„Lola“ se odehrává v blázinci, kde jsou zlé sestry a spousta pilulek. Prostřednictvím symboliky videoklip oslavuje zvrácený svět kontroly mysli založené na traumatu.
Iggy Azalea už léta vydává alba a hudební videa a nikdo přesně neví proč. Většina jejích alb se totiž prodává špatně a kritici nesnáší všechno, co udělá. Její mentor T.I. ji nazval „největší omyl jeho kariéry“. Je známá hlavně jako „nejneoblíbenější rapperka“. Iggy dokonce obviňuje streamovací služby, že mohou za to, že její poslední album nemělo úspěch, místo aby si přiznala, že zkrátka vydává odpad, který nikdo poslouchat nechce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

I přes všechna tato fakta je Iggy kupodivu stále v centru pozornosti. Pořád se objevuje v soutěžích o ceny a stále je propagována velkými korporacemi. Proč? Pokud už máte pár článků o symbolice a rozkrývání hudebních klipů za sebou, je vám to jasné. Odpověď můžeme opět připomenout jedním jejím nedávným portrétem:


Iggy dělá znamení oka na fotce zveřejněné na Instagramu.
Tento obrázek (a mnoho dalších, které pořídila během své kariéry) ukazují, že je vlastnictvím hudebního průmyslu a že je využívána k prosazování agendy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde je rychlá rekapitulace její kariéry:
Před šesti lety vydala Change Your Life. Video, které se kompletně týkalo Beta Kitten Programming (programování mysli).

Před pěti lety se její představení na American Music Awards 2014 stalo oslavou Kitten Programming (programování mysli).


Mohlo by to být oficiální logo Beta Kitten Programming. Tvář kočky, jejíž hlavu rozetíná blesk (představující mučení elektrošokem), který rozděluje hlavu na poloviny (vyjadřující konečné podrobení obětí programu MK ultra).

Pokračování zde: Děsivé poselství písně ,,Lola” od Iggy Azalea

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.