[wp_ad_camp_2]

Situace na Korejském poloostrově má zajímavý vývoj. Média dnes přinesla informaci, že ředitel americké tajné služby CIA Mike Pompeo se potají sešel minulý týden s vůdcem Severní Koreje Kim Čong Unem v Pchjongjangu, aby společně domluvili parametry vrcholného summitu mezi mezi vůdcem KLDR a americkým prezidentem Donaldem Trumpem [1]. Ten už na to reagoval na svém Twitteru, že schůzka s Kimem bude skvělá a denuklearizace Korejského poloostrova bude skvělá jak pro USA, tak i pro KLDR. Zároveň však Donald Trump na tiskové konferenci uvedl, že USA nemají jinou možnost, než tuto schůzku zrealizovat, i když ještě donedávna americká administrativa odmítala jakékoli přímé jednání s KLDR. Všechno se změnilo s jednou událostí, a tou byla zimní olympiáda v jihokorejském Pchjongčangu. Tam se totiž něco stalo a je potřeba si opět všimnout toho, jakou roli v celé věci sehráli globalisté. A jakou roli sehraje fotbalový šampionát v Rusku.

Losování skupin FIFA šampionátu 2018 v Rusku.

Olympiády jsou válečným prostředkem globalistů beze zbraní. Jedná se o starobylý válečný nástroj z dob helénistického Řecka, kdy válečné střety mezi jednotlivými panovníky mohly být vyřešeny bez prolití krve, a to formou zápasu v olympijském kolbišti. Panovníci vyslali do zápasu své sportovce, a kdo vyhrál v řecko-římském zápasu, ten vyhrál svému pánovi válku a spor, poražená strana musela sporné území opustit a vyklidit, nebo uznat nárok vazalství a zaplatit léno.

[wp_ad_camp_2]

Pokud bychom šli hlouběji do historie anglického slova “sport”, tak původ slova je ve skutečnosti ve staroslověnštině ve výrazu “spor turnaja” – turnaj na vyřešení sporů. Podobně i slovo “dolar” je odvozeno od staročeského “tolar”. Ale to jenom tak naokraj. Dostali bychom se až do starověkého Egypta, kde válečné spory mohly a také často byly urovnávány na tzv. hypodromech, jezdeckých oválech, kde vozatajové soutěžili pro své pány o vítězství. Ten, kdo vyhrál, si potom odnesl pozemkový nebo majetkový dekret poraženého a tím byl válečný spor urovnán. Stejně tak to platilo o kolbištích a jedním z nejstarších kolbišť, kde ovšem už šlo o život, byly Colossea. Ovšem pozor, je zde jeden historický lapsus, který je třeba osvětlit.

Globalisté budou válčit s neocony na šampionátu v Rusku

Moderní filmy a kultura vykreslila do našeho povědomí Colossea jako místa, kde otroci bojovali o život a zabíjeli se mezi sebou pro pobavení publika. To je sice pravda, ale to se týkalo římských Colosseí na přelomu našeho a předchozího letopočtu. Colossea mají svůj daleko starší původ v Mezopotámii a odtamtud se dostaly do Egypta, kde se jednalo o místa urovnávání sporů a první sportoviště na světě s profesionálním charakterem. Bojovníci mohli za poplatek vstoupit do arény a bojovat o výhru, buď pro sebe, ale mnohem častěji pro své pány a vladaře. Systém soudů tehdy neexistoval, rozsudky vynášel samotný vladař, nebo rada starších. Pokud hrozilo vypuknutí války a jednotlivé strany neměly peníze na postavení armád a zaplacení žoldáků, zaplatily alespoň dva bojovníky, kteří se utkali buď na hypodromu nebo v colosseu. A přesně tady se narodil sport, tedy válečné střetnutí redukované na dvě osoby nebo malé týmy hráčů, které podle dohodnutých pravidel usilují o vítězství ve válce.

Slavnostní ceremoniál losování skupin šampionátu v Rusku. Všimněte si modrých ramen, evokují židovský 7-ramenný svícen Menorah.

Vyšší procesy řízení dnes urovnávají spory a hrozby válek právě prostřednictvím řízení Olympiád a světových šampionátů. Proto si všimněte, jak obrovskou roli hraje fotbalový šampionát v Rusku. Britská královská rodina a ministři Theresy May v kauze Skripal hned po vypuknutí aféry vyslali symbol, že britská vláda nepojede do Ruska na fotbalový šampionát [2]. Mnoho lidí si řeklo, co to má proboha společného s otravou Sergeje Skripala a jeho dcery Julie?

Jenže, tento symbol právě ukazuje na důležitost velkých sportovních akcí, protože jde o skládání účtů a urovnávání sporů mezi velmocemi a vladaři. A Britové globalistům vyslali vzkaz, že neuznávají neválečné řešení sporů. Právě proto před zimní olympiádou bylo Rusko donuceno k tomu, aby poníženě pochodovalo pod bílou vlajkou v Pchjongčangu, ale Rusko pochopilo, jak fungují vyšší procesy řízení. Rusko se muselo zúčastnit a sklonit svoji hlavu před globalisty, před jejich soudním dvorem. Rusko se tím podřídilo symbolicky globalistům, ale současně tím se dostalo pod ochranu globalistů. Takže se to vyplatilo.

