…..posílám pozdrav všem čtenářům tadesca momentálně z Zermattu, malé městečko ve Švýcarsku, které se nachází pod Matterhornem. Je zde momentálně -11°C a polojasno. Dnes jsem byl ohromen a zároveň příjemně překvapen nádherným webem….

05:55

Webem http://aluska.org který stihla zprovoznit s týmem odborníků, do termínu 05.04.2019. Pomalu jsem tomu nevěřil. Je to velmi konstruktivní číslo a určitě jejímu webu přinese mnoho čtenářů, kterým svými radami pomůže a mnohým poradí. A jak se to stalo?

Dnes odpoledne jsme seděli se skalními přáteli v hospůdce na lanovkovém přestupišti Trockener Steg pod Matterhornem a popíjeli několikátou kávičku v pořadí. Debatovali o příjemných věcech a já si po několikáté nezdvořile otevřel můj Apple, abych se podíval, co se odehrává ve světě a na tadescu. A ejhle, když jsem zavítal na blog alušky, objevil se odkaz na nový web. Hned jsem s přáteli web otestoval a zjistili jsme, že je perfektně vytvořen. Aluško blahopřejeme ti touto cestou i s kolegy k dosažení vynikajících stránek a přejeme vše nejlepší s novým webem. Skalní přátelé tě dokonce tímto pozvali na týden do Švajzu, aby sis odpočala. Tak se máš na co těšit…..

Ihned jsem zhodnotil, že ti musím napsat koment do prvního článku na tvých stránkách s blahopřáním a ten se mi tedy povedl:

No 05.04. a v čas minuty a vteřiny 05:55 je skutečně trefa do černého. Myslím si, kdybych to chtěl přesně trefit, nikdy bych se tak přesně netrefil. Je vidět, že vše děláš s láskou a úsměvem pro tvé čtenáře. 555 to jenom potvrzuje.

 

Výhled z restaurace na Matterhorn ve výšce 2900 metrů nad mořem. Vynikající mrazivý svěží vzduch.

Aspoň vidíte, odkud jsem Vám dnes psal zprávy při několika kávičkách a příjemném posezení s přáteli….

tm

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.