…..tak a je vymalováno….

00:55

česká televize

Tak, a je vymalováno…..

PLATÍME SI „KSINDL“

Tak je to jasný nebo né!

[wp_ad_camp_2]

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti  hlavně  zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič:

Prohlásil: „Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povolujeveřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom zapředpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno zúhlupohledu tradice evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. Tobychom museli vystoupit z Evropské unie,“ konec citátu.

česká televize 2

A jejasno a vymalováno. Takovéto direktivy kdysi přicházely zMoskvy. Slova a hesla byla sice, pravda, maličko jiná, ale smysl byl stejný. Takže užzase držíme hubu a krok… Ó díky, veliký Michale Janovče, že jsi to natvrdoobjasnil i poslednímu Joudovi z Horní Lhoty, který snad dosud tápal.

Tak ateď víme, proč nám servírují v ČT polopravdy a překroucené lži, hlavně oUkrajině, Rusku apod. protože je to předepsáno EU. Budeš-li poslouchat – dostaneš penízky do svého korýtka. Když ne, korýtko vyschne. EU a USA potřebujíoblbovat lidi ve svůj problematický prospěch a prospěch finančníků, ovládajících svět.

Proobjektivní informace nespoléhejte na zprávy v ČT, nebo české noviny, ale čtětena internetu Parlamentní listy,  Protiproud apod.

Nespokojenýdivák ČT.

Je potřeba to také posílat mladým lidem, jde především o jejich budoucnost, ať se jim otevřou oči…

zdroj: http://www.severoceskapravda.cz/index.php/ohlasy/279-plat%C3%ADme-si-ksindl

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.