iráku; dle zákona a zvyklostí pro hraniční přechody tohoto typu jsou jednotlivci pokoušející se takto přejít hranice podrobeni „přísné/striktní“ prohlídce své osoby a osobního majetku.

Jak vysvětluje zpráva, před touto prohlídkou jsou žadatelé o azyl vyzváni Pohraniční službou „naléhavým poučením“, jak ústním tak psaným o tom, co je ilegální kontraband, a je jim dána „jedenkrát“ možnost odložit do takzvaných „kontejnerů amnestie“ vše, o čem byli poučeni, že by je uvedlo do přímého konfliktu ze zákony Ruské federace, jakmile vstoupí do prostoru celní/imigrační služby.

Důvodem, proč FSB ustanovila tuto proceduru, je dle zprávy to, že mnozí žadatelé o azyl neznají tvrdé zákony jak Ruska, tak Evropské unie ohledně drog, které jsou v jejich domácích zemích povoleny – jako je marihuana, hašiš, opiáty apod.

Jedenkrát týdně pak speciálně školení členové Pohraniční služby FSB zkoumají a dokumentují obsah těchto „kontejnerů amnestie“, předtím, než je zničí. Při prohlídce jednoho z nich byla nalezena ona záhadná mapa.

Členové pohraniční služby popsali, že byla „v pomačkaném stavu“ vložena v malém sáčku obsahujícím malé množství hašiše; na ní byla natištěna adresa „ul. Puškinskaja 83, Charkov 61023, Ukrajina“, a ručně napsán citát z Koránu týkající se „Konce časů“: „Až dopadne na ně slovo rozhodné, dáme vystoupit ze země zvířeti, které promluví k nim a řekne: „Lidé věru o Našich znameních nebyli přesvědčeni!“ (27:82)

Pokud jde o konkrétní území zobrazená na této záhadné mapě, analytikové FSB ve zprávě praví, že její „způsob písma a pojmenování“ ukazuje, že jde o mapu trasy pašování teroristů Islámského státu do Evropy a Ruska, která začíná ve válečné zóně Levantu, prochází přes celé Turecko do Gruzie (Georgia) a pak po Černém moři do Oděsské oblasti na Ukrajině, a tam se dělí na 10 dalších „tras“ do Evropské unie a do Ruska.

Poté, co analytikové FSB „rozluštili“ tuto záhadnou mapu a podělili se o tyto informace s evropskými „partnery“ Ruska, ministr zahraničí Lavrov varoval, že oblast soutěsky Pankisi v Gruzii je nyní potvrzena jako součást pašerácké cesty Islámského státu. Evropská mezinárodní policejní agentura Europol vydala naléhavou úřední zprávu, varující, že teroristé Islámského státu mají zřízeny tajné výcvikové tábory po celé Evropské unii, kde se školí na „útoky ve stylu speciálních jednotek“ proti evropským zemím, a trénují „odolnost v boji i při výslechu“.

Nejvážnější obavy pro analytiky FSB ohledně záhadné mapy budí fakt, že na ní natištěná adresa (st. Pushkinskaya 83, m. Kharkiv, 61023, Ukraine) patří Státnímu vědeckému centru pro experimentální a klinickou veterinární medicínu, které je spjato s novým smrtícím virem, dříve neznámým, který v současně době propukl na Ukrajině, zabil již nejméně dvacet lidí a přes 200 lidí je kvůli němu hospitalizováno.

Místovelitel Doněcké lidové republiky Eduard Basurin na konci své tiskové konference 22. ledna k tomuto novému dříve neznámému viru oznámil: „Stále registrujeme nová fakta o růstu epidemie akutní respirační infekce mezi příslušníky Ukrajinské armády. Jenom od počátku tohoto týdne bylo 20 ukrajinských vojáků převezeno do civilních a vojenských nemocnic v Charkově a Dněpropetrovsku. Je důležité zdůraznit, že výzvědná služba DPR již dříve informovala, že v soukromé laboratoři v lokalitě Šelkostancija, 30 km od města Charkov, se provádějí výzkumy, na nichž se podílejí američtí vojenští experti. Podle našich informací tento smrtící kmen viru zvaný „kalifornská chřipka“ unikl právě odtud.“

Video: Eduard Basurin na tiskové konferenci 22. ledna

 

„Podle lékařského personálu jednotek Ukrajinské armády probíhá mezi ukrajinským vojenským personálem v poli masové onemocnění. Lékaři zaznamenali neznámý virus, který způsobuje infikovaným vysokou horečku, kterou nelze ovlivnit žádným lékem, a po dvou dnech dochází k fatálnímu konci. Dosud na tento virus zemřelo více než dvacet vojáků, což je velením Ukrajinské armády pečlivě tajeno před zveřejněním.“)

Ještě větší obavy ohledně ukrajinského Státního vědeckého centra pro experimentální a klinickou veterinární medicínu, odkud pochází tento nový „kmen kalifornské chřípky“, vzbuzuje to, že jeho financování poskytuje americké Ministerstvo obrany, prostřednictvím soukromé společnosti Speciální projektová korporace Black &Veatch; vazby této společnosti na hospodaření s vodou po celé Evropské unii jsou příliš četné, než abychom je zde mohli jmenovat.

A jelikož jsou s tímto novým, smrtícím a neléčitelným „kmenem viru kalifornské chřipky“ na Ukrajině spojeni nyní i teroristé Islámského státu, zpráva dále varuje, že pašerácká trasa popsaná na záhadné mapě „Dne posledního soudu“ nemůže být již nyní přehlížena, protože po přechodu soutěskou Pankisi z Gruzie přes Černé moře do Oblasti Oděsy se teroristé dostávají pod přímé řízení mezinárodně hledaným bývalým prezidentem Gruzie, Michailem Saakašvilim.

Saakašvili, jak uvádí zpráva, byl v roce 2008 prezidentem Gruzie, a zahájil tehdy překapující a nevyprovokovaný útok na Ruskou federaci, při němž jeho vojska byla rychle a na hlavu poražena.

Poté, co z důvodu katastrofického válečného štvaní odešla jeho strana do opozice a skončilo jeho presidentství, byl obviněn z válečných zločinů, ale Obamův režim mu zaručil útočiště ve Spojených státech. Poté se vzdal gruzínského občanství a stal se občanem Ukrajiny (která nevydává své občany k trestnímu stíhání) a ustanoven guvernérem ukrajinské černomořské Oděsské oblasti.

Pokud jde o to, zda Obamův režim přes svého „zločinného loutkového spojence“ Saakašviliho zahájil „misi“ pašování tisíců islámských teroristů infikovaných neléčitelným „virovým kmenem kalifornské chřipky“, zpráva stroze uzavírá, že toto je hlavní důvod, proč Ruská federace zahájila varování o ohromující expanzi amerických vojenských biologických laboratoří po celé Evropě. Před tím již dříve podobně varovala i FSB, jak jsme dokumentovali v článku z 18. ledna „Proroctví slavné mystičky ohledně Obamova plánu biologických zbraní v Rusku ožívá“.

Zdroj: 1, 2

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře