…..potřebují v celé Evropě zlikvidovat na polích potraviny, abychom je dováželi přece od JAMÍKŮ. Vidí to někdo jinak????

14:54

[wp_ad_camp_1]

Divné, velice divné: my čekali jaro a sucho, zatím…

Meteorologická stanice na Milešovce, České středohoří

Nikdo neví, co s tím. Z rádia a televize se k nám linou zoufalé výkřiky, že sesycháme, usycháme, umíráme, žízníme, ministr nám nabízí zdarma kastroly, pekáče a vše, co zadrží vodu a zatím…

O jihu k severu, od západu k východu se brodíme bahnem, sněhem, vichřicí a vodou.  A do toho výkřiky nekuřte, sportujte, běhejte, jen my ochránci planety Země víme společně s lékaři, jak na to. Stačí si připlatit, zaplatit a koupit zelenou zdravovědu, nakoupit větrníky a kastroly a planetu Zemi zachráníme. A dožijeme se 200 let. Něco se nám ale vymyká.

I Fešáci přišli na to, že ne vše se dá nalinkovat.

 

 

 Meteorologové čekají mráz, náledí a na horách až 20 cm sněhu

Na tuto roční dobu chladné počasí doprovázené ve vyšších polohách sněžením, tvorbou sněhových jazyků a náledím se globálnímu oteplování vymyká stále víc. Je pravdou, že oteplovači běhají s měřáky a když vysvitne sluníčko, hledají na zemi místečko, kde by nalezli nejvyšší teplotu a největší sucho, zatímco lidé napříč skoro celým územím zuří, když už mají letní pneumatiky, odložili zimní bundy a boty  a brodí se bahnem a sněhem. V Karlovarském kraji dnes od časného rána sněží. Sníh na mnoha místech zůstává na silnicích ležet. Auta, která už řidiči přezuli na letní pneumatiky, tak mohou mít problémy, upozorňují silničáři. Teploty se pohybují jen lehce nad nulou. Se sněhem musejí řidiči počítat i na hlavním tahu krajem, na dálnici D6. Komplikace policie hlásila na silnici I/6 u Bochova v obou směrech. „Místem projel sypač, ale efekt nebyl dostatečný. Na místě stojí kamiony, úsek je pro osobní automobily sjízdný jen s velkou opatrností,“ uvedla pro krajská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

A ministr Jurečka stále nabízí kastroly a sudy, drogerie opalovací krémy a lehátka…

Ještě zajímavější lékařskou zdravovědu nám nabízí Novinky.cz

Ministr zdravotnictví a Babiš dělají vše pro to, aby se nekouřilo a sportovalo. Tak pan inženýr poslechl jejich rady. A běhal pro zdraví a pro život.

Inženýr Zdeněk Jíše z Roudnice nad Labem  běhal, nekouřil a jedl poměrně zdravě. Pak se šel proběhnout a… Záchranka ho odvezla do nejbližší nemocnice a po týdnu ho převezli na specializované pracoviště do pražské Všeobecné fakultní nemocnice. Na jednotce intenzivní péče jsem ležel pět týdnů a teprve pak jsem se probral,“ říká pan Jíše o  události, která se stala v květnu před třemi roky. Přežil.

 Bum ho, tumáš čerte kropáč, kdybys žil způsobem svým, neběhal, užíval sis života, kouřil a pil, třeba bys byl odolnější jak při očkování proti zrádným nemocem a možná ti ministr zdravovědy a Babiš zkazili život.

 Mezitím zase my posloucháme oteplovače o suchu a horku, nakupujeme dotované kastroly a hrnce a brodíme se bahnem a sněhem, i když už je jaro.

 

A z dáli stále duní hlas, že jednou to příjde, i kdyby to bylo v roce 4000, stačí chvilku posečkat a pak si na vše sáhnout.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.