Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Dlouho očekávaná zatýkání kabalistů mají začít tento týden. Včera bylo potvrzeno, že začala ve velkém

…..tak konečně velké zatýkání zločinců po celé planetě začalo. Brzy dojde i na „evropskou smetánku“….

07:27

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

[wp_ad_camp_2] Více zdrojů potvrzuje, že se bude podávat asi 70 zatykačů na vysoké úředníky a politiky ve Washintonu DC, Virginii a New Yorku, a to tento týden, krátce poté, co byl potvrzen Jeff Sessions jako americký generální prokurátor. Zdroje z Pentagonu říkají, že mezi těmi, kteří mají být zatčeni, jsou demokratičtí senátoři Chuck Schumer, Richard Blumenthal i viceprezident, který vybral Hillary Clintonovou, Tim Kaine. Toto zatýkání bude následovat 474 jiných zatčení, která se konala minulý týden v Kalifornii, kde by zlikvidován pedofilní kruh, který sloužil Hollywoodu a elitám ze západního pobřeží. Je zajímavé si povšimnout, že Kalifornská zatčení byla hlášena pouze místními zpravodajskými agenturami a bylo zcela opomenuto velkými korpotátními médii.

http://abc13.com/news/474-arrested-in-california-human-trafficking-stings/1734315/

Bývalý americký prezident Bill Clinton také údajně „zpívá jako kanárek“, a poskytl důkazy, které povedou k zatčení Hillary Clintonové a mnoha dalších, říkají zdroje z Pentagonu. Zde je to, co řekli k tomuto tématu: „Nad Hillary byl vynešen rozsudek v momentě, kdy ji Obama odmítl prominout, Bill ji napadl, a její obvinění bylo nařízeno Trumpem.“ Existují věrohodné bulvární novinové zprávy, že Hillary byla přistižena při pokusu o útěk do Bahrajnu, a byla zastavena.

http://www.globemagazine.com/content/clinton-stopped-her-tracks

Existují předběžné zprávy, že byl proveden zátah na karibský ostrov dětských sexuálních otroků Jeffreyho Epsteina, odkud bylo osvobozeno 32 dětí, a bylo zatčeno 8 překupníků.

https://twitter.com/glennbeck/status/828344311016075264

Můžeme očekávat také skrytější a brutálnější boj o moc, který bude probíhat v tajných agenturách, protože: „CIA náměstek ředitele Gina Haspel byl vybrána, aby vydala všechna černá místa a tipy, kteří jsou provázaní cabalou prostřednictvím mučení, drogových kartelů a ISIL“, říká zdroj Pentagonu.

A také, jak už tomu často bývá, byla intrika na vysoké úrovni a podrazy, ke kterým došlo uvnitř Vatikánu. Objevilo se to, široce pokryto v korporátních médiích v podobě zprávy, že František zbavil funkce velmistra Řádu maltézských rytířů, Mathewa Festinga ve „sporu o kondomy.“

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/01/25/knights-malta-head-resigns-dispute-vatican-spokesperson/

Když se podíváte na seznam členů Maltézských rytířů,

https://www.biblebelievers.org.au/kmlst1.htm

čte se to jako nějaký seznam důležitých lidí typu „kdo je kdo“ z globalistické elitní agendy se jmény jako Rockefeller, Bush, Rothschild atd., takže si můžete říct, že se jedná o více než jen „o kondomy.“

Ve skutečnosti, podle zdrojů z Vatikánské tajné služby, to, co se opravdu stalo, bylo, že top šéf (velmistr) Řádu Maltézských rytířú byli přichycen (こ こ か ら 有 料) „v New Yorku jak pracoval na převzetí globálního finančního systému bez Františkovy autorizace a Vatikánská tajná služb prostě jen objevila tuto špinavou hru.“

Jinými slovy, úsilí, aby se ještě jednou podvodně vytvářeli nesčetné biliony dolarů některými frakcemi starých pokrevních familií byly zmařeny, říkají vatikánské prameny. Nyní právě probíhají neustále pokračující schůzky a jednání na vysoké úrovni mezi Ruskem, Čínou a USA o budoucnosti finančního systému, říkají zdroje. Britové, Němci a Izraelci jsou zde také zapojeni, říkají.

Zdroje zapojené do jednání říkají, že lidé za Trumpem chtějí 50% kontrolu nového finančního systému jako cenu za to, že nepůjdou po krku starých pokrevní linií. Asiaté také nyní trvají na 50%, zatímco Rusové, je za jejich část, žádají 33%.

Takže, kdo má nejsilnější pozici v tomto mocenském světovém pokeru? Stručná odpověď zní, že bez Ruska na své straně, jsou USA nyní slabší než Čína. Nicméně, Čína, a ačkoli je Čína silnější než Spojené státy s Ruskem ekonomicky, ztratila by s US / ruským spojenectvím vojensky. A tak máme obrázek, Rusko nyní drží hlas, který je důvodem, proč Trumpův režim zastavil démonizaci Rusko a namísto toho jim podal míč.

S ohledem na tuto skutečnost, a taky, abychom namíchali metafory, se pojďme znovu porozhlédnout po světové geopolitické šachovnici, kde uvidíme, jak se věci mají.

První věc, kterou můžeme potvrdit, ze zdrojů gnostických iluminátů (a také jiných skupin) je skutečnost, že bylo dosaženo dohody nepoužít jaderných zbraní. Jinými slovy, se budou případné konflikty řešit hybridní finanční, informační, pomocí speciálních jednotek a nebo konvenčním vojenským střetnutím.