[wp_ad_camp_2]

Američané byli na Korejském poloostrově donuceni k procesu “détente” a stalo se to během globalistické olympiády

Proto ihned po skončení olympiády bylo Rusko okamžitě znovu přijato zpátky za člena MOV, ke vzteku Američanů a některých členů českého ČOV a jisté biatlonistky, který raději na olympiádu ani nejela, a vše je zapomenuto, vše je Rusku odpuštěno. A co se stalo spolu s tím? Jihokorejská vláda, za podpory a ochrany globalistů, zahájila komě olympiády v Pchjongčangu i proces sjednocení Korejského poloostrova. A ten proces začal probíhat bez Američanů, proti vůli americké vlády, proti jejímu vzteku. Když se Američané vyvztekali a uklidnili, tak zjistili, že se jedná o proces, který nedokážou zastavit.

A když něco Američané nedokáží zastavit, tak se naopak rozhodnou k procesu připojit a ovlivnit ho. Američané tak pochopili, že musí začít jednat s KLDR a Kim Čong Un je dnes vítěz, aniž by na tom měl ale klíčovou zásluhu, protože tento proces nastartovala Olympiáda a globalisté. Jenže jedna zásluha se musí Kimovi uznat, a to je proces tvrdého odporu proti USA. Američané uvalili na KLDR stovky sankcí, ale nic to nezměnilo. Američané tak pochopili, že vládu v KLDR neporazí a to, co vidíme dnes, je proces smiřování a uvolňování, tzv. détente.

Židovský 7-ramenný svícen Menorah. Porovnejte s grafikou losování skupin šampionátu.

Dalším příkladem détente je Kuba, která odolala americkým sankcím po desítky let a Američanům nezůstalo nic jiného, než zahájit proces smiřování, protože hrozilo, že Vladimir Putin začne na Kubě obnovovat sovětské základny. Tyto příklady pouze ukazují, že Yakov Kedmi, bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ, nemluví do větru, když o Američanech říká, že na ně platí jenom tvrdá ruka. Američané přijdou k rozumu až ve chvíli, kdy zjistí, že se musí od zbraní a raket vrátit zpátky k diplomacii, protože hrozby, rakety a sankce prostě s Ruskem nepohnou.

[wp_ad_camp_2]

Jenže, v takové fázi poznání Američané zatím nejsou, pokud jde o Rusko. Americké elity si stále myslí, že pro změnu směřování Ruska stačí odstranit Putina. A tady pozor. To samé si mysleli o Fidelu Castrovi na Kubě, a to samé si mysleli o rodině Kimů v KLDR. Na Fidela Castra provedla CIA více jako stovku nezdařených atentátů, a je jisté, že se pokusí odstranit i Putina. Proto jakákoliv nemoc Vladimira Putina nebo delší odmlka a nepřítomnost na veřejnosti musí být interpretována s vysokou dávkou znepokojení.

Trumpovi je nařízeno, aby se sešel s Kimem, ale s Putinem se sejít nesmí! Tragikomedie americké zahraniční politiky

Vezměte si tu ironii a absurditu americké moci. Američtí neoconi vidí, že jim globalisté plánují sjednocení Korejského poloostrova, a tak zjistí, že musí zahájit détente a dotlačí Donalda Trumpa ke schůzce s Kimem, o kterém ještě před 4 měsíci prohlašoval, že je šílenec s jaderným arzenálem. Donald Trump se tak sejde s Kim Čong Unem, ale dosud se nesešel s Vladimirem Putinem. Chápete tu ironii? Neoconi nedovolí Trumpovi schůzku s Vladimirem Putinem, ale dovolí mu schůzku s Kimem, protože americká moc na Korejském poloostrově začíná ztrácet pozice a sankce proti KLDR nic nesvedly.Američané tak museli přistoupit na détente a procesy už nemají pod kontrolou, ty teď řídí globalisté. Jenže ve vztahu k Rusku je to jiný příběh. Neoconi stále věří, že v Rusku mohou dosáhnout svého a détente je tudíž v nedohlednu, protože odpor Ruska proti americké agresi je zatím slabý, mírný a Moskva nechává stále velký manévrovací prostor nejen Američanům, ale zejména ruským podpindos, kteří rozvrací Rusko zevnitř. To by jim na Kubě a ani v KLDR nikdy neprošlo.

Cesta, silnice, symbolizuje číslo 25. Ano, od roku 1993 uběhlo přesně 25 let od převzetí moci Borisem Jelcinem v Rusku. Odkaz na vznik jelcinovského Ruska.

Vladimir Putin nechce proti USA vytáhnout boxerské rukavice ze zjevného důvodů, protože si to teď nepřejí globalisté před nadcházejícím fotbalovým šampionátem v Rusku, který pro globalisty bude hostit Vladimir Putin. Bude se hrát o mnoho. A o sport a počet branek půjde až v úplně té poslední řadě. Vyvolat napětí a konfrontaci s USA před šampionátem by bylo nemoudré, protože je vysoká šance, že šampionát to vyřeší za Rusko, odstartuje totiž stejné procesy, jaké odstartovala olympiáda v Jižní Koreji, tzn. procesy odstavování americké moci.

Závěrem bych chtěl upozornit, abyste si všimli grafiky šampionátu v Rusku. Během losování skupin fotbalových týmů všichni Židé v Rusku viděli na obrazovce Menorah, sedmiramenný svícen. Je to jen další symbol globalistů a vzkaz neoconům (ale i vzkaz pro goyos), kdo ovládá globalizaci. A symboly globalistů jsou všude na propagačních posterech a grafikách šampionátu. Např. nahoře grafika ukazuje červenou klikatou cestu, která tvoří číslo “25”, což je 25 let od rok 1993, kdy Boris Jelcin poslal tanky na parlament a uchopil moc v Rusku. Globalisté jsou dnes spojenci Moskvy, ale Vladimir Putin musí být opatrný, protože globalisté a chasidská Menorah o 7 ramenech půjde Rusku po krku úplně stejně jako neoconi.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.