Pak vidíme postavení Číny. Číňané byli velmi úspěšní s jejich klidným win-win přístupem a přesvědčili více než 100 zemích, které představují asi 80% světového HDP, aby se připojili k jejich Asijské Infrastrukturní Investiční Banky. Oni také udělali dobře se svým „Jeden Pás a jedna Cesta“ (někdo by měl říct číňanům 一路 一 帯 je lépe přeložit jako „jedna smyčka a jedna silnice.“) Iniciativu masivní infrastruktury. Jsou také světů „vede věřitelem národ.

Vojensky by Číňané by mohli posbírat nízko visící ovoce, čímž se myslí země ve smyslu jejich hranic, které nemají vojenskou alianci s Ruskem nebo USA, jinými slovy, jak jsme uvedli minulý týden, Indii, Indonésii, Thajsko, Severní Koreu a Malajsii, které by mohly být pravděpodobně převzaty během několika měsíců. To by jim umožnilo kontrolu nad něco málo přes 3 miliardami lidí.

Ekonomicky mají Američané, a to navzdory tomu, že jsou nejvíce zadluženou zemí v historii světa ($ 18 bilionů zahraničního dluhu), pořád mnoho silných stránek. Na jednu stranu Americké korporace i nadále dominují ve světovém obchodu. Navíc, USA stále drží vůdčí postavení (i když se rychle zmenšuje) v oblasti vědy a techniky. Američané také ovládají většinu ropy na Středním Východě, ačkoli museli přenechat velký podíl Rusům jako úplatek za jejich „vis vis“ spolupráci v Asii.

 

[wp_ad_camp_1]

Vojensky mají stále zdaleka nejsilnější námořnictvo a letectvo nemluvě o 800 základnách v klíčových místech po celém světě. To znamená, že by mohli přiškrtit čínský přístup ke světovým zdrojům. Mají také technickou schopnost zabít většinu světovéých lídrů. Kromě toho mohou počítat s mocnými spojenci, jako je Japonsko, Kanada a Velka Británie, a v mnohem menší míře také Francií a Německem.

Rusové si uvědomují velmi dobře, že Evropská unie se hroutí a vytváří vakuum, které mohou naplnit spoluprací s Německem a Francií k vytvoření nové, demokratické evropské aliance, která zahrnuje Rusko. Vědí také, že Čína je skvělý zákazník jejich energií a vývozu zemědělských produktů a velký zdroj levného spotřebního zboží. Není divu, že ruský symbol je dvouhlavý orel, jedna hlava se dívá na východ a jeden se dívá na západ. Samozřejmě, že nechtějí být nuceni volit mezi buď na západ nebo Asii. Místo toho, oni to hrají na obě strany proti centru.

Takže, se zdá, že zde je mexické ekvilibrium.

V této situaci navrhla Společnost Bílého Draka kompromis, který, jak se zdá, je podporován ze strany Asiatů.

Plán, který je často zmiňován na těchto stránkách, je vytvořit novou meritokratickou agenturu pro plánování budoucnosti. Faktem je, že s hybridem volného trhu a modelu centrálního plánování začali v Japonsku a ten se emuloval a zlepšil v místech, jako je Singapur, Jižní Korea a Čína, a funguje mnohem lépe než pouhý korporátní kapitalistický model založený na chamtivosti, která způsobila na Západě tolik ekonomických těžkosti. Jediné dlouhodobé plánování budoucnosti na Západě v posledních letech bylo provedeno náboženskými fanatiky s apokalyptickou agendou. Neměli bychom plánovat konec světa, ale o znovuzrození světa jako ráje.

Dojde-li k zásadní dohodě o kontrole světového finančního systému, tato agentura by mohla mít roční rozpočet ve výši mnoha bilionů dolarů. S rozpočtem jako by byl tento, by taková agentura mohla doslova ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí během několika měsíců. Poté by se mohly uskutečňovat masivní infrastrukturní projekty, objevování vesmíru a obnovování ekosystémů, vývoj nových technologií atd. Samotné práce budou prováděny soukromými společnostmi, které budou dělat konkurenční nabídky. Jak již bylo zmíněno minulý týden, po dohodě s Asiaty by první hlava takové agentury byl člověk ze Západu, ale další osoba po této, by byl asijat. Po té by se funkce zhostil co nejkompetentnější jednotlivec. Tajná kontrola celé agentury by byla rozdělená v poměru 50/50 mezi Východ a Západ.

SBD by teďpředála zprávu z vysoce esoterických zdrojů, že „navzdory provokacím, jako je Fukushima, jisté přesné časové události, jako modrý Měsíc, který byl skutečně modrý, velké meteority, které dopadly na Rusko, blesky, které zasáhly Vatikán a Meccu, zemětřesení na La Palmě atd., nebylo nic jiného, než mírné varování.“

Přiletí kometa, bude zatmění měsíce a „sněžný měsíc,“ a to vše 10. února.

https://www.thesun.co.uk/living/2783527/lunar-eclipse-snow-moon-and-new-year-comet-all-fall-on-the-same-day-this-month-and-heres-how-to-watch-them/
Otázkou je, byly tyto události předpovězeny dlouho dopředu, nebo se pohyby sluneční soustavy náhle změnili?

 

Zdroj a komentáře v angličtině: 1

Zdroj a komentáře ve španělštině: 2

Zdroj v češtině: 3
[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